Gamescom 2015: Microsoft zapowiedział zewnętrzny 2TB

2tb_xbox_on_xbox_360_xa

Podczas konferencji na Gamescom 2015 w dniu 5 sierpnia, Microsoft zapowiedział, że planuje wypuścić na rynek zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2TB.

Dysk będzie kompatybilny z Xbox One oraz Xbox 360. Urządzenie z konsolami będzie łączyć się pomocą interfejsu USB 3.0 – przypominamy Xbox 360 posiada złącze USB 2.0, ale ze wsparciem dla USB 3.0

Nowy dysk będzie dostępny w jednej wersji kolorystycznej, która ma być połączeniem koloru zielonego z czarnym. Dysk ma być dostępny w sklepach Gamestop oraz Amazon, póki co nie ujawniono oficjalnej ceny oraz daty premiery.

 

Przypominamy, że najnowsza wersja konsoli posiada wbudowany dysk twardy 1TB, a sama konsola standardowo wyszła na rynek z 500GB dyskiem. Chociaż trzeba mieć na uwadze fakt, że aktualnie gry zajmują średnio 35-50GB, więc troche więcej wolnej przestrzeni zawsze się przyda.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend