Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata

Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People CanFly. Ich szalone pomysły zmaterializowały się w 2011 roku za sprawą brutalnej i szokującej strzelanki, docenionej przez graczy za niecodzienny humor i niepowtarzalną mechanikę. 2017 rok przyniósł odświeżoną edycję Full Clip na PC, PS4 i Xboksa One. Do listy platform docelowych wkrótce będziemy mogli dopisać także konsolę Nintendo Switch – Bulletstorm: Duke of Switch Editionpojawi się jeszcze tego lata!

Rewolucyjny projekt autorów Painkillera czy Gears of War: Judgment zmierza właśnie na równie rewolucyjną konsolę, która pozwala graczom bawić się w ich ulubione produkcje gdziekolwiek chcą. Towarzysz Graysonowi Huntowi w jego pogoni za zemstą na swoim telewizorze i kinie domowym lub niech to on dołączy do ciebie podczas twojej podróży autobusem lub pociągiem.

Książę na dworze

Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej działającego Bulletstorma – powiedział szef People CanFly, Sebastian Wojciechowski. – Cały nasz zespół strasznie się nakręcił na ten sprzęt – dodał. W grze znajdziemy pełną zawartość trybu dla pojedynczego gracza oraz wszystkie DLC. Tak, Duke również wpadnie, by kopać tyłki i żuć gumę balonową.

Bulletstorm: Duke of Switch Edition powstało we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’s Lake. Ci niezwykle utalentowani deweloperzy pracowali wcześniej przy tak uznanych tytułach AAA jak Alan Wake, The Division i Mass Effect.

Więcej informacji dotyczących Bulletstorm: Duke of Switch Edition zostanie ujawnionych w najbliższych miesiącach.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Artykuł Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade