PowerA wkracza z nowym kontrolerem dla Xbox One

Aktualnie Microsoft i Razer zapewniają nowe kontrolery dla konsoli Xbox One, które wyposażone są w dodatkowe przyciski i wejścia znajdujące się na tyle. Tym razem do gry wkracza kolejna firma – PowerA.

boxone_controller_razer_xa

W tym miesiącu PowerA zapowiada nowy kontroler Fusion Pro. Jest to nowa linia produktów oferująca dodatkowe 4 przyciski na tylnym panelu pada dla konsoli Xbox One. Te zaś mogą być przypisane do dowolnych ustawionych przez użytkownika funkcji. Firma chwali się, że ich najnowszy produkt może pochwalić się doskonałą ergonomią przycisków i wagą, która nie męczy rąk po kilkugodzinnej rozrywce.

Dodatkowym bajerem jest możliwość ustawienia podświetlenia kontrolera z kombinacji 225 dostępnych kolorów oraz wejście jack 3,5 dla słuchawek.

 

W produkcie PowerA zabraknie takich rozwiązań znanych z nadchodzącego kontrolera z zestawu Elite, który pozwala na zmianę łopatek, d-pada, itp. czy dostępnego na rynku Razer Wildcat, lecz w zamian otrzymujemy kontroler tańszy o połowę od wymienionych, które w cenie detalicznej sięgają granicy ok 566 zł, natomiast Fusion Pro z 3m kablem USB od ok 299zł.

 

PowerA planuje premierę swojego nowego kontrolera w tym samym miesiącu co wcześniej dwa ww od Microsoftu i Razer,. Jego oficjalna sprzedaż rozpocznie się 26 października

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend