Niefortunny update Playstation 4

 

ps4-logo.png

O ile konsole Sony robi świetne, tak ich uaktualnienia firmware’u pozostawiają wiele do życzenia… Najnowszy Update Playstation 4 – oznaczony numerkiem 1.7 – powoduje wyświetlenia kodu błędu CE-36329-3.

 

Co ten błąd oznacza w praktyce? Problemy ze stabilnym działaniem systemu, od  niewytłumaczalnych czarnych ekranów pojawiających się w najmniej spodziewanym momencie do całkowitego zwisu systemu. Użytkownicy raportują, że winna jest nowa opcja wyłączenia HDCP.

 

Jak na razie nie wiadome jest stanowisko Sony w tej sprawie, ale jeśli masz PS4 – radzimy wstrzymać się z updatem systemu.

Autor: MCL

 • axello napisał: 15:17

  Sony zawsze ma problemy z update, czy to w konsolach, czy telefonach, jak wrzucili kitkat’a do telefonów to tez stabilnie nie chodziły, dopiero kolejna aktualizacja naprawila błędy.

  Wysłano z mojego telefonu Sony Xperia Z1 C903 używając aplikacji Tapatalk.

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 19:03

  „Sony uczy się na błędach”. I wyobraźmy sobie sytuację, kiedy jesteśmy blisko Platyny w Uncharted, a tu… ZWISSS :rotfl: Shame on You Sony :E
   
  Było głośno o nowym update to teraz będzie głośno o jego poprawce :lol2:

 • JaDCorbeN napisał: 08:56

  Nie wiem skąd te info ale jak na razie po update zero błędów, a za to sporo pozytywów :)

 • MCL napisał: 14:59

  Wiele osób pisze na forach, wiadomo, nie każdy musi dostać ten błąd ;) To się zdarza losowo, gdyby to było częste Sony raczej by nie wypuszczało bardzo szkodliwego update’u

Send this to friend