Premiera nowego kontrolera dla konsoli Xbox One już w tym miesiącu!

 

Microsoft oficjalnie podał datę premiery nowego kontrolera dla konsoli Xbox One. Kontroler Elite ma pojawić się w sklepach dokładnie w dniu premiery najnowszej części Halo 5: Guardians, która odbędzie się 27 października.

 

Cena nowego pada nie jest niska ponieważ wynosi $149,99 (ok. 570zł), lecz nie jest tez wygórowana jak za możliwości, które posiada. Wszyscy, którzy złożą ofertę przedpremierową do dnia 23 i 14 godziny otrzymają swoja wersję kontrolera jeszcze w dniu premiery.

 

Więc jeśli nie chcesz czekać możesz go zamówić na oficjalnej stronie Microsoftu – http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-One-Elite-Controller/productID.319671000 (póki co brak oferty w polskim sklepie Xbox).

 

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.