Forza 6: Porsche Extansion – marcowy dodatek już pojawił się na Amazonie

forz6_amazon

Nowy dodatek do gry Forza 6, w którego w skład miały wchodzić samochody marki Porsche (aktualnie do tej marki licencje posiada EA) pojawił się nieoczekiwanie w serwisie Amazon.

Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że rozszerzenie miało mieć swoją premierę dopiero w marcu 2016, a w sklepie pojawił się wraz z ceną.

 

Microsoft nie objął żadnego stanowiska w tej sprawie, lecz link do oferty został już poprawiony i pomimo, że jest dostępny jako towar, to niestety nie jest już dostępny w sprzedaży – http://www.amazon.com/dp/B01AYMNQH2?ie=UTF8&tag=vg247-m-21

 

Rozszerzenie Pakiet samochodowy Porsche udostępni nam do jazdy takie samochody jak: 1957 356A Speedster czy 2015 #19 Porsche Team 919 Hybrid, a w sumie 20 najsłynniejszych samochodów tej marki.
Prócz dodatku w formie samochodów, pakiet wniesie kilka dodatkowych wydarzeń do rozgrywki, dodatkową trasę Virginia International Raceway oraz 250 punktów GameScore do zdobycia za osiągnięcia.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend