Kto z was chce Halo: Reach na Xbox One?

Jeśli chcesz to nie jesteś jedyny, ponieważ główny szef odpowiedzialny za markę Xbox ma takie dokładnie takie same zdanie.

Phil Spencer w pytaniu o możliwość pojawienia się gry Halo: Reach na liście kompatybilności Xbox One odpowiada jednoznacznie, że gra ma być jedną z dostępnych w nowej usłudze – https://twitter.com/XboxP3/status/645335368804339712

 

Dla przypomnienia Halo: Reach miało swoją premierę 5 lat temu na konsoli Xbox 360. Był to prequel dla całej serii, w której fabuła rozgrywała się jeszcze przed wydarzeniami z pierwszej części. Gra była ostatnią z pod szyldu Bungie i pomimo wielu krytyk oraz słabych ocen potrafiła zarobić ok. $200 mln w dniu premiery.

 

kompatybilność wsteczna dla Xbox One aktualnie jest w fazie beta testów, a jej publiczna wersja ruszyć ma w listopadzie bieżącego roku, więc przed gwiazdką posiadacze tych konsol, będą mieli kolejny wysyp świetnych gier.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend