Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Domowy Automat do Gier :D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Odświeżam temat ponieważ zabieram się za projekt budowy automatu do gry Podstawą mojego automatu będzie oczywiście Xbox + CoinOPS 7 + 24" Monitor LED + Kade miniArcade ( o tym ostatnim możecie poczytać więcej tutaj - http://kadevice.com/ )   Zbudowanie takiego automatu jest bardzo proste wystarczy trochę wiedzy na temat korzystania z urządzeń stolarskich i można brać się do roboty     W poszukiwaniu informacji w internecie napotkałem kilka ciekawych stron, planów i projektów, ale ja będę

Płyty MDF oraz wyrzynarka pionowa zakupione Płyty wziąłem 2m x 1m 2 szt. żeby boki wyciąć, na tył zakupię kolejną tylko jak przygotuję szkielet   Wyrzynarka Bosch PST 1000   A tak wyglądać będzie mój automat       Automat, którym się wzorowałem znalazłem w sieci, oczywiście nie było podanych dokładnych wymiarów, więc postanowiłem improwizować i stworzyć własne. Poniżej zdjęcia znalezione w sieci, którymi się wzorowałem:

Mam już dwie części wycięte i wyszlifowane Zostaną tylko plecy i front Skrzyneczka 8 -,€ ale narzędzia kompletowałem pewien czas, żeby nie nosić zbędnego balastu Narzędzia są potrzebne do takiej zabawy, bo bez nich ani rusz kolejne fotki już nie długo

Dodane grafiki

Do swojego podłącze głośniki creative 5.1 może nie wykorzystam tej opcji, ale leża praktycznie nie używane :)

Automat do oklejenia, podświetlenie jest, dodam że ja posiadam kilka płyt z grami i wrzutki na monety tego raczej montować już nie będę bo i po co :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten subwoofer wkładasz do środka ? :D W sumie nie byłoby głupio wmontować jakieś fajne głośniki na górze :P

No leżą mi te głośniki w domu (dostałem je od elgato w zamian za zrobienie szablonu dla xboxattack.pl :) ), więc postanowiłem je wrzucić do automatu te http://www.ebay.de/itm/391161086251?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT :P

 

Wrzutki na monety póki co nie wsadzam, ale zastanawiam się nad tą opcją w przyszłości :P

Aktualnie zakupiłem wszystko co potrzebne do podłączenia mojego Xbox'a do monitora z HDMI poprzez Component. Obraz z kabelka Microsoft jest jak żyleta, choć na 1080p nie ma co liczyć to 720p daje rady. CoinOPS zresztą obsługuje tylko tą rozdzielczość więc nie potrzeba mi cudów. Dekoder zamówiłem taki - http://www.ebay.de/itm/Ligawo-VGA-und-YpbPr-zu-HDMI-Konverter-Fernbedienung-und-Skaler-auf-720p-/370628720395?ssPageName=ADME:X:DERP:DE:1123

 

Co do dekodera to zastanawiałem się pomiędzy tym co kupiłem, a tym - http://www.ebay.de/itm/Konverter-YPbPr-Komponente-RGB-YCbCr-auf-HDMI-1-4-mit-Skalierung-auf-720p-1080p-/361091518445?hash=item5412bb4fed:g:hScAAOSwDN1UShZr lecz dodatkowe wejście VGA oraz Jack 3.5 spowodowały, że wybrałem ten z większą ilością wejść. Upscaler do 1080p oraz 3D nie skłoniły mnie do kupna, ponieważ dobrze wiadomo, że z tych opcji w przypadku starego Xbox'a nie ma jak wykorzystać.

 

 

Do swojego podłącze głośniki creative 5.1 może nie wykorzystam tej opcji, ale leża praktycznie nie używane :)

Automat do oklejenia, podświetlenie jest, dodam że ja posiadam kilka płyt z grami i wrzutki na monety tego raczej montować już nie będę bo i po co :)

 

Pochwal się swoim automatem, bo chętnie bym go obejrzał :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem montować panel kontrolny :P Zostanie tylko zamontowanie trackballa, ale to jak będzie frezarka :)

 

 

Najlepsze do przesyłania krótkich sygnałów to 22AWG, 24AWG i max 26AWG. U siebie zamontowałem kabelki 22AWG, Podłączałem zgodnie z kolorami, aby ułatwić sobie zadanie przy podpinaniu do dekodera.

 

Na zdjęciu nie ma jednego microswitcha, ponieważ, po ostatnich porządkach gdzieś się zawieruszył :(

panel_konrolny.jpg

panel_konrolny_2.jpg

panel_konrolny_3.jpg

panel_konrolny_4.jpg

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzutka na monety może pełnić funkcję dodawania "kredytów" wystarczy kabel sygnałowy podłączyć pod wybrany przycisk do dekodera :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja stanu automatu - coraz bliżej końca budowy :D Kable sa puszczone w kanałach i wygląda to o wiele estetyczniej, niż rzucone luzem na tyle splątane wiązki kabli. Głośniki miałem z obrotową stopką więc nie było problemy z ich mocowaniem na górnej płycie (u dołu nad ekranem wytnę dziury na kratkę głośników).

 

Kabel zasilający i Component zostały przymocowane do dolnej części wysuwanej półki specjalnymi rzepami, żeby w razie potrzeby można było jeszcze szybko odpiąć.

 

Zostało schowanie kabli od głośników idących do subwoofera oraz przymocowanie samego subwoofera (aktualnie stoi sobie luzem). na koniec ponowne malowanie, ale póki co czekam na płyty plexy, żeby sprawdzić jak najlepiej je przymocować, nie wykluczam, że będę potrzebował jeszcze kawałek MDF'a, więc może okazać się, że będzie trzeba ponownie malować dodatkowy element, dlatego ten zostawię sobie na koniec, gdy wszystko już będzie skompletowane. 

 

Po montażu i malowaniu przyjdzie czas obklejanie i drobną kosmetykę.

zasilanie.jpg

rewizja.jpg

okablowanie.jpg

instalacja.jpg

akcesoria.jpg

konwerter wideo.jpg

dzwiek.jpg

XboxArcade automat.jpg

XboxArcade Automat 1.jpg

XboxArcade Automat 2.jpg

XboxArcade CoinoOps Vision.jpg

XboxArcade Mortal Kombat.jpg

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to teraz trzeba pudło pokolorować

Naklejki i plexi mam w Polsce dotrą do mnie za ok 2 tygodnie :)

 

 

Brawo, masa pracy włożonej, finansowo tanio też nie było pewnie

Na dobrą sprawę wydałem 500,- € +/- parę pierdół i dodatków (opcjonalnych), których cena w niemieckim sklepie nie jest na poziomie tym co w polskich marketach. Tutaj różnica za poszczególne materiały wahać się może nawet o połowę (drewno i metale) :) Chociaż, gdybym bardziej skupił się na "załatwianiu" tych materiałów z rodzimego kraju i dłużej czekał na "okazje" to z pewnością koszty byłyby o przeszło połowę niższe.

Jednak stawiałem na czas i dlatego nie rozglądałem się za tańszymi alternatywami, biorąc to co mam pod ręką :) Głównie ze względu na fakt, że pieniądze, które wydałem na użyty materiał zostaną mi zwrócone w rozliczeniu podatkowym i w efekcie całość powinna wynieść ok 300,- € :D Jak widać w sumie nie jest tak źle ;)

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Obklejanie, montaż plexi orzaz t-molding...
 
Kolejny etap zakończony, czyli obklejanie i t-molding, plexi jeszcze nie zamontowane na oświetleniu oraz wyświetlaczu (bezel), to jak czas pozwoli zrobię na dniach :D
 
Efekt i postęp moich prac możecie zobaczyć poniżej:

xHeozck.jpg

89g3cKS.jpgQgiNIdk.jpg

zqGLIZf.jpg06GMqqV.jpg


UmQQ0Gr.jpg


 
A o to i efekt prac:
 
gSEwEBy.jpgVaMIwYY.jpgycB0RvM.jpg
 
 
Pełną galerię zdjęć z pracy możecie zobaczyć tutaj:
XboxArcade Automat - Obklejanie / T-Molding

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a_team, myślę, że na dniach zamontuje plexi, zawiasy do otwierania panelu kontrolnego oraz front na kółka :) Na tym zakończyłyby się prace nad tym projektem :D

 

Muszę przyznać, że na początku nie sądziłem, że ukończę ten projekt. Zapowiadało się, że stanę na pewnym etapie i porzucę prace... Jednak zamiłowanie do gier i automatów, poświęcony czas i masa pracy włożona w ten projekt motywowała mnie do dalszych działań i tak doszliśmy niemal do końca.

 

 

Zachęcam każdego do spróbowania swoich sił w budowie podobnego projektu - nowe doświadczenia, własny design oraz swobodna możliwość wyboru podzespołów, czyni nasz automat unikatowym, szytym na miarę własnych potrzeb. Efekt końcowy i fakt, iż w całości został zbudowany przez nas daje radość, którą nie da się opisać :P POLECAM!

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Odkopuję po raz kolejny temat, żeby przedstawić niemal ukończony projekt, zostały tylko naklejki na monitor (bezel) i kawałek plastiku na kawałek MDF pomiędzy panelem kontrolnym, a bezelem :P

Na koniec opiszę jak wykonać podobny projekt krok po kroku, ale to już w osobnym temacie :) Uczucia płynące z przyjemności zagrania ze znajomymi w Mortal Kombat 3 na automacie = bezcenne!

 

 

Pełna galeria dostępna tutaj - http://coinopsproject.freeforums.org/xboxarcade-cabinet-based-on-xbox-original-and-coinops-7-t5271.html

 

Poniżej kilka fotek z aktualnych prac:

 

IMG_20160228_215436686.jpg

IMG_20160228_215853569.jpg

IMG_20160228_215937387.jpg

IMG_20160228_220008511.jpg

IMG_20160228_220905276.jpg

IMG_20160228_220940354.jpg

IMG_20160228_221108776.jpg

IMG_20160228_215610635.jpg

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło już prawie ukończone. Zostało zamontować osłony głośników pod marquee oraz obklejenie plexi przed monitorem. Dzisiaj zamontowałem zawiasy z zabudowy lodówki :) Zawiasy mam za darmo z rozbiórki mebli. Akurat tak się złożyło, że spasowały idealnie do mojego projektu. Po montażu efekt końcowy wygląda tak jak na filmiku poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FeUiPb2xUpc

 

 

Zawiasy marki Hettich utrzymują idealnie ciężar płyty MDF oraz wszystkich komponentów, które został do niej przymocowane.

 

Na koniec pozwoliłem sobie dodać dwa zdjęcia panelu z zamontowanymi zawiasami :)

 

https://goo.gl/photos/JTaKCB6TiT4HxA4Y6

https://goo.gl/photos/wMjsonAPG9ZnD2qS7

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Kolejna aktualizacja prac związanych z budowaniem Automatu Arcade :P
 
Tym razem dokończyłem prace nad montowaniem obudowy głośników :) Dźwięk wydostaje się teraz bezpośrednio przez wywiercone otwory w płycie, które zasłoniłem znanym z Gears of War wizerunkiem czaszki Infected Omen :)
 
Sami zobaczcie jak to się prezentuje w końcowym efekcie :P
 
wCww8Z.th.jpgQ09z7X.th.jpgtGAMhd.th.jpg
ysZmlW.th.jpgTivlQx.th.jpgF35qY1.th.jpg
hgrosg.th.jpgISaSvj.th.jpgkIC4Kg.th.jpg

 

Do zrobienia pozostał montaż naklejek na plexie osłaniającej monitor :D I Automat Xboxarcade ukończony! :D :D :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy głośnika w górnej części pochodzą z zestawu Gears of War Vault - http://www.amazon.de/Xbox-360-Gears-Vaults-Konsolenh%C3%BClle/dp/B0058DQEYK :D Zakupiłem specjalnie, żeby zamontować w automacie :D

 

 

Dwie do automatu i jednak do konsoli :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa crystala, mysle ze za 2 tygodnie zrobie troche fotek z postepow przy nowej budowie automatu

 

Czekam z niecierpliwością :D Już myślałem, że skończyło się na pisaniu :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wrzutka na momety działa

Ja też teraz myślę nad wrzutką na monety :D

 

 

Ganst3r ile dałeś za emulator padów "kade" czy coś innego 20 funtow stoi.

Ja kupiłem Dual - Strike, bo miesiąc czekałem na KADE i prace stały... Kontroler dostaniesz na stronie http://arcadeforge.net/GamePad-Key-Encoder/Dual-Strike/Dual-Strike::17.html?MODsid=d33b5715a9d93459a4ce92c46378cb14 (wysyła do polski). U mnie działa bez zarzutów, dodam, że ma zaskakujący szybki czas reakcji (ponoć produkty XIn-Mo potrafiły mieć spore opóźnienia).

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.