Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum pełno różnych mniej lub bardziej porytych tematów, więc postanowiłem założyć kolejny ;)

Zapodawajcie dobre dowcipy. Podkreślam, dobre. Bo wpisać humor w Google to każdy umie, a dobry kawał to nieraz ciężko wyczytać ;) Wprawdzie gust jest jak ch*j, i każdy ma swój, no ale myślę że trafią tu same niezgorsze anegdotki ;)

 

Na początek ode mnie:

 

Kazik od zawsze robił to co lubił : całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.

- "Co ty do k....y nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś?" zapytał facet.

- "To nie jest twoja sypialnia.

- Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.

- "Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody!

- Chcę natychmiastwrócić na Ziemię!"

- "To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie" Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.

- "Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.

W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.

- "Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr" powiedział kogut

- "Jak ci się podoba bycie kurą?"

- "No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"

- "Ooo, no tak. To znaczy,że musisz znieść jajko" powiedział kogut

- "Jak mam to zrobić?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"

Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.

- "Łoł to było zajebiste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :

- "Kazik co ty robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

 

 

P.S. Proponuję dowcipy dawać w tag (spoiler) żeby było mniej przewijania forum ;)

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już podobny temat - http://xboxarcade.pl/viewtopic.php?t=322 , ale to Hydepark i tutaj mają być same dowcipy, więc dam Ci szanse ;) jak temat się rozwinie to zostaje ;) Jak nie to przenosimy do tamtego ;)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr Majster dobre :E :E :E ;) Hahahaha

 

Też dam coś od siebie :) Trochę wulgarny ;)

 

Ojciec rucha syna w dupę, później mu kładzie chuja na twarz i się spuszcza na czoło :E

Siedzą tak na łóżku, stary odpalił fajkę, tak siedzi i mówi do syna:

 

"Synek, dużo się pozmieniało od śmierci mamy no nie ? " :E :E :E

 

 

;) ;) ;)

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a_team, mocne ;) Takie dowcipy lubie ;) Aczolwiek mój czarny humor i cynizm nie jest zbyt lubiany w towarzystwie ;)

 

 

Pani od przyrody robi eksperyment z robakami.

Wkłada 1 robaka do szklanki i nalewa alkoholu - robak zdechł.

Wkłada 2 robaka i nasypuje tytoniu - robak zdechł.

Wkłada 3 robaka do szklanki ze zwykłą wodą - robak żyje.

Pyta się Jasia:

- Jaki wyciągamy z tego wniosek?

- Kto pije i pali ten niema robali. ;)

 

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahah MrMajst3r, to było zajebiste ;)

No to moja kolej ;)

 

Jasio przychodzi do domu po szkole i skarży się mamie:

- Pan policjant, co stoi na rogu, powiedział, że mi nogi z dupy powyrywa!

- To jest niemożliwe - mówi mama. Policjanci są po to by cię chronić. Pokaż mi go to wyjaśnimy sprawę.

Idą na róg, policjant stoi.

Mama pokazuje na Jasia:

- Czy to prawda, że groził pan mojemu synowi, że mu Pan powyrywa nogi z dupy?!

- Pani! Zabierz pani stąd tego gnoja, bo mu nogi z dupy powyrywam! Już czwarty dzień z rzędu przyprowadza mi swoją suczkę jamniczkę i chce, żebym ją pokrył, bo marzy o tym, by mieć psa policyjnego!!!

 

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dam dam suchara

 

 

babcia na łożu śmierci prosi księdza żeby ten dał jej troszkę przyjemności i polizał jej cip.kę.

 

ksiądz odmawia, ale zadanie zleca swojemu ministrantowi.

 

ministrant zabiera się do roboty, ale co chwile wybiega z pokoju babci i pędzi do kuchni.

 

zatrzymuje go ksiądz i pyta się go - co Ty tak: od babci do kuchni, od kuchni do babci...

 

na to ministrant: proszę księdza, tam u babci tyle sera aż trzeba chlebem przegryzać

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest :)

 

No to wrzucę jeszcze ode mnie :)

 

 

Jest impreza, laska siedzi na wózku pod barem, podbija do niej koleś i stawia jej drinka :) Gadka się klei, po czym koleś zaprasza laskę do tańca. Laska trochę zmieszana i mówi "no, ale jak, ja na wózku jestem itp" na to koleś "damy radę, pokręcimy się na parkiecie". Laska wniebowzięta, koleś zabawia, tańczą sobie. Poszli na chwilę odpocząć, no i typ wyskakuje z propozycją, żeby wyjść z imprezy i żeby się przejść na spacer :D Są gdzieś w parku, zatrzymali się przy ławce, siedzą, gadają, jakieś buzi buzi, po czym koleś do niej mówi "wiesz, fajna jesteś itp, fajnie się bawiliśmy, no to może coś więcej ? " Laska "no, ale ja na wózku jestem, no chyba, że przewiesisz mnie przez ten płot obok" :E :E :E Koleś wziął laskę na ręcę, przewiesił przez płot i jedzie z koksem, laska zadowolona, stęka i jęczy. Po wszystkim siedli on na ławce, ona na wózku i nagle panna w ryk :) Koleś zdezorientowany i się pyta "o co chodzi ? czy coś się stało ? Uraziłem Cię jakoś, a może nie było fajnie ? " Laska na to " wszystko fajnie, super było, ale jesteś pierwszy, który po fakcie mnie ściągnął z płotu "

 

:) :) :lol2: xd xd xd :) :) :)

 

 

:E

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topre :( :)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangst3r prosze nie spamować, jeśli nie masz dowcipu do dodania :)

 

- Dałaś kotu jeść? - pyta mąż żony.

- Dałam - odpowiada żona.

- To idź go teraz zakop.

 

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangst3r prosze nie spamować, jeśli nie masz dowcipu do dodania :)

Oki przepraszam :(

 

Apropos murzynów :E

 

czemu murzyn nie je innej niż białej czekolady?

żeby nie ugryźć się w ręce :E

 

To też dobre :

 

Murzyn i latynos skoczyli z wieżowca. Który spadnie pierwszy?

Latynos bo murzyn musi napisać po drodze "motherfucker" :) :) xd

 

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to czas na mój :)

 

 

 

Córka miała słabe w stopnie w szkole a ostatnio dostała jedynkę z klasówki. Powiedziała o tym ojcu.

- Słuchaj - mówi ojciec - jeszcze raz dostaniesz jedynkę, to zrobisz mi loda

- No co ty tato?!

- Zrobisz, zrobisz!

Córka uczyła sie całą noc, ale i tak dostała 1. Wieczorem przychodzi ojciec i mówi:

- No, kochanie, to robisz mi loda.

Ojciec ściągnął spodnie, wyciągnął penisa. Córka tak patrzy i mówi:

- Tato, ale ty masz gówno za napletkiem

A ojciec na to:

- A co, ty myślisz, ze twój brat ma samie piątki?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcip przed snem :D

 

Leci samolot z ważnymi swiatowymi osobistościami. W pewnym momencie doszło do awarii silnika.

Pilot - musimy zrzucić niepotrzebny balast, żeby sie jakoś utrzymać w powietrzu!

Martwa cisza na pokładzie... Nagle wstaje Niemiec, flaga na plecach, wypił piwo, krzyknął: ZA NRD!!! I skoczył.

Zaraz po nim wstaje Rusek, wypił ćwiartkę, flaga na plecach, krzyknął: ZA ZSRR!!! I skoczył.

Zaraz po nich wstaje Polak, zajarał peta, krzyknął: ZA AFRYKE!!! I wyrzucił murzyna. :E

 

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha :D

 

Rozbił się okręt. Na bezludnej wyspie wylądowało 50 facetów i 1 kobieta. Po miesiącu kobieta mówi:

- Dosyć tych świnstw! - i popełnia samobójstwo.

Po trzydziestu dniach zebrali się faceci i zadecydowali:

- Dosyć tych świństw! Trzeba ją pochować.

Mija następne 30 dni. Faceci podejmują decyzje:

- Dosyć tych świństw! Wykopujemy ją z powrotem.

 

 

[ Dodano: 2012-01-14, 17:32 ]

A teraz się trzymajcie :D

 

W szpitalu leży kobita w śpiączce. Pielęgniarka zauważyła, że gdy myje jej miejsca intymne wykres fal mózgowych się zmienia. Poinformowala o tym męża z propozycją że mógłby zastosować stymulację polegającą na seksie oralnym. Mąż początkowo miał opory, ale w końcu się zgodził. Wszedł do pokoju żony, a pielęgniarka obserwowała monitory. Nagle wykres stał się zupełnie płaski. Pielęgniarka wpada do pokoju, a mąż zapinając spodnie:

- Chyba się udławiła...

 

 

Btw, wiecie co jest najlepsze, kiedy kobieta robi loda?

 

10 minut ciszy.

 

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe suszki serwujecie powiem wam :D

 

Dlaczego Batman miał '5' z WF-u?

 

 

Bo zawsze miał strój.

 

 

 

Jak możemy nazwać Cygana bez rąk?

 

 

Godnym zaufania

 

 

 

Idzie króliczek do sklepu i widzi ogromną kolejkę.

 

Zaczyna się wpychać i po chwili na sam koniec wyrzuca go małpa:

- Ty mały, spadaj na koniec!

Króliczek znowu zaczyna się wpychać i tym razem wyrzuca go zebra:

- Spieprzaj na koniec nie widzisz kolejki!

Królik wkurzony ponownie próbuje dostać się na sam przód i wypycha go żyrafa:

- Won na koniec!

Na to króliczek:

- Kur*a, nie otworzę dzisiaj tego sklepu.

 

 

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf.

Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia.

W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków.

 

Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty.

Jeżeli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość.

Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Następnie próbują Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć.

Niemcy próbują, światło się zapala - nic...

Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic.

Próbują po raz kolejny - nic.

Z mroku słychać tylko cichy szept:

- Ku*wa Stefan, mamy tyle szmalu... na chu*j ci jeszcze ta pieprzona żarówka?

 

 

Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:

- Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie

całował!

Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:

 

 

- Chyba, k*rwa, w koszyk...

 

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Pewna bogata Pani w wieku ok 50tki nie była zadowolona z wyglądu swojej waginy. W internecie odnalazła klinikę chirurgii plastycznej, która zajmowała się takimi zabiegami. Po konsultacji z mężem zdecydowała się na zabieg.

Po wszystkim budzi się z narkozy a wokół jej łóżka cały personel szpitala bije brawo, obok łóżka stoją dwa bukiety kwiatów.

Trochę zdenerwowana mówi:

-Co to ma znaczyć ? przecież prosiłam o dyskrecję!!! Co to za bukiety?!!!

Na to dyrektor kliniki:

- Niech się pani nie martwi.Ten pierwszy bukiet jest od personelu naszej kliniki a ten drugi od chłopca z oparzeniówki w podziękowaniu za nowe uszy... Dołączona grafika

Facet mówi do żony:

- Kochanie, przynieś mi piwo.

Na to żona:

- Może jakieś magiczne słowo?

Facet:

- Hokus pokus czary mary, zapie**alaj po browary!

Na to żona:

- Hokus pokus, ence pence, zamiast c*pki dziś masz ręce!

Facet:

- Skoro jesteś taka pyskata, dziś ominie Cię wypłata!

Żona:

- Bardzo mocne dziś masz czary, zapie**alam po browary.

Szef podjechał dzisiaj pod biuro nowym Chryslerem:

- Nie ma co, ładne auto szefie.

- Cóż mogę powiedzieć. Pracuj ciężko, zostawaj po godzinach, a może w przyszłym roku będę miał jeszcze lepsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.