Assassin’s Creed Kingdom/Ragnarok ma być w produkcji. Będą czasy wikingów

Nowa odsłona Assassin’s Creed rzeczywiście może przenieść nas do ery wikingów. Twierdzi tak jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży. Według niego, Assassin’s Creed Kingdom/Ragnarok zadebiutuje w 2020 roku.

Wczoraj pisaliśmy o ciekawym znalezisku w The Division 2. Przypominamy, że chodzi o plakat promujący fikcyjną sztukę Valhalla. Widzimy na nim mężczyznę w czerwono-białych szatach kojarzonych z Asasynami. Postać trzyma w ręku kulę, która po powiększeniu wygląda jak Rajskie Jabłko. W serii Assassin’s Creed taki przedmiot jest zaawansowaną technologicznie zabawką stworzoną przez pierwszą cywilizację. Dodajmy do tego wspomnianą nazwę Valhalla i już mamy Asasynów w czasach wikingów.

Assassin’s Creed Kingdom/Ragnarok – premiera w 2020 roku

Do powyższych spekulacji na temat kolejnej gry Assassin’s Creed, która miałaby przenieść graczy do czasów wikingów, odniósł się Jason Schreier z serwisu Kotaku, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży. Według niego następna część Asasynów rzeczywiście będzie z wikingami.

Odnośnie plakatu Valhalla z The Division 2 napisał on: Czy to oznacza, że ​​następny Assassin’s Creed, który według Ubisoft pojawi się nie w tym, lecz dopiero w 2020 roku (w samą porę na oczekiwaną premierę konsol nowej generacji), dotyczy wikingów? No tak. Tak właśnie jest. Kilka miesięcy przed pojawieniem się tej zajawki, Kotaku dowiedział się z dwóch niezależnych źródeł zaznajomionych z szykowaną na 2020 rok odsłoną Assassin’s Creed, o kryptonimie Kingdom, że rzeczywiście zobaczymy w niej wikingów. Nie wiemy zbyt wiele na temat gry, ale po fenomenalnym Assassin’s Creed Odyssey, jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć nadchodzącą grę.

Tom Clancy’s The Division 2

Zatem wikingowie w następnym Assassin’s Creed są coraz bardziej pewni. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzyma nazwę kodową Kingdom, a według wcześniejszych przecieków, ostateczny tytuł to Assassin’s Creed Ragnarok.

Artykuł Assassin’s Creed Kingdom/Ragnarok ma być w produkcji. Będą czasy wikingów pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade