Nadchodzące premiery gier na Xbox One w 2016

quantum_break

Zobacz co będzie Cię czekać w 2016 roku. Na trailerze znajdziemy nie tylko informacje o nadciągających premierach, a także świetnych grach dostępnych na Xbox One.

 

Quantum Break, ReCore, Scalebound (które przesunięto wstępnie na 2017), Gears of War 4 oraz niespodziewane Rare’s Sea of Thieves to gry, których możemy się spodziewać.

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

 • a_team napisał: 20:01

  myślę, że każdy czeka na nowe gry, ale chyba najbardziej na te nowości a nie sequele jak Scalebound, Recore, Quantum Break 🙂

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 20:17

  Chyba zastanowię sięnad kupnem Xbox One p[rzy najbliższej okazji, bo gry coraz ciekawsze wychodzą, a co za tym idzie ciągną do kupna :D

 • a_team napisał: 09:58

  W końcu jakiś powiew świeżości :) Też bym kupił, ale mam tyle do ogarnięcia jeszcze na X360, że szczerze mówiąc chyba kupię, jak będzie wychodzić kolejna generacja hahahha :)

 • VVybor89 napisał: 15:38

  Xone idzie z premiera gow4. Juz odkladam kase na preorderka ^^