Dead or Alive Xtreme 3 pojawi się w 2016 i będzie wspierać Playstation VR

Dead-or-Alive-Xtreme-3-7

Team Ninja ujawnił kilka informacji dotyczących kolejnej odsłony siatkówki plażowej z udziałem seksownych postaci z serii Dead or Alive. Gra ma pojawić się na Xbox One oraz Playstation 4, ta druga ma otrzymać wsparcie dla nowego urządzenia Playstation VR (wcześniej znane jako Project Morpheus). Póki co nie wiadomo na jakiej zasadzie będzie wyglądało to wsparcie. Najnowsza część od zespołu Team Ninja będzie nosić tytuł Dead or Alive Xtreme 3 Fortune.

Dead-or-Alive-Xtreme-3-110

Deweloper zapowiedział także wersję na przenośną konsolę Playstation Vita – pt. Dead or Alive Xtreme 3 Venus. Gra zawierać będzie kultowe postacie tj. Marie Rose, Honoka, Kasumi, Ayane, Kokoro, Nyotengu, Hitomi, Momiji i Helena.

 

Dead or Alive Xtreme 3 póki co będzie tworzony wyłącznie dla Japonii oraz reszty kontynentu azjatyckiego. O planach wydania na rynek USA i Europy na razie nic nie wiadomo.

 

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend