Nowy Fatal Frame pojawi się na Wii

 

fataframe_wii_u_xa

Fatal Frame: Maiden of Black Water bo taką nazwę będzie nosić kontynuacja gry została oficjalnie potwierdzona przez Nintendo of America. Gra będzie dostępna tylko na konsolę Wii U oraz dostępna jedynie w wersji cyfrowej w sklepie eShop (dotyczy tylko USA).

Fatal Frame w Europie znany bardziej jako Project Zero będzie kosztować ok $50 i pojawi się 22 października w USA oraz 30 października w Europie. Nintendo of Amercia nie planuje wydania gry na fizycznych nośnikach, jednak dobra wiadomość dla graczy z Europy, gdzie pojawić ma się limitowana edycja gry.

Wersja testowa gry zawierać będzie wstęp do gry, epizod pierwszy i większą ilość epizodu drugiego.

Chcący zakupić pełną wersją gry nie będziemy musieli pobierać jej w całości, ponieważ wystarczy zaopatrzyć się w dodatek DLC, aby uzupełnić grę o pozostałe epizody.

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.