Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Oszustwo na allegro


  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oszukiwałeś kiedyś na allegro ?

    • Nie, nigdy
      11
    • Tak (napisz koniecznie jakie były konsekwencje)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zostałem oszukany na allegro za niewielką sumę bo trochę ponad 10 zł ale zawsze (W sumie oszukano mnie 4 razy) po prostu wpłaciłem na konto a paczki nie dostałem. Zauważyłem, że zawsze zostawałem oszukiwany o nie dużą sumę kasy tak jak i inne osoby które zostały zrobione w chuja. Kiedy tak pomyślałem chwile wpadłem na pewien pomysł :D a mianowicie: Wystawiam przedmiot na allegro np: gre na ps3 za cene nie dużą 60 zł, sposób wysyłki ZWYKŁY LIST. Koleś kupuje wpłaca mi na konto a ja mu paczki nie wysyłam i zganiam na to, że paczka zaginęła na poczcie. Co mi zrobi w takiej sytuacji ? przecież takie rzeczy się zdążają. Dobra jak by koleś był uparty i zgłosił wniosek na policje i by mnie zgarneli to bym im musiał udowodnić, że wysłałem... czy jak się wysyła zwykłym listem dostaje się jakiś papier albo coś takiego, że paczka została wysłana ? bo jeśli nie to nic mi nie zrobią bo nie da się udowodnić że wysłałem :P

Nie żebym był jakimś złodziejem poprostu tak sobie wymyśliłem i jestem ciekawy ;)

allah.gif allah.gif allah.gif 69599149.jpg rockwoot.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak się wysyła zwykłym listem dostaje się jakiś papier albo coś takiego, że paczka została wysłana ?

To albo zwykły list albo paczka. Jeżeli wysyłasz zwykłem listem to nie dostajesz żadnego potwierdzenia, ale jeżeli taka sprawa zostanie zgłoszona na policje to Ty musisz udowodnić że taki list został wysłany.

1537478_url.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś oszukany? To tylko i wyłącznie Twoja wina. Trzeba uważać na ludzi z allegro i brać u zaufanych osób towar, a nie lecieć na okazje jak mucha na lep.

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykłym listem nigdy nie brać, bo rzeczywiście nie ma żadnego śladu ;) Co do Allegro, to kiedyś zostałem oszukany przez administratora tego forum. Po prostu chciał ode mnie kupić różowe dildo i chciał, żebym mu wysłał za free. No i niestety zaufałem mendzie, wysłałem, a on nie oddał mi kasy za to dildo ;) :D :P :P :P

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś oszukany? To tylko i wyłącznie Twoja wina. Trzeba uważać na ludzi z allegro i brać u zaufanych osób towar, a nie lecieć na okazje jak mucha na lep.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

 

ta tylko skad mam wiedziec kto jest "zaufany" jak nie mam pojecia kim jest sprzedajcy... teraz zostalem oszukany przez kolesia co ma 99% pozytywow

allah.gif allah.gif allah.gif 69599149.jpg rockwoot.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinien Ci przekazać dowód wysyłko "potwierdzenie nadania" tylko w sumie na list nie ma potwierdzeń dlatego ja nigdy nie biorę listów po drugie napisałeś o tej grze 60zł powyżej pięciu dyszek sprawę przejmują panowie w niebieskich mundurkach nie przejdzie... po trzecie to nie ma sensu bo gdyby każdy tak myślał to zrobiłby się większy burdel niż mamy teraz mało Ci ko ko ko ko ko...? chcesz nas jeszcze pogrążyć..? pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet jak zwykłym listem "wyśle" Ci ktoś to się okaże że w realu nie wysłał no bo przecież poczta polska może zagubić a priorytetem to już mu się nie uda BTW. ma ktoś może jakiegoś Japerka nie przerobionego ?

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nawet jak zwykłym listem "wyśle" Ci ktoś to się okaże że w realu nie wysłał no bo przecież poczta polska może zagubić a priorytetem to już mu się nie uda

Nie priorytetem a poleconym jak już. Zdanie zaczynamy od wielkiej litery a kończymy kropką.

BTW. ma ktoś może jakiegoś Japerka nie przerobionego ?

Nie ten dział kolego.

1537478_url.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że on Cię oszukał a nie po prostu list zaginą?

 

Bo akurat ta paczka była polecona priorytetowa

 

Po pierwsze powinien Ci przekazać dowód wysyłko "potwierdzenie nadania" tylko w sumie na list nie ma potwierdzeń dlatego ja nigdy nie biorę listów po drugie napisałeś o tej grze 60zł powyżej pięciu dyszek sprawę przejmują panowie w niebieskich mundurkach nie przejdzie... po trzecie to nie ma sensu bo gdyby każdy tak myślał to zrobiłby się większy burdel niż mamy teraz mało Ci ko ko ko ko ko...? chcesz nas jeszcze pogrążyć..? pozdrawiam

W ogóle nie rozumiem twojego oburzenia i w ogóle nie wiem o co ci chodzi : / Panowie w mundurach mówisz... Nie każdemu kogo oszukano o 50 zł chce się lecieć na policje i załatwiać mnóstwo papierków, wysyłać jakieś papiery i ogóle srać się z tym, a policja i tak gówno z tym zrobi bo oni mają to w dupie... taka jest prawda niestety.

 

PS: Znalazłem ciekawą historie, możecie sobie poczytać http://www.wykop.pl/ramka/241320/krotka-historia-o-tym-jak-mozna-bezkarnie-oszukiwac-na-allegro/

Edytowane przez B Rabbit
allah.gif allah.gif allah.gif 69599149.jpg rockwoot.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo akurat ta paczka była polecona priorytetowa

List, list nie paczka. Odróżniajcie te dwie rzeczy. Po pierwsze napisz do niego o potwierdzenie nadania, jeżeli Ci je podeśle to dostaniesz odszkodowanie od poczty. Jeżeli go nie ma to przynajmniej zgłoś spór do allegro wtedy jest też szansa o zwrot pieniędzy ale tyko jeżeli płaciłeś przez PayU, a jeżeli nawet nie zwrócą Ci pieniędzy to jemu zablokują konto jeżeli to nie było już pierwszy raz.

1537478_url.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu kupiłem używaną Nokie E71, w aukcji koleś nie wspomniał nic ,że to podróbka dual sim,na szczeście tylko 150zł poszło się...

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w twoim przypadku to było wiadomo że coś nie tak :P zawsze można się pytać czy to oryginał :D

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, ale licytacja była od 150, a koleś niby "niezbyt ogarniety w telefonach i nie wiedzial o co mi chodzi" Tak tanio, bo była uszkodzona.

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Oszustwa zawsze będą. Ja jakoś mam szczęście do allegro i nigdy nie zostałem oszukany. Staram się ostrożnie robić tam zakupy a sprzedaje tylko z przelewem, nigdy za pobraniem. Szkoda zachodu i czasu na pierdzielenie z cwaniakami :D

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.