Jump to content

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Read more...

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Darmowe gry i niezłe promocje


Recommended Posts

Wiem że każdy może sobie sprawdzić w sklepie promocje ale czasami nie każdy ma czas lub po prostu przeoczy fajną okazję. Więc tutaj możemy dodawać darmowe gierki z PSstore lub konkretne promocje.

Więc na początek leci promocja  Real Farm za 4,15zł Pełna Wersja Gry !

Ta cena obowiązuje tylko od 6/5/2020 02:00 am do 21/5/2020 12:59 am


https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA07966_00-REALFARMEU000000

i-real-farm-gra-ps4.jpg

Opis gry:

Opis

Włóż kalosze odpal traktor i kultywuj sukces w grze Real Farm, najbardziej wciągającym symulatorze rolniczym. Awansuj od pracownika gospodarstwa do barona rolnictwa w trybie kariery lub przejmij rolę doświadczonego rolnika w trybie swobodnym, zwiedzając otwarty świat amerykańskiej prowincji.

Zajmij się uprawą roślin lub (oraz) hodowlą zwierząt, aby zarabiać oraz zyskiwać coraz lepszą reputację. Zdobywaj ziemię, zarządzaj pracownikami, kupuj i używaj potężne maszyny rolnicze na rynku.

Korzystaj z najlepszych cen, ale uważnie obserwuj konkurencję – wasze działania wpływają na gospodarkę w czasie rzeczywistym.

Real Farm ukazuje naturalne piękno współczesnego rolniczego życia w każdym aspekcie: od wyzwań biznesowych po zabawę w agrokulturowej piaskownicy.

 

 


 

 


 

Link to post

Kolejna gierka za piwko, coś dla młodszych graczy.

Cena na promocji to 4,15zł

Ta cena obowiązuje tylko od 6/5/2020 02:00 am do 21/5/2020 12:59 am.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA04667_00-REUSPS4000000000

Opis gry:

 

Opis

W grze Reus sterujesz olbrzymami, które pomagają ci kształtować planetę według twojego uznania, tworząc góry, oceany, lasy i nie tylko. Możesz zapełnić świat roślinami, złożami i zwierzętami. Nie masz jednak kontroli nad ludzkością – ani nad jej zaletami, ani wadami. Kształtujesz świat ludzi, ale nie ich wolę. Jeśli dostarczysz im wszystkiego, czego potrzebują, będą żyć w szczęściu. Jeśli dasz im zbyt wiele, do głosu może dojść ich chciwość.

Główne cechy
- Steruj czterema olbrzymami o wyjątkowych zdolnościach
- Dowolnie kształtuj świat i eksperymentuj z różnymi rodzajami terenu
- Odkrywaj różnorodne style gry dzięki złożonemu systemowi ulepszeń i zależności
- Obserwuj ludzkość i nagradzaj ją lub karz za pośrednictwem olbrzymów
- Podziwiaj intrygującą grafikę i piękną ścieżkę dźwiękową
- Zapełnij świat ponad stoma rodzajami roślin, zwierząt i złóż
- Odblokowuj nową zawartość, pomagając ludzkości dokonywać ważnych odkryć

reus-ps4-ang-uzywana.jpg
 

Link to post

Kolejna gierka za free z PSstore

LEGO® NINJAGO® Film Gra Wideo

ninjagops4.jpg

Opis:

 

Poczuj moc wojownika ninja w nowej grze LEGO NINJAGO Film Gra Wideo! Wciel się w ulubione postacie – Lloyda, Jay, Kai, Cole'a, Zane'a, Nya i Mistrza Wu – i pomóż im obronić swoją wyspę przed zakusami złego Lorda Garmadona oraz jego Armii Rekinów. Opanuj umiejętności ninja i skacz wyżej niż inni, biegaj po ścianach i walcz z przeciwnikami Ninjago, aby zdobywać nowe poziomy postaci i pogłębiać swoją wiedzę na temat sztuk walki. Tylko w tej grze znajdziesz 8 pełnych przygód i niebezpieczeństw lokalizacji znanych z filmu. W każdej z nich znajduje się także unikatowe dojo wyzwań. Dostępne są także mapy bitewne dla maksymalnie czterech graczy, które będą doskonałym miejscem starć między znajomymi i członkami rodziny!

 


 

Link to post
  • 2 weeks later...

Darmowy dodatek do gry Cities: Skylines o nazwie Green Cities 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4139-CUSA06407_00-GREENCITIESEU001

maxresdefault.jpg


Opis:

 

Green Cities daje graczom nowe możliwości budowania zielonych miast. Rozszerzenie dodaje 350 nowych obiektów, oferując ogromny wybór nowych opcji wizualnych wraz z przyjaznymi dla środowiska budynkami, sklepami ekologicznymi, pojazdami elektrycznymi i nowymi usługami zaprojektowanymi tak, aby zanieczyszczenie stało się wyblakłym pojęciem z przeszłości. Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta i wybierać w pełni ekologiczną opcję rozwoju w miarę wzrostu liczby ludności.

● Od szczegółu do ogółu: Nowe przyjazne dla środowiska budynki, nowe budynki wyspecjalizowane, nowe alternatywne budynki usługowe, nowe budynki unikalne, samochody elektryczne, nowe parki.

● Każdy jest wyjątkowy: Nowe specjalistyczne opcje dla wszystkich stref miejskich plus wielopoziomowe specjalizacje po raz pierwszy w Cities: Skylines.

● Jaki mamy scenariusz: 3 nowe scenariusze, 4 nowe przepisy i nowy monument, który sprawi, że Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości.

 

Edited by d0min

Link to post
  • 5 weeks later...

Thief za dwa piwka (7,90)

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA00250_00-B000000000000923

Opis:

Spoiler

Zawiera misję dodatkową 'Włamanie do Banku'.

JESTEŚ GARRETTEM, MISTRZEM ZŁODZIEI: Wciel się w postać samotnego złodzieja - Garretta, który posiada niesamowite umiejętności. Najtrudniejsze skoki, najbardziej niedostępne łupy i najpilniej strzeżone tajemnice - dla Garretta nie ma rzeczy niemożliwych.
PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD MIASTEM: Zakradaj się na ulice, infiltruj najpilniej strzeżone posiadłości i zwiedź każdy mroczny zaułek. Nie daj się wykryć, a wszystko ujdzie ci płazem.
WYBIERZ SPOSÓB DZIAŁANIA: Skorzystaj z arsenału Garretta, by ogłuszyć strażników pałką, skorzystać z licznych rodzajów strzał lub użyć koncentracji w celu manipulowania otoczeniem i przechytrzenia wrogów. Zdecyduj, jakim mistrzem złodziei chcesz być.
ZATOP SIĘ W ŚWIECIE THIEFA: Twórz jedność z otoczeniem, dzięki rewolucyjnym elementom graficznym i rozgrywce w perspektywie pierwszej osoby. Dzięki fantastycznym rozwiązaniom, THIEF™ pozwoli ci się zatopić w świecie gry dzięki grafice, dźwiękowi i sztucznej inteligencji.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Polski, Rosyjski.

thief.jpg

  • Like 2

Link to post
  • 1 month later...

Fantasy Strike za darmo na psStore.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1980-CUSA16518_00-FANTASYSTRIKEPS4

1595404020_214588_1595404130_sumario_nor

 

Opis gry:

Spoiler

Fantasy Strike to kolorowa gra walki, w której fantasy spotykają się ze sztukami walki. Koncentruje się na głębi i strategii, a nie na trudnej realizacji. Jest przeznaczony do gry w turniejach, ale także do powitania w gatunku, jeśli wcześniej nie grałeś w inne gry walki. Gra online wykorzystuje doskonałą technologię sieciową GGPO. Obejmuje kilka trybów dla pojedynczego gracza.

 

  • Like 1

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.