GTA V wyglądające prawie tak samo jak realny świat – to już mozliwe

gta_mod_reallife

GTA V gra z pod szyldu Rockstar już samo w sobie wygląda świetnie i nie raz potrafi zaskoczyć szczegółami lecz nowy nieoficjalny mod do tej gry ma za zadanie zmienić tą postać rzeczy i przedstawić zupełnie nowy i jeszcze bardziej realistyczny świat gry przypominający wyglądem i detalami prawdziwy świat!

Oczywiście jeśli mowa o detalach to wiadomo, że PeCety daleko przeganiają konsole i biją je na łeb w kwestii możliwości graficznych, ale pomijając ten fakt, należy zwrócić uwagę na to, że gra pojawiła się o wiele wcześniej na konsolach, niż na domowych komputerach, niemniej jednak nie należy zapominać, że to ten drugi ma o wiele lepszy potencjał do modyfikowania gry.

Jeśli już mówimy o modach to do dnia dzisiejszego można pochwalić się sporą ich ilością, do zwykłych dodatków po modyfikacje tekstur i samego gameplayu.

Tym razem nie jaki Martin Bergman postanowił przenieść grę na zupełnie nowy poziom i w momencie wydawania modyfikacji zwanej ToddyEnhancer, która przenosi nas w zupełnie nowy wymiar grafiki jaki widzieliśmy do tej pory. Bergman postanowił odświeżyć system graficzny GTA V poprzez przemodelowanie tekstur, odświeżenie Shaderów, wprowadzenie kilku trików w ENB oraz tona zmian w remapowaniu detali.

Efekt prac Bergmana możecie zobaczyć na filmiku dostępnym poniżej.

Trzeba przyznać, że efekt prac autora nie poszedł na marne i wygląda nie mal identycznie jak realny świat. Oczywiście mod dostępny jedynie na PC, lecz póki co nie ma oficjalnej daty premiery, ale autor zapowiada, że możemy go spodziewać się już niebawem.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.