Jump to content

Nowa przeglądarka internetowa Xbox może uruchamiać gry PS1 i Nintendo 64

Długo oczekiwana nowa przeglądarka Edge oparta na Chromium w końcu została wydana, ale nie spodziewaliśmy się, że tak szybko użytkownicy Xbox znajdą nowe sposoby wykorzystania jej możliwości do grania w gry z innych platform.
 
Popularny YouTuber MVG (Modern Vintage Gamer) jako pierwszy podkreśla nowe możliwości emulacji w przeglądarce, wskazując, że wiele gier z PlayStation 1, Nintendo 64, SEGA Genesis i innych działa naprawdę dobrze na nowym Edge. Minus? Nie możesz grać w nie legalnie, ponieważ nie ma możliwości załadowania własnych gier przez przeglądarkę.
 
 
Zamiast tego musisz polegać na stronach, które już hostują te gry (do których z oczywistych względów nie będziemy tutaj linkować), ale film jest fascynującym materiałem, pokazującym, że takie jak F-Zero i Tekken 3 działają z prawie pełną prędkością.
 
To oczywiście nie tylko emulacja, ponieważ istnieje wiele innych gier internetowych, które działają dobrze z nową przeglądarką, a dzięki dodaniu obsługi myszy i klawiatury, takie jak Quake JS działają doskonale również na Xbox Series X i Series S. Nie wspominając już o platformie Google Stadia, który jest również obsługiwany. Teraz wystarczy poczekać na Geforce Now i gry ekskluzywne z konsoli konkurencji staną dla nas otworem!
 
Do czego do tej pory używałeś nowej przeglądarki Xbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Project Magnum wygląda bardzo efektownie w zwiastunie - nadchodzi nowa gra dla PS4 oraz PS5

Nowy zwiastun właśnie wylądował na stronie YouTube PlayStation i dotyczy gry znanej obecnie jako Project Magnum. Opracowany przez studio Nat Games z Seulu, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry, z wyjątkiem wspomnianego wideo. Zalecamy zaznaczyć powiadomienie na kanale ponieważ sądząc po zwiastunie szykuje się bardzie ciekawa strzelanka z opcji kooperacji.
 
 
 
Nadchodząca gra to kolejny tytuł akcji z elementami RPG i choćby wydawało się, że w tej kategorii jest spory przesyt, to się ostatnio nie pojawiło się nic ciekawego, a powyższy zwiastun zachwyca efektowną walką i imponującymi wrogami. Wydaje się, że można go grywać w trybie współpracy z maksymalnie czterema osobami, a dzięki tym fajnym haczykom do grapplingu wygląda jak kinetyczna i wciągająca galeria strzelanin.
 
Nie ma jeszcze daty premiery dołączonej do gry, ale mam nadzieję, że ta nie jest odległa i zobaczymy Project Magnum na początku przyszłego roku. Wygląda to obiecująco, ale tak naprawdę nie wystarczy, aby dokonać osądu. Mimo to cieszymy się, że możemy dowiedzieć się więcej.
 
Co sądzisz o Projekcie Magnum? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
Read more...

Hyperkin przywraca oryginalny kontroler Xbox Duke

Być może pamiętasz, że klasyczny oryginalny kontroler Xbox "Duke", który był pierwszym kontrolerem stworzonym przez Microsoft dla oryginalnej konsoli Xbox. Jeśli nie to masz dobrą okazję sobie przypomnieć ponieważ teraz firma Hyperkin wymyśla go na nowo, a ich "nowy kontroler", czyli Xbox 20th Anniversary Edition ma pojawić się w pod koniec tego roku.
 
Szczegóły odnośnie sprzętu są praktycznie nieznane, ale wiemy, że będzie kompatybilny z Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC (Windows 10) i podobnie jak poprzednia wersja, będzie wyposażony w oryginalną animację startową Xbox.
 
 
Jak widać, będą dwie różne wersje - jedna w kolorze białym i jedna w kolorze czarnym - podczas gdy stare białe i czarne przyciski na kontrolerze będą działać jako spusty (RB i LB). Pojawi się także przycisk Udostępnij znany z konsoli Xbox Series X|S.
 
Hyperkin był twórcą poprzedniej wersji "Duke'a" na Xbox One (dostępnego w trzech kolorach), więc jeśli podobała ci się tamta wersja, prawdopodobnie spodoba ci się również ta. Firma nie bez powodu wskrzesza po raz kolejny kontrolery, ponieważ tym razem marka Xbox ma obchodzić swoje 20-lecie, które wypada 5 listopada 2021 r. Być może przed tą datą otrzymamy oficjalnie możliwość zamówienia kontrolera.
 

 
Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące cen, ale damy Ci znać więcej, gdy zostanie ujawnione.
 
Chcesz odebrać nowy kontroler 20th Anniversary Duke Edition dla konsoli Xbox? Daj nam znać poniżej.
Read more...

Na PS5 mogą pojawić się odświeżone wersje gier Twisted Metal oraz WipeOut

Młyn plotek wciąż się kręci i chociaż zawsze jesteśmy podejrzliwi wobec źródeł mediów społecznościowych, przypuszczamy, że brzmią one wystarczająco rozsądnie. Pierwszym z nich jest  Tom Henderson z  DualShockers,  który pokazał, że jego informacje często się potwierdzają - przykład mamy w przeciekach Battlefield przez niego udostępnionych. Opublikował tajemniczy obraz z jedną z postaci z gry Twisted Metal (Sweet Tooth) wraz z podpisem 2023, prawdopodobnie sugerując jakiś rodzaj odrodzenia  Twisted Metal w tym roku. 
 
  Normalnie wzruszylibyśmy ramionami, ale  Sony pracuje nad dużym programem telewizyjnym  opartym na serii walk samochodowych, a także chce tworzyć więcej gier dla wielu graczy. Zawsze czuliśmy, że japoński gigant przegapił sztuczkę z tą kultową serią (przy, której notabene sporo czasu spędziło się przy konsoli PS2): wyobraź sobie, jak dobry byłby na przykład Twisted Metal o tematyce Battle Royale.
 
  Pojawiły się również spekulacje dotyczące nowej gry  WipEout.  Dzieje się tak dzięki uprzejmości gospodarza Xbox Era Nicka Bakara, który twierdzi, że futurystyczna seria wyścigowa powróci, z pełnym wsparciem dla zestawu Playstation VR nowej generacji. Podejrzewa, że deweloper odpowiedzialny za Destruction AllStars (Lucid Games) jest u steru, a po tym, jak doskonała aktualizacja wirtualnej rzeczywistości dla WipEout Omega Collection przekroczyła oczekiwania, z pewnością ma to sens.
 
Zawsze jesteśmy sceptyczni wobec tego rodzaju historii, ponieważ bardzo łatwo jest wymyślić rozsądne prognozy takie jak te i ukryć je jako plotki. Niemniej jednak typerzy w tym przypadku mają wystarczająco dużo potwierdzonych wcześniej informacji, aby zasugerować, że nie są wtajemniczeni w sprawy wewnętrzne firmy, dlatego wydaje nam się, że faktycznie możemy zobaczyć, jak Sony przywraca te legendarne serie.
Read more...

Darmowe gry i niezłe promocje


Recommended Posts

Wiem że każdy może sobie sprawdzić w sklepie promocje ale czasami nie każdy ma czas lub po prostu przeoczy fajną okazję. Więc tutaj możemy dodawać darmowe gierki z PSstore lub konkretne promocje.

Więc na początek leci promocja  Real Farm za 4,15zł Pełna Wersja Gry !

Ta cena obowiązuje tylko od 6/5/2020 02:00 am do 21/5/2020 12:59 am


https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA07966_00-REALFARMEU000000

i-real-farm-gra-ps4.jpg

Opis gry:

Opis

Włóż kalosze odpal traktor i kultywuj sukces w grze Real Farm, najbardziej wciągającym symulatorze rolniczym. Awansuj od pracownika gospodarstwa do barona rolnictwa w trybie kariery lub przejmij rolę doświadczonego rolnika w trybie swobodnym, zwiedzając otwarty świat amerykańskiej prowincji.

Zajmij się uprawą roślin lub (oraz) hodowlą zwierząt, aby zarabiać oraz zyskiwać coraz lepszą reputację. Zdobywaj ziemię, zarządzaj pracownikami, kupuj i używaj potężne maszyny rolnicze na rynku.

Korzystaj z najlepszych cen, ale uważnie obserwuj konkurencję – wasze działania wpływają na gospodarkę w czasie rzeczywistym.

Real Farm ukazuje naturalne piękno współczesnego rolniczego życia w każdym aspekcie: od wyzwań biznesowych po zabawę w agrokulturowej piaskownicy.

 

 


 

 


 

Link to post

Kolejna gierka za piwko, coś dla młodszych graczy.

Cena na promocji to 4,15zł

Ta cena obowiązuje tylko od 6/5/2020 02:00 am do 21/5/2020 12:59 am.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA04667_00-REUSPS4000000000

Opis gry:

 

Opis

W grze Reus sterujesz olbrzymami, które pomagają ci kształtować planetę według twojego uznania, tworząc góry, oceany, lasy i nie tylko. Możesz zapełnić świat roślinami, złożami i zwierzętami. Nie masz jednak kontroli nad ludzkością – ani nad jej zaletami, ani wadami. Kształtujesz świat ludzi, ale nie ich wolę. Jeśli dostarczysz im wszystkiego, czego potrzebują, będą żyć w szczęściu. Jeśli dasz im zbyt wiele, do głosu może dojść ich chciwość.

Główne cechy
- Steruj czterema olbrzymami o wyjątkowych zdolnościach
- Dowolnie kształtuj świat i eksperymentuj z różnymi rodzajami terenu
- Odkrywaj różnorodne style gry dzięki złożonemu systemowi ulepszeń i zależności
- Obserwuj ludzkość i nagradzaj ją lub karz za pośrednictwem olbrzymów
- Podziwiaj intrygującą grafikę i piękną ścieżkę dźwiękową
- Zapełnij świat ponad stoma rodzajami roślin, zwierząt i złóż
- Odblokowuj nową zawartość, pomagając ludzkości dokonywać ważnych odkryć

reus-ps4-ang-uzywana.jpg
 

Link to post

Kolejna gierka za free z PSstore

LEGO® NINJAGO® Film Gra Wideo

ninjagops4.jpg

Opis:

 

Poczuj moc wojownika ninja w nowej grze LEGO NINJAGO Film Gra Wideo! Wciel się w ulubione postacie – Lloyda, Jay, Kai, Cole'a, Zane'a, Nya i Mistrza Wu – i pomóż im obronić swoją wyspę przed zakusami złego Lorda Garmadona oraz jego Armii Rekinów. Opanuj umiejętności ninja i skacz wyżej niż inni, biegaj po ścianach i walcz z przeciwnikami Ninjago, aby zdobywać nowe poziomy postaci i pogłębiać swoją wiedzę na temat sztuk walki. Tylko w tej grze znajdziesz 8 pełnych przygód i niebezpieczeństw lokalizacji znanych z filmu. W każdej z nich znajduje się także unikatowe dojo wyzwań. Dostępne są także mapy bitewne dla maksymalnie czterech graczy, które będą doskonałym miejscem starć między znajomymi i członkami rodziny!

 


 

Link to post
  • 2 weeks later...

Darmowy dodatek do gry Cities: Skylines o nazwie Green Cities 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4139-CUSA06407_00-GREENCITIESEU001

maxresdefault.jpg


Opis:

 

Green Cities daje graczom nowe możliwości budowania zielonych miast. Rozszerzenie dodaje 350 nowych obiektów, oferując ogromny wybór nowych opcji wizualnych wraz z przyjaznymi dla środowiska budynkami, sklepami ekologicznymi, pojazdami elektrycznymi i nowymi usługami zaprojektowanymi tak, aby zanieczyszczenie stało się wyblakłym pojęciem z przeszłości. Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta i wybierać w pełni ekologiczną opcję rozwoju w miarę wzrostu liczby ludności.

● Od szczegółu do ogółu: Nowe przyjazne dla środowiska budynki, nowe budynki wyspecjalizowane, nowe alternatywne budynki usługowe, nowe budynki unikalne, samochody elektryczne, nowe parki.

● Każdy jest wyjątkowy: Nowe specjalistyczne opcje dla wszystkich stref miejskich plus wielopoziomowe specjalizacje po raz pierwszy w Cities: Skylines.

● Jaki mamy scenariusz: 3 nowe scenariusze, 4 nowe przepisy i nowy monument, który sprawi, że Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości.

 

Edited by d0min

Link to post
  • 5 weeks later...

Thief za dwa piwka (7,90)

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA00250_00-B000000000000923

Opis:

Spoiler

Zawiera misję dodatkową 'Włamanie do Banku'.

JESTEŚ GARRETTEM, MISTRZEM ZŁODZIEI: Wciel się w postać samotnego złodzieja - Garretta, który posiada niesamowite umiejętności. Najtrudniejsze skoki, najbardziej niedostępne łupy i najpilniej strzeżone tajemnice - dla Garretta nie ma rzeczy niemożliwych.
PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD MIASTEM: Zakradaj się na ulice, infiltruj najpilniej strzeżone posiadłości i zwiedź każdy mroczny zaułek. Nie daj się wykryć, a wszystko ujdzie ci płazem.
WYBIERZ SPOSÓB DZIAŁANIA: Skorzystaj z arsenału Garretta, by ogłuszyć strażników pałką, skorzystać z licznych rodzajów strzał lub użyć koncentracji w celu manipulowania otoczeniem i przechytrzenia wrogów. Zdecyduj, jakim mistrzem złodziei chcesz być.
ZATOP SIĘ W ŚWIECIE THIEFA: Twórz jedność z otoczeniem, dzięki rewolucyjnym elementom graficznym i rozgrywce w perspektywie pierwszej osoby. Dzięki fantastycznym rozwiązaniom, THIEF™ pozwoli ci się zatopić w świecie gry dzięki grafice, dźwiękowi i sztucznej inteligencji.

Ten produkt działa w następujących językach: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Polski, Rosyjski.

thief.jpg

  • Like 2

Link to post
  • 1 month later...

Fantasy Strike za darmo na psStore.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1980-CUSA16518_00-FANTASYSTRIKEPS4

1595404020_214588_1595404130_sumario_nor

 

Opis gry:

Spoiler

Fantasy Strike to kolorowa gra walki, w której fantasy spotykają się ze sztukami walki. Koncentruje się na głębi i strategii, a nie na trudnej realizacji. Jest przeznaczony do gry w turniejach, ale także do powitania w gatunku, jeśli wcześniej nie grałeś w inne gry walki. Gra online wykorzystuje doskonałą technologię sieciową GGPO. Obejmuje kilka trybów dla pojedynczego gracza.

 

  • Like 1

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.