Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Obudowa od X360 do X1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

.............Wszystko zaczęło się wtedy , kiedy nie wiedziałem

co jeszcze mogę zdziałać w oryginalnej obudowie.

 

 

 

Marzy mi się LCD, lecz na przednim panelu żadnego

sensownego nie wcisne, a poniżej 5'' nie chce.

 

 

 

 

....w głowie zrodził się pomysł

przełożenia bebechów do budy z X360....

 

 

A oto moje aktualne przemyślenia:

 

 

 

Widziałem sporo modów "odwrotnych" (x360 w x1 case). Udało mi się znależć jeden filmik z x1 w elite case, czyli się da. Nie mam jeszcze obudowy od X360, nadal rozważam za i przeciw. W obudowie od X1 udało mi się upchnąć wentyla 92mm z tyłu i jest cicho (gdyby jeszcze ten hdd tak nie wył...) i na temp nie narzekam. Oglądam na YT i w google obudowe z X360 z każdej strony, widzę, że tam na tyle są 2 wentyle 70mm i na wciśnięcie większego nie ma co liczyć. Myślałem nad dokupieniem 2x Zephhyr 70mm + zrobienie tunelu do radiatorów. Nie mam w planach upychania do środka napędu, ew. 2 HDD. W zasadzie to tylko nie jestem pewien montażu PSU i zrobienia w miare cichego chłodzenia, w reszcie nie widze jakichś większych problemów. Szukałem natchnienia w budzie feriara ,ale jednak ta dellowska buda podobna jest tylko z zewnątrz.

 

Ktoś z was myślał nad takim czymś? Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami .

 

Pozdro

Edytowane przez Magazynier

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

No i stało się!!! Obudowa jest ogarnięta i xbox działa, temp CPU 42, GPU 46. Nawet udało mi się odwzorować hałas z X360 ,ale poprawię to, jak przyjdzie nowy wentylator. Luknijcie foteczki (trochę lipnie wyszło, bo za tv jest okno) Ujdzie? btw. z ciekawości podłączyłem myszkę i mi wykryło, ale co ja ją mogę w XBMC zrobić? @edit Z tyłu wiszą jeszcze kabelki od wentylatora, bo sprawdzam na jakim napięciu pociągnie mi klocka, 12v to jednak zasuszarkowato Najważniejsza

Cześć. Chyba już po raz ostatni piszę w tym temacie, bo konsola została dopieszczona wg. moich wcześniejszych planów. Na zakończenie wstawiam jeszcze jedną fotkę, żeby potomni wiedzieli, co można jeszcze wycisnąć z legendarnego klocka pierwszej generacji.       Dzięki wszystkim udzielającym się w temacie za pomoc i oceny.   Pozdro i życzę udanych modów.

Wracam po małej przerwie. No i stało się: portów padów nie ma, za to są ulokowane porty usb za zaślepkami memorek, a z resztą.... luknijcie fotki i sami zobaczcie ile było z tym pie***lenia się, żeby to upchnąć, ale jestem zadowolony, długo to trwało, bo czekałem na dostawę kondensatorów, jeden trzeba było trochę przenieść. Do tego zrobiłem gniazdo LAN Musiałem wylutować jedno gniazdo od port padów wylutować i zastąpić je gold pinami, bo usb nie wchodziło.Luknijcie fotki:  

Kiedyś mi to przez myśl przeleciało, ale nie obczajałem tematu dokładniej. Obudowa X360 jest ciut mniejsza, trzeba by było sprawdzić, czy się zmieści płyta główna :) Zasilacz musiałbyś zrobić zewnętrzny, bo nie upchasz :) Myślę, że się da, a samą obudowę można pewnie dostać za niewielkie pieniądze. Najlepiej przyczaić na forum xbox-scene, tam pewnie takie mody są zrobione i kolesie wrzucali zdjęcia :)

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[media=]

[/media]

[media=]

[/media]

 

 

[media=]

[/media]

 

 

Widać, że zmieści się nawet z DVD, ale ja wolę mieć 2 hdd, niż hdd i napęd.

Pewnie PSU nie zmieści sie w X360 case, jak w oryginalnej, więc myślałem dać ją nad mobo wzdłuż krawędzi płyty głównej, gdzie znajdują się gniazda od power i gniazd padów.

 

W drugim filmiku koleś usunął tego fluxboxa ,który się pokazuje podczas włączania konsoli. Robi się to edytując bios, czy siedzi to w eepromie?

Edytowane przez Magazynier

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci to pomoże, to przedstawię tu kilka swoich pomysłów:

- obudowa bez hdmi i wtedy w miejsce avipa montowałbym VGA,a tam gdzie jest usb i lan też bym wkleił tam taki moduł http://www.raiden.net.pl/allegro/Plyta%20glowna%20ASUS%20P4S8X-X%20REV%201.01/IMG_9326.JPG (można go pozyskać ze starych płyt głównych z pc, lub z czegokolwiek, tylko, że usb z lanem byłoby na odwrotnych pozycjach,niż jest docelowo w x360) . Do usb podłączyłbym grabber, a lan podlutował pod mobo xboxa( skrętka jest zbyt mało giętka, a czy zwykłą taśmą hdd nie straciłoby się na szybkości lan?)

-obudowa z hdmi : jw. tylko w miejsce hdmi dodatkowy port usb

-front: w miejsce ,gdzie standardowo jest usb dałbym wejście na słuchawki, dip switch i przełącznik dual bios i dual hdd( jeśli mi wejdą 2 hdd, ew myślę nad hdd i kartą CF )

-w miejsce kart pamięci port usb

-za szybką na irde znalazłby się rozbebeszony czujnik od pilota + ir mod, jeśli uda się go jakoś zrobić, od października zaczynam studia w wawie i mam zamiar zakolegować się z kimś z polibudy, kto by miał programator i jakąś wiedzę na ten temat.)

-nie kombinowałem z padami przewodowymi, od dłuższego czasu myślę, żeby przesiąść się na logitechy, więc odpada kombinowanie z gniazdami od padów

-szukam jeszcze schematu do tego modułu RF, żeby zakolegować do z X1, na YT widzę, że koleś sobie poradził, więc nie powinno być problemu

-nie wiem co z chłodzeniem, dopiero jakbym miał obudowę w rękach, to możnaby było pokombinować coś dokładniej, a tak to opieram się na swojej wyobraźni i wymiarach z neta.

Edytowane przez Magazynier

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą x2 config maker usunąłem flubbera i logo xboxa, ale w zasadzie to nic mi nie dało, bo teraz zamiast animacji mam przez kilka sekund czarny ekran, no i pozostał napis Xecuter2 config loading live zaraz po włączeniu konsoli.

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz BIOS X2 5035, to musisz edytować plik ręcznie bo config z tego programu nie działa do końca poprawnie.

 

 

Czysty plik znajdziesz w paczce z BIOSem. Żeby wyłączyć animację wpisujesz 0 w odpowiedniej linijce, są opisane :)

 

 

A napisu "config live loading" nie wyłączysz. Ewentualnie wgraj sobie X2 4981, ten można konfigurować przez programik i nie wyświetla napisu "config live loading". Możesz też wgrać zmodyfikowanego w Evtool Evoxa.

Edytowane przez MrMajst3r

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz BIOS X2 5035, to musisz edytować plik ręcznie bo config z tego programu nie działa do końca poprawnie.

 

 

Czysty plik znajdziesz w paczce z BIOSem. Żeby wyłączyć animację wpisujesz 0 w odpowiedniej linijce, są opisane :)

 

 

A napisu "config live loading" nie wyłączysz. Ewentualnie wgraj sobie X2 4981, ten można konfigurować przez programik i nie wyświetla napisu "config live loading". Możesz też wgrać zmodyfikowanego w Evtool Evoxa.

 

Dzięki za rozjaśnienie sprawy, nie róbmy tu już dalej offtopa :D

 

Wracając do tematu, to nadal niestety wszystko układam w myślach,bo nie mam szczęścia do znalezienia jakiejś obudowy lecz chciałbym się zapytać posiadaczy X360 fat (najlepiej tych, którzy ją rozbierali), czy jest jakakolwiek możliwość wepchnięcia na tył wentylatorów 2x80mm (chodzi mi o wysokość konsoli)

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :*

Od najtańszej:

1. http://allegro.pl/xb...2481285776.html

2. http://allegro.pl/ob...2492161551.html - Preferował bym tą =D

3. http://allegro.pl/ob...2498969474.html - Czerwona też niezłą :)

4. http://allegro.pl/ob...2478379746.html

 

Pozdrawiam.

 

Plus dla Ciebie, że chciało Ci się przeszukiwać allegro i wyłapywać najlepsze kąski. Zaskoczę Cię- już to zrobiłem ,tylko, że ja nie szukam obudowy za więcej niż 20zł +przesyłka. Nie chcę kupić super cacka, świeżo malowanego, bo pewnie trochę ją potnę i będę malował po skończonym modzie, lub nakleję jakiegoś skina, żeby ukryć ryski itp. Nie musi być super nówka, może nie mieć sprężynki w zaślepce, jakiś zawias połamany, ale żeby była kompletna.

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta za 20zł + przesyłka w sumei za 33zł jest najtańszą obudową - Póki co, na allegro.. jest czas, poczekasz z tydzień / dwa, to może ktoś wstawi jakąś tanią obudowe ;)) A w tym czasie możesz to dobrze rozplanować.. skonsultować się z ludźmi którzy robili już takie rzeczy. Popytać na forach o XBOX'ie, może ma ktoś już takowe doświadczenie, i wyszedł by Ci z pomocną ręką.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o niej, ale drugie tyle musiałbym wydać na panel przedni, więc się nie opyla zbytnio. Ja już mam plan co i jak, ale jest w nim wiele niewiadomych, których nie rozwiążę bez próby włożenia mobo od X1 do obudowy x360.

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Internecie możesz znaleźć modele 3D zarówno pierwszego Xboxa jak i 360. Może to ułatwi Ci trochę sprawę. Nie zajmowałem się tym, ale może uda się nałożyć na siebie model mobo z X1 i obudowy z X360 :)

 

Googluj "xbox 1/360 3d model"

 

Tu masz co nieco do X1

http://forums.xbox-scene.com/index.php?s=&showtopic=173103&view=findpost&p=1161481

SERWIS, PRZERÓBKI, CZĘŚCI XBOX 1 - INFO NA PW/GG

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, problem,ze w tamtym temacie linki powygasały ;/ Podsunełeś mi dobry pomysł z tymi modelami 3D

 

@edit

 

Nareszcie znalazlem!!

www.forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=547908&pid=3660772&mode=threaded&show=&st=&

Zabieram sie za analize zdjec i opisu

 

@edit

xbox-scene znów siadło, ale udało mi się znaleźć fotki, jeśli ktoś ma ochote pooglądać, to proszę:

http://s111.photobuc...it.jpg&newest=1

 

Czyli wszystko ładnie się mieści, choć ja dałbym zasilacz z drugiej strony.... Teraz czekam pozostało dorwać jakąś obudowę :D

 

---------------------------------------

 

Jeśli myślicie, że sobie odpuściłem- jesteście w błędzie :>

Obudowa została zamówiona i czekam na listonosza. Teraz powoli przygotowuję się na jej przyjęcie,a zaczęłem od usunięcia AVIP'a,bo w planach mam jak najmniejszą ingerencję w obudowę X360, mała fotorelacja i mój pomysł na koniec ciągłego rozlutowywania kabelków w przypadku potrzeby wyjęcia mobo z obudowy:

 

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Niestety piny AVIP'a są umieszczone bardzo ciasno i nie wygląda to przepięknie po skończeniu roboty, bo musiałem je porozginać, żeby móc zamontować na nie kable.

 

 

Pozdrawiam

 

 

połączyłem

ViceT9X :)

Edytowane przez ViceT9X

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te goldpiny wyglądają krzywdząco :E jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć to te kable od AV musisz za ekranować bo obraz będzie do kitu (homemade'owskie ekranowanie: owinięcia folią aluminiową i szczelne zaizolowanie taśmę ;) u mnie to działa). zobacz jaki raster mają piny od avipa (raster- odległość między dwoma pinami), jeśli mają 2,54mm ~2,5mm to kup w elektronicznym goldpiny będzie napewno ładnie wyglądać a ;) a jak nie będzie pasować to możesz nawet takie przewody porobić a wtyki zasłonić rurką termokurczliwą

Dołączona grafika

Edytowane przez feriar

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki feriar za radę,chodzi CI o to: http://img.elecena.p...ee9b0401834.jpg ? od razu o nich pomyślałem i nawet jeden taki wylutowałem ze starej mobo pc, jednak nie pasuje, więc wlutowałem same gold piny. Z ekranowaniem pobawię się, jak będę już wszystko dopieszczał. To co pokazałeś na fotce, to to samo, co mam teraz, tylko, że w plastikowej "obudowie". (wzięłem je od diód/przycisków power/reset z obudowy od PC)

 

Dziś mam kilka fotek z prac nad nową obudową:

 

 

Musiałem przypiłować PSU, bo się nie mieścił:

Dołączona grafika

Tutaj już po wierceniu śrubek pod mobo

Dołączona grafika

Gniazdku od psu PC ATX pasuje super, wystarczyło podpiłować wtyczkę i wchodzi elegancko

Dołączona grafika

VGA w miejscu AV z przodu...

Dołączona grafika

...i z wewnątrz

Dołączona grafika

Dołączona grafika

gąbka pod mobo, żeby nie doszło do zwarcia, bardzo się boję o swojego mobasa:D

Dołączona grafika Dołączona grafika

Chinche i dip switch zamontowany

Dołączona grafika

Edytowane przez Magazynier

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o AV to lepiej by było moim zdaniem zamist plasiku dać rurkę termokurczliwą ;) fajnie wygląda, oby tak dalej :D

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem udało mi się wyrwać srebrną maskownicę z przyciskiem eject za 8zł+przesyłka.

 

feriar , jak znajdę koszulkę, to skorzystam,albo ogołocę z plastiku i okleję izolką, wtedy powinny się mieścić bez rozginania gold pinów.

 

Co do ekranowania przewodów- owijać folią jak najgrubiej, czy wystarczy jedna warstwa? Czytałem, że tą folię potem trzeba podłączyć do uziemienia, bo inaczej nici z efektów...

Edytowane przez Magazynier

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z uziemieniem nie mam połączone, a jakość mam dobrą ale jak ci nie będzie dobrze działać to uziem. ja dałem dwie warstwy foli i mocną owinęłem taśmą izolującą. Wiadomo także że same gniazda nie wystraczą trzeba mieć też dobry kabel ;) ja z ego oryginalnego zrobiłem uniwersalny 3 chinche i w 1080p brzytwa ;) a co do ściągnięcia obudowy z przewodów to wystraczy tylko odchylić lekko taki plastikowy dzyndzel i wyciągnąć :E

Edytowane przez feriar

Budowa drukarki 3D, Recenzje, Liczne poradniki i Kursy z zakresu programowania i tworzenia urządzeń. Gorąco zapraszam ! icon_e_wink.gif


http://feriar-lab.pl/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem moduł power, żeby współpracował z front panelem i przedłużyłem kable od portów:Dołączona grafika

 

Pierwsza próba generalna zamontowania wszystkiego w środku

Dołączona grafika

 

Teraz muszę kupić jakiś wentylator 70-80mm i zaplanować tunel powietrzny chyba.... Wydaje mi się, że HDD jest za blisko GPU ,bo jakoś temp podskoczyły na GPU, nie wiem narazie czym je od siebie odseparować. Jak dotąd jestem zadowolony efektem :cool:

 

feriar, moje kable to Sommer Cable Tricone MKII 0.22

...kiedyś żonglowałem w pegazusie katridżami

....teraz robię to w xboxie twardymi dyskami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.