Hulk Hogan nie pojawi się w WWE 2K16

WWE-2K16

Legendarny zapaśnik Hulk Hogan nie pojawi się w najnowszej części z pod znaku WWE, ze względu na problemy rasistowskie przez co został wyrzucony z WWE oraz gry WWE 2K16 co w efekcie doprowadziło do zerwania kontraktu.

2K Games potwierdziło informację o usunięciu postaci zapaśnika z gry, ponieważ nie mogli naruszyć praw związanych z ich partnerem jakim jest licencjodawca, czyli federacja WWE.

Powodem całego zajścia jest nagranie na taśmie, gdzie Hogan skierował zakazane słowa do chłopaka jej córki Brooke. W ujawnionym materiale rasistowskie słowo zostało użyte niejednokrotnie. Hogan osobiście złożył przeprosiny, lecz w tej sprawie złożono już odpowiedni pozew do sądu.

 

Jednak trzeba pamiętać, gdy jest się celebrytą na taką skalę, to trzeba ostrożnie dobierać słowa 😛

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend