Kto z was chce Halo: Reach na Xbox One?

Jeśli chcesz to nie jesteś jedyny, ponieważ główny szef odpowiedzialny za markę Xbox ma takie dokładnie takie same zdanie.

Phil Spencer w pytaniu o możliwość pojawienia się gry Halo: Reach na liście kompatybilności Xbox One odpowiada jednoznacznie, że gra ma być jedną z dostępnych w nowej usłudze – https://twitter.com/XboxP3/status/645335368804339712

 

Dla przypomnienia Halo: Reach miało swoją premierę 5 lat temu na konsoli Xbox 360. Był to prequel dla całej serii, w której fabuła rozgrywała się jeszcze przed wydarzeniami z pierwszej części. Gra była ostatnią z pod szyldu Bungie i pomimo wielu krytyk oraz słabych ocen potrafiła zarobić ok. $200 mln w dniu premiery.

 

kompatybilność wsteczna dla Xbox One aktualnie jest w fazie beta testów, a jej publiczna wersja ruszyć ma w listopadzie bieżącego roku, więc przed gwiazdką posiadacze tych konsol, będą mieli kolejny wysyp świetnych gier.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.