Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Zakończona: Xbox i licytacja (wygrana?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa wygląda tak, wchodzę ostatnio na allegro oczywiście kategoria xbox przeglądam i widzę licytację xboxa z dodatkami od 1zł, widzę że nikt nie licytuje więc licytuje moja cena 5zł, przychodzi potwierdzenie że wygrywam i wgl, dzisiaj sprawdzam poczte przychodzi wiad że wygrałem aukcje, sprawdzam dalej a tu wiad od gościa :

 

 

witam nastąpiła pomyłka z xbox-em został sprzedany poza aukcją

(inne media)

nie wycofałem pana z aukcji i zakończyłem aukcje przed czasem

przepraszam za utrudnienia

pozdrawiam.

 

nigdy nie miałem do czynienia z czymś takim więc nie wiem czy moge go postraszyć że wygrałem aukcje i powinien mi go wysłać czy co, bo dla mnie raczej jest pewne że wycował sie gdyż nikt nie licytował i musiało by iśc za 5zł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka pomyłką, ale informuje się przed faktem - a ten jest taki, że zalicytowałeś, dałeś najwyższą cenę i aukcja została zakończona.

 

moim zdaniem jesteś tutaj na prawie i typ powinien wysyłać za to 5zł.

Skontaktuj się z allegro.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie coś, że źle wystawiłem aukcję i oddałem konsolę o połowe mniej niż chciałem. Nie dałem ceny minimalnej. I musiałem wysłać.

 

Ale pięć zł ? Ogarnij się. Jak piszę to tak musi być. Ostatnio ludzie na allegro są coraz bardziej chamscy. Tylko niektórzy są mili. Możesz go postraszyć, ale po co ? Odpisz mu że rozumiesz, takie rzeczy się zdarzają.

 

Nie wiem, rób co chcesz. Ja na twoim miejscu bym zrozumiał i zakończył sprawę. Trzeba być człowiekiem, na pewno ta osoba poniesie duże straty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o 5zł bo mu go nie wysłałem ani nic tylko dla mnie to wyglądało tak że wystawił aukcje nikt nie licytuje a tu 5zł tylko więc sie wycofał,nie lubie jak ktos tak owija w bawełne, nie chodzilo mi nawet o xboxa tylko gry

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak, możesz go sądzić. (Ale dla mnie to bez sensu, chyba że czujesz potrzebe. :wtf:) A sprzedający i tak czy siakw ostateczności powoła się na pomyłkę przy wystawianiu, czy inny "ciul go wie" zapis który pozwala mu na olanie Ciebie. Urok allegro. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie bede gostka terrozyzował, bo nie ma o co, ale raczej chyba ja bym wygrał sprawe bo ceny minimalnej nie było a mnie nie wycofał ani nie poinformowal przed zakończeniem

 

pamiętam swój pierwszy raz z zakupem xa :P wygrałem licytacje bo ciężkim boju z innym upartym gościem, niby wszystko fajnie już jest mój a po 3 dniach zamiast xboxa gostek pisze że jednak nie sprzedaje :wtf:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym walczył, bo jakby nie patrzeć wygrałeś aukcje i to że taka cena to tylko gościa wina :wtf: To się nazywa polowanie na okazje. jest pełno ludzi, którzy żerują na pomyłkach sprzedających i w tym przypadku allegro.pl stanie po Twojej stronie. I ma Ci wysłać, a jak nie to sąd i przegra opłaci9 sprawę i ma Ci wysłać, a jak nie to wpier... i ma Ci wysłać. Ja na Twoim miejscu nie dałbym się tak pomiatać i walczyłbym teraz o ten sprzęt.

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo jest po Twojej stronie. Zawarłeś umowę cywilno prawną z tym użytkownikiem, który sprzedał Ci konsole za 5zł. Każdy sąd stanie po Twojej stronie. Radzę powalczyć, bo postawa użytkownika jest żenująca, mogł zaproponować jakieś polubowne rozwiązanie.

 

Ostatnio miałem podobną sytuację, wygrałem dosyć tanio pakiet gier na Xboxa, a koleś pisze, że jak wpłace 2x tyle + wysyłka, to sprzeda mi te gry, a przeciwnym razie nie. Przyznam szczerze, że nie walczyłem o to, bo gra nie była warta świeczki moim zdaniem, ale w Twoim przypadku myślę że warto. Kolesiowi zapronowałem żeby wysłał mi 1 grę gratis i sprawa załatwiona, ale nie doczekałem się, więc poleciał negatyw.

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangst3r ma racje polać mu ! :wtf: fakt napisz najpierw do gościa a jak to nie poskutkuje to do allegro i ewt. sąd :P

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego co z towarem, że wygrałem aukcje i żeby sie ze mną skontaktował, jesli nie to pisze do allegro lub dalej.

chociaż sądzić sie nie mam zamiaru,

ale jak dla mnie to wycofał sie tylko dlatego gdyż nie chciał mi jej sprzedać i wymyślił to ze sprzedaniem jej poza allegro,

zobaczę czy jutro odpisze jak nie to napisze do allegro,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie znajdzie na to jakiegoś-tam prawa... miałby je gdyby WCZEŚNIEJ poinformował licytującego/licytujących.

On tą konsolę w tym momencie sprzedał.

 

Jeśli się coś wystawia, to towar fizycznie istnieje, mógł sprzedawać poza allegro, nie umieszczając aukcji.. tym bardziej aukcji, bo 'kup teraz' można zdjąć, jeśli zwyczajnie nikt nie kupi.. tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie do Allegro Ci raczej nic nie da, oni odpiszą po tygodniu i zalecą Ci Centrum sporów albo Program ochrony kupujących. Pogoogluj, czasem jest głośno o takich sytuacjach, ktoś kupuje jakiś samochód czy koparkę za grosze :wtf: Poszukaj wpisów na forach prawniczych, albo po prostu zadzwoń do jakiejś kancelarii i zapytaj jak wygląda procedura.

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że był przypadek ze spzedaniem mercedesa za 100zł (babka wstawiła przecinki zamiast kropek czy na odwrót) i sąd stanął po stronie sprzedawcy. Natomiast dla mnie sprawa jest jasna, jeśli sprzedał za 5zł przez jego błąd to sądz się ile można. Jeśli sprzedał za 5zł, faktycznie bo ktoś kupił poza aukcją a on zapomniał wycofać - ja bym odpuścił.

 

Co do sporów, ja miałem problem taki, że wylicytowałem obudowę do telefonu - otrzymałem ją po miesiącu. Zgłośiłem sprawę do allegro i chyba dzwonili nawet do gościa na komórkę, bo nie widać było aby ostatnio logował się do allegro.

grzech1991POL.jpg

Nie udzielam pomocy na GG i PW! Od tego jest forum!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedał za 5zł, faktycznie bo ktoś kupił poza aukcją a on zapomniał wycofać - ja bym odpuścił.

 

Jaki to ma sens? To tradycyjna wymówka sprzedających, którzy strzelili gafę. Niestety ja bym brał gościa za dupę, ale nie przez allegro. choć najpierw trzeba tak zrobić, a potem do prawnika i gość, albo wypłaca odszkodowanie, za niewywiązanie się z umowy i tym samym negatywną postawą wobec Twojej osoby (zrobił z Ciebie "jelenia") albo sprzedaje towar po cenie końcowej i auf Wiedersehen.

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam do wieczora może odpisze jeśli nie to dzwonie do niego i zobaczę co powie.

 

u nas też było że gostek kupił auto wartości 20tys złotych za 2tys, oczywiście sądzili sie oto ale sprawa była prosta kupił za 2tys bo taka była cena a do tego jeszcze pokryć koszty sadowe musieli nie szczęsliwi sprzedawcy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo stoi po Twojej stronie i nie ma innej opcji :)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:



OFERTA ZAKOŃCZONA!

Temat został zamknięty ponieważ oferta transakcji została sfinalizowana.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań, reklamacji lub uwag odnośnie tej oferty, prosimy o zgłoszenie stosownej informacji do administratora lub moderatora forum.

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.