Microsoft wkracza do naszych telewizorów

xbox entertainment studios

 

Wiadome było od początku jaką drogą podąży Microsoft. Po zatrudnieniu kilku speców z Hollywoodu można już odliczać dni w kalendarzu do startu pierwszego serialu Microsoftu, opowiadającego historię Halo. Tak Major Nelson komentuje to co już niedługo stanie się faktem:

 

„Xbox Entertainment Studios zatrudnił topowe talenty prosto z Hollywoodu by wyprodukować swoje serię serialów telewizyjnych, z nazwiskami takimi jak Steven Spielberg czy Ridley Scott dla dwóch oddzielnych projektów związanych ściśle z Halo – ale to dopiero początek. ”

 

Możemy spodziewać się wiele. Pierwszy odcinek serialu od Microsoftu wystartuje w czerwcu, lecz nie to jest najważniejsze. Dziennikarze zaproszeni na konferencje Microsoftu zostali obdarzeni małym teaserem, w którym ujawniały się takie tytuły jak Gears of War, Fable, State of Decay, Forza i Age of Empires. Napakowany akcją i dramatem serial Gears of War? Epicka i baśniowa podróż do świata Fable? Dynamiczna jazda rodem z Fast and Furious w serialu Forzy? A może kalka Gry o Tron w serialu Age of Empires? Na papierze możliwości są wręcz niestworzone, i mogą pójść naprawdę dobrze. W praktyce… wszystko się okaże.

Autor: MCL

Send this to friend