Premiera nowego kontrolera dla konsoli Xbox One już w tym miesiącu!

 

Microsoft oficjalnie podał datę premiery nowego kontrolera dla konsoli Xbox One. Kontroler Elite ma pojawić się w sklepach dokładnie w dniu premiery najnowszej części Halo 5: Guardians, która odbędzie się 27 października.

 

Cena nowego pada nie jest niska ponieważ wynosi $149,99 (ok. 570zł), lecz nie jest tez wygórowana jak za możliwości, które posiada. Wszyscy, którzy złożą ofertę przedpremierową do dnia 23 i 14 godziny otrzymają swoja wersję kontrolera jeszcze w dniu premiery.

 

Więc jeśli nie chcesz czekać możesz go zamówić na oficjalnej stronie Microsoftu – http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-One-Elite-Controller/productID.319671000 (póki co brak oferty w polskim sklepie Xbox).

 

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend