Nowy Fatal Frame pojawi się na Wii

 

fataframe_wii_u_xa

Fatal Frame: Maiden of Black Water bo taką nazwę będzie nosić kontynuacja gry została oficjalnie potwierdzona przez Nintendo of America. Gra będzie dostępna tylko na konsolę Wii U oraz dostępna jedynie w wersji cyfrowej w sklepie eShop (dotyczy tylko USA).

Fatal Frame w Europie znany bardziej jako Project Zero będzie kosztować ok $50 i pojawi się 22 października w USA oraz 30 października w Europie. Nintendo of Amercia nie planuje wydania gry na fizycznych nośnikach, jednak dobra wiadomość dla graczy z Europy, gdzie pojawić ma się limitowana edycja gry.

Wersja testowa gry zawierać będzie wstęp do gry, epizod pierwszy i większą ilość epizodu drugiego.

Chcący zakupić pełną wersją gry nie będziemy musieli pobierać jej w całości, ponieważ wystarczy zaopatrzyć się w dodatek DLC, aby uzupełnić grę o pozostałe epizody.

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend