Forza 6: Porsche Extansion – marcowy dodatek już pojawił się na Amazonie

forz6_amazon

Nowy dodatek do gry Forza 6, w którego w skład miały wchodzić samochody marki Porsche (aktualnie do tej marki licencje posiada EA) pojawił się nieoczekiwanie w serwisie Amazon.

Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że rozszerzenie miało mieć swoją premierę dopiero w marcu 2016, a w sklepie pojawił się wraz z ceną.

 

Microsoft nie objął żadnego stanowiska w tej sprawie, lecz link do oferty został już poprawiony i pomimo, że jest dostępny jako towar, to niestety nie jest już dostępny w sprzedaży – http://www.amazon.com/dp/B01AYMNQH2?ie=UTF8&tag=vg247-m-21

 

Rozszerzenie Pakiet samochodowy Porsche udostępni nam do jazdy takie samochody jak: 1957 356A Speedster czy 2015 #19 Porsche Team 919 Hybrid, a w sumie 20 najsłynniejszych samochodów tej marki.
Prócz dodatku w formie samochodów, pakiet wniesie kilka dodatkowych wydarzeń do rozgrywki, dodatkową trasę Virginia International Raceway oraz 250 punktów GameScore do zdobycia za osiągnięcia.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.