Story Mode do Minicraft już dostępny dla Wii U!

Te gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Teraz możesz grać w dwie osobne gry na swojej konsoli., ponieważ długo oczekiwany tryb Story Mode w końcu pojawił się na konsoli Wii U. Pierwszy epizod nosi nazwę „The Order of the Stone” i jest dostępny już od 21 stycznia.

Koszt pierwszego epizody do nowego trybu gry będzie oscylować w granicach $4.99 w sklepie Nintendo eShop. Cena jest identyczna dla USA i Europy. Kolejne epizody będą pojawiać się w okolicach kolejnych tygodni. Deweloper zapowiedział, że gracze będą mogli także skorzystać z przepustki sezonowej za jedynie $19.99, które umożliwi im dalsze pobieranie kolejnych epizodów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Dla przypomnienia deweloper Teltalle Games planował już rok wcześniej wypuszczenie wersji gry z dodatkowym trybem Story Mode. Niemniej jednak prace się opóźniły na rzecz wydania pierwszych wersji na systemy Android, iOS, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 i Xbox One.

Wersja dla Wii U wykorzystuje pełne możliwości jakie oferuje konsola i kontroler tj. granie bez włączonego TV, sterowanie za pomocą ekranu dotykowego.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także grami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz gameplay, bez którego najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach próbuje sił w projektowaniu grafik komputerowych i poczytać ciekawą lekturę...

Send this to friend