Halo 5: Guardians – znamy datę premiery!

39480414_00_d-800x450_f-0_c-400x225

 

Microsoft ujawnił datę premiery Halo 5: Guardians, które ma pojawić się wyłącznie na Xbox One. Informację o tym podano na poniższym trailerze gry.

 

Pod koniec filmiku możemy zobaczyć przez chwilę datę premiery, która wypada 27.10.2015

 

Na trailerze widzimy jak agent Locke idzie w kierunku Master Chief na doszczętnej zniszczonej planecie. Master Chief jest na ziemi, a jego zbroja jest uszkodzona. Lecz dostępne są dwie wersje trailerów i na drugim sytuacja jest zupełnie odmienna.

 

O to druga wersja filmiku:

Na konferencji prasowej Microsoft  w komunikacie prasowym dodał „Master Chief. Spartan Locke. Kto jest myśliwym, a kto zwierzyną?”

Pierwszy spot przedstawia Spartan Locke stojącym nad Master Chiefem, kwestionując jego dziedzictwo i motywy.

Drugi pokazuje Master Chiefa z górnej strony nad poszkodowanym Spartanie Locke, dostarczając mu potężny manifest o prawdziwej cenie bycia bohaterem.

„Która wersja jest prawdziwa? Podajcie swoje opinie w komentarzach.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend