Shaq Fu 2 zostanie wydane na najnowsze konsole

Shaq-Fu-2

Jednym z najgorętszych tematów w świecie gier niewątpliwie jest nadchodzący sequel wydanej przed  dwiema dekadami gry Shaq Fu. Shaq Fu 2: A legend reborn zostanie wydane również na konsole obecnej generacji, co w sumie daje nam takie platformy wydawnicze jak: PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, WiiU. Wszystko za sprawą kampanii crowdfundingowej, która zebrała ponad 470 tysięcy dolarów, by sprawić, że sequel do jednej z najgorszych gier wszech czasów mógł ujrzeć światło dzienne.

 

Czy się powiedzie? Przy obecnej technologii ciężko sobie wyobrazić grę, która byłaby aż tak zła jak pierwsze Shaq Fu. Niemal każda gra wydana na konsole w tym stuleciu jest w pewnym stopniu grywalna, nawet taki gniot, jak Sonic ’06. Ciężko jednak stwierdzić, czy gra będzie czymś więcej, niż tylko grywalnym tytułem, który gracze odstawią po kilku godzinach gry. Na zakończenie chciałem pokazać zainteresowanym trailer gry, dostępny pod tym linkiem.

Autor: MCL

  • Gangst3r
    Gangst3r napisał: 11:51

    Trzeba dać szanse tej pozycji, choć patrząc na posturę tego pana ze zdjęcia, to zaczynam wątpić w sukces tej gry przy takiej fantazji developerów :E

Send this to friend