Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Co ostatnio nabyłeś ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw mnie wyniósł 60€ z padami kartą pamięci i 15 grami, na ebay.de można ciekawe oferty wyrwać, choć tańsze to zazwyczaj Hiszpania lub Francja (chodzi o ebay). Gry odpalisz bezpośrednio z płyt cd wystarczy obraz w cdi lub gdi i nagrywarka w PC (program najlepiej ImgBurn lub Alcohol120%) bez zbędnych modyfikacji odpalasz kopię. Oczywiście można to robić rrównież z karrt SD, flash lub HDD ale do tego potrzebne są dodatkowe modyfikacje.

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 986
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Kamerka GoPro HD Hero 2 + wyświetlacz LCD        

ekszboksz będzie moim następnym postem w tym temacie

Zestaw za tą cenę dobry z uwagi na to że płyta główna trafiła się w jednym z lepszych modeli, czyli VA1 wraz z czytnikiem który nie tylko czyta kopię bez modyfikacji, ale również pozwala na montaż dysku HDD.     Konsola ogółem przystosowana do modów.  

Dodane grafiki

Zestaw za tą cenę dobry z uwagi na to że płyta główna trafiła się w jednym z lepszych modeli, czyli VA1 wraz z czytnikiem który nie tylko czyta kopię bez modyfikacji, ale również pozwala na montaż dysku HDD.

 

 

Konsola ogółem przystosowana do modów.

 

IMG_20200708_223854.jpg

  • Lubię to 2

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ta konsola i pady Phantom są kozackie :D Chyba sobie też sprawię, padów nigdy za dużo :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 nowe i oryginalnie zapakowane karty pamięci VMU do konsoli Dreamcast za jedyne 30,- € (cena najtańszej nowej takiej sztuki zaczyna się od 20,-€ w górę) :E

 

IMG_20200722_200049.jpg

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo jedziesz :D No powiem Ci, że sam bym kupił Dramcasta do kolekcji, ale jakoś nie przewinęło mi się nic ciekawego w dobrej cenie (nie szukałem). Może kiedyś dokupię do kolekcji ;) XOX już zainstalowany w szafce RTV :P

38dd838ea1196c44a58679b459cf73eb.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja @a_team ?

7 godzin temu, a_team napisał:

Grubo jedziesz :D No powiem Ci, że sam bym kupił Dramcasta do kolekcji, ale jakoś nie przewinęło mi się nic ciekawego w dobrej cenie (nie szukałem). Może kiedyś dokupię do kolekcji ;)

Odświeżam sobie stare dobre czasy spędzone przy tej konsoli - to już 17 lat od czasu posiadania pierwszej wersji tej konsoli. Grafika może już tak nie zachwyca ponieważ mówimy tu o grach z lat 1999-2003, ale nadal są bardzo grywalne co nie wpływa na jakość. Kilka z nich jest bardzo ciekawych i oryginalnych, np. Jet Set Radio, Rez czy Seaman, w której to grze można rozmawiać z chorowania rybą :E

 

 

 

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Świetny zakup :) Ja teraz dorzuciłem do swojego wieczornego grania nowy dodatek, a jest nim uchwyt na smartfona do kontrolera od Xbox One. Teraz mogę grać bez włączania TV :D

Uchwyt spisuje się świetnie, jest wytrzymały, stabilny, pewnie trzyma smartfona i pasuje idealnie do kontrolera od Xbox One - polecam

 

 

 

IMG_20201117_190821.jpg

IMG_20201117_190828 (1).jpg

IMG_20201117_191016 (1).jpg

IMG_20201117_191022.jpg

IMG_20201117_191035.jpg

  • Lubię to 1

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad uchwytem czy brać jakiś leszy czy nie i żona mi zrobiła niespodziankę i zamówiła mi na aliexpress za 10 zł Zobaczymy co to za shit wpadnie. Może jutro będzie w paczkomacie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest z licencją MS i sygnowany logiem Xbox, kosztował 17,54 EUR na Amazonie - dostawa na drugi dzień.

PowerA Moga Mobile Gaming-Clip für Kabellose Xbox-Controller: Amazon.de: Games

  • Lubię to 1

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej PS4 :E Wersje FAT są już w cenie PS3 :E Pora upolować jakieś Playstation bo na każdym się grało łącznie z PSP i Vitą, ale jakoś długo nie zagrzały u mnie miejsca :P Nie miałem jedynie poczciwego szaraka (tylko PSOne) oraz PS4, bo jakoś nie skłoniły mnie do zakupu te ex'y :P:D Szkoda, że odświeżone Demon Souls wyszło jedynie na PS5, gdyby tak pojawiło się również na PS4 to kilka dni po premierze gry konsola stałaby pod tv :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS 4 kupię może w przyszłym roku, ale albo wersję slim albo pro :) Dokupiłem trochę ex'ów do PS3 i narazie chyba dam sobie spokój :P

Gierki - God Of War 3, God Of War Collection, God Of War Ascension, Heavenly Sword, Ico & The Shadow Of The Colossus, Killzone 3, Resistance Fall Of Man, Metal Gear Solid 4 i Infamous ;)

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Z ostatnich miesięcy, bo dawno się nie logowałem.

Raspberry 3B+ - cel retro granie

Obudowa do raspberry

adapter na pady od PS2 do USB

Zasilacz 3 portowy GreenCell (1x 3A i 2x 2.4A) do zasilania raspberry i jednocześnie ładowania smartgona.
Obiektyw Sigma EF 28-70 F3.5-4.5 z 1989 roku (z AF).

pi2scart, złącze SCART RGB do Raspberry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy (nie kompletne, bo część już zamontowana) dla konsoli Dreamcast. Ogólnie zestaw zawiera:

RumblePack i karty pamięci VMU

spacer.png

 

DCHDMI (HDMI Dla konsoli Dreamcast)

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

 

Wingman SD do podłączenia bezprzewodowych padów od PS4/Xbox One

spacer.png

 

Na koniec obudowa do GDEMU (zdjęcia kompletnie zmodyfikowanej konsoli pojawią się w krótce)

spacer.png

  • Lubię to 2

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli nie macie jeszcze konsoli Nintendo 3DS, to polecam uzupełnić braki. Efekt 3D w grach naprawdę ładnie wygląda, to pomimo braku czasu na handheldy jestem trochę oczarowany. Nintendo zawsze miało swój własny świat poza Sony i Microsoftem :) 

W tamtym roku udało się wyrwać idealny egzemplarz w pudle za dobre pieniądze. Dokupiłem dwie gierki, myślę jeszcze dokupić z 3,4 jakieś fajne. 
 

Przy okazji wziąłem NBA Street na PS2, vol. 2 i vol. 3 na Xbox Classic były super :) 

 

Na koniec pendrive do PS Classic, bo jechałem na karcie MicroSD :E 

C3A2088B-100C-48E1-8286-1D9293FC12A2.jpeg

E442C9FF-70C2-452A-877B-6B1B1D62E56E.jpeg

35AB7AC7-E69A-467E-96F1-1530027F51EE.jpeg

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

No i nadszedł ten czas, czyli przejście na granie w nowej generacji. Początkowo od zakupu telewizora od LG, przy zakupie którym zastanawiałem się nad modelem CX9, ale z racji na jego premierę i starszą wersję procesora oraz systemu WebOS wybrałem model C1 - a dokładniej LG C16 55'' z czteroma portami HDMI 2.1, wsparciem dla Nvidia G-Synch oraz AMD FreeSynch. 

 

Uyv7VRZ.jpeg

 

Do pełni szczęścia brakowało konsoli Xbox Series X, ale tuż przed świętami postanowiłem sobie sprawić zestaw z padem Xbox Elite Series 2 :P Teraz w połączeniu z nowym TV gry prezentują się bajecznie :D

 

VNrJeMj.jpeg

 

HYpM1GM.jpeg

 

6r7lMwN.jpeg

 

jCCQZHV.jpeg

 

XjizA9I.jpeg

 

yDRpZxh.jpeg

  • Lubię to 1

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wow. Graty Gangster. Kupiliśmy telewizory i konsole w tym samym momencie prawie :P Ja TV już mam od gdzieś połowy grudnia, ale czekam na koniec remontu na nowym mieszkaniu, więc stoi w pudle :) XSX kupiłem 30 grudnia, 29 miałem urodziny i tak jakoś wyszło, że była okazja i wziąłem :D 

 

 

IMG_8151.jpg

BA47EC37-2929-4E82-9177-C55CAFF13683.jpeg

ADFB472A-A0C8-4E83-9DFD-6C5A1D35AE61.jpeg

59199362-9FE2-4212-BE8E-22642B7FDF65.jpeg

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.