Super Smash Bros. będzie tytułem startowym dla NX

SuperSmashBros_illustration-642x362

Pomimo informacji ujawnionej przez Nintendo, że seria Super Smash Bros. na wii U oraz 3DS otrzyma ostatnie DLC, potwierdza się fakt, że ów gra będzie tytułem startowym dla nadchodzącej nowej platformy firmy, czyli Nintendo NX.

Według Kantan Games CEO i analityka Dr. Serkan Toto, firma Bandai Namco pracuje nad „kilkoma” tytułami dla nadchodzącej konsoli. Najprawdopodobniej jedna z tych gier ma być właśnie Super Smash Bros., która planowana jest jako tytuł startowy.

 

Bandani Namco aktualnie pracuje nad tworzeniem gier dla nowej platformy Nintendo. Smash Bros. ma być tytułem startowym. Aktualnie nie jestem pewien co do daty wydania.” – jak podaje na kanale Tweeter Dr. Toto. „Nie jestem pewien czy to będzie zupełnie nowa kolejna część Smash Bros. czy nie. Jednak informacja ta jest pewna.

Odnośnie pozostałych tytułów jakie mogą być tworzone przez dewelopera to: Pokken Tournament, Tales of Berseria oraz Tekken 7. Ta ostatnia w szczególności zapowiada się najciekawiej.

 

A czy wy jesteście zachwyceni z faktu, że na starcie nowej konsoli będzie mogli pograć w nowego Smash Bros.? Zachęcam do komentowania.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

 • iras napisał: 11:36

  Powiem tak, mi ta gra na nintendo nie przypadła do gustu lub może za krótko w nią pograłem, chce jednak powiedzieć że jestem zwolennikiem gier z konsol oldschoolowych przemawia do mnie dobra zabawa i pomysł, a nie grafika lusterko.
  Choć od czasu pogram na xb360 czy ps4 to ciągle wracam do staroci np kungfu master etc :)

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 19:26

  Ja też lubię klasyki, ale problemem Nintendo nie są gry z tego gatunku, lecz fale powtarzających się gier, głównie z udziałem Mario Bros., Zelda, Kirby, Pokemon czy Metroid Prime. Brak świeżości czy exclusive’ów niepowiązanych z marką sprawia, że konsola przypadnie do gustu głównie fanom tych serii i rodzicom, którzy chcą sprzętu z dużą ilością gier, w których przemoc jest znikoma.
   
  Z takim rynkiem kojarzona była konsola Gamecube, Wii (U) i teraz najprawdopodobniej Nintendo NX. Jednie co ratuje sytuacje to patenty, które przyciągają klientów :D