Rise of the Tomb Raider zajmie ok 15-20 godzin do ukończenia

Nowy Tomb Raider zajmie ok. 20 godzin do ukończenia gry, choć twórcy zapewniają, że to nie wystarczy, aby zaliczyć wszystkie zadania dostępne w grze.

rottr_screen_hours_xa

Crystal Dynamics – deweloper gry Rise of the Tomb Rider w ostatnim wywiadzie da Pixel Vulture został zapytany o czas potrzebny do ukończenia nowych przygód Lary Croft. W odpowiedzi na to pytanie główny projektant gry Mike Brinker mówi o 15 – 20 godzinach na ukończenie samej głównej kampanii.

Brinker zapewnia, że czas na pełne ukończenie gry powinno zająć 30-40 godzin. W tym zalicza zdobyci wszystkich broni, umiejętności oraz ukończenie wszystkich misji pobocznych.

To nie koniec niespodzianek, ponieważ projektant z Crystal Dynamics ujawnił, że ten czas może się wydłużyć, gdyż świat do eksploracji będzie 3-krotnie większy od tego dostępnego w poprzedniej części Tomb Raider.

 

20 godzin na ukończenie głównej kampanii to niezbyt satysfakcjonujący czas w grze z otwartym światem. większość dostępna na rynku dostarcza minimum 2 krotną ilość czasu do momentu ukończenia.

 

Na odpowiedź czy to będą świetnie spędzone godziny czy już po kilku będziemy mieli dosyć musimy poczekać do 10 listopada, ponieważ w tym dniu będzie oficjalna premiera gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One oraz Xbox 360.

 

Na koniec mała prezentacja gry:

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend