Gears Of War 4 – kontynuacja serii

Długo oczekiwany tytuł jakim jest Gears Of War 4 miał już premierę na konsolę Xbox One. Zapraszamy na forum do wypowiadaniaa się na temat wrażeń z najnowszej odsłony żołnierzy koalicji. Poniżej trailer z gry dla tych, którzy jeszcze nie są w posiadaniu tej pozycji.

 

Autor: a_team

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 19:12

  Grałem na tegorocznym Gamescom :) Pomimo, że dali tylko jedna krótką misję to gra zaprezentowała się świetnie. Już w pierwszych minutach można było poczuć świetną dynamikę, dobrą animację, która ani na chwile nie uległa zacięciu oraz dobrze znany gameplay z poprzednich Gearsów, co pozwala szybko adaptować się starym wyjadaczą serii :P
   
  Dla mnie pozycja „must have” przy zakupie Xbox One S :P

 • a_team napisał: 20:40

  Dla mnie też must have :) Czekam tylko na odpowiedni moment i kupuję konsolę i nowe Gearsy :)

 • a_team napisał: 11:47

  Kampania bardzo fajna, aż chce się zagrać w kolejną część (po takim zakończeniu aż się prosi o piątkę) ;) Niestety nie mamy już trybu arcade, więc nie ma też zachęty do grania kolejny raz w kampanię. W porównaniu do 3 czy Judgment zniknęły medale z osiągnięciami (medale za kampanie, za punkty arcade, za zabicie różnymi broniami czy inne skille w grze itp itd). Natomiast horda i kontra została rozbudowana o klasy (zaczerpnięte z Judgment) oraz umiejętności klas postaci. Do tego zostały dołączone karty z wyzwaniami, gdzie można zdobyć kredyty lub punkty doświadczenia :) Kredyty możemy też wymieniać na pakiety (skrzynki z kartami, 5 kart w skrzynce) hordy, kontry, operacyjne itp.
   
  Rozwijanie klas postaci, kart umiejętności, skrzynki, wszystko na plus, żeby przedłużyć rozgrywkę w hordzie i kontrze :)
   
  Polecam pozycję, grając w 3 część i po trochę słabszej Judgment część 4 to powrót do super rozgrywki :) Brakuje mi jednak trochę trybu arcade i tych medali. Moglibyśmy przedłużyć rozgrywkę w kampanii a nie tylko rozgrywkę sieciową :)