Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Film


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

wróg u bram  

Vice zasadniczo masz rację, ale Mag był w głębokiej chorobie psychicznej, a nie każdy jest superkurwahirosem żeby sobie dać radę z tym. Był słabą jednostką, był prostym wrażliwym chłopakiem z Katowic na którego łeb zwaliło się mnóstwo problemów i po prostu był za słaby żeby je udźwignąć. To nie jest powód by kogoś hejcić, bo nikomu z nas w tak młodym wieku (ile on miał jak się dowiedział że może być zarażony aids? mniej niż 20 lat bodajże) mógł rozpierdolić się cały świat, całe swoje życie. To r

Tego nowego Karate Kid nie miałem okazji oglądać, ale Forbidden Kingdom oglądałem :P Ja ogólnie, to lubię filmy z Jet Li, więc mogę polecić The One, Rome Must Die, Pocałunek Smoka.

 

 

 

 

Co do old schoola to Dawno Temu W Chinach i Legendardna Pięść (przeróbka filmu z Brucem Lee, tutaj główną rolę odgrywa Jet Li) te 2 tytuły bomba dla mnie :P

 

 

 

Sprawdź sobie jeszcze Dom Latających Sztyletów :P

 

 

 

Ostatnio też po filmie Yip Man zainteresował mnie Donnie Yenn :)

 

Jin yi wei ( 14 ostrzy )

 

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Valkyrie, film na faktach o próbie zamachu na Hitlera :D Polecam :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jezioro Salton - ciekawa historia, film jest nieprzewidywalny i rozkręca się gdzieś od połowy - polecam :lol2:

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

O kurde nowy mortal zapowiada się ciekawiej obsadzony jest w czasach dzisiejszych a nie jakimś średniowieczu, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić ;/ zapowiada się ciekawie ;/

 

Kurde ten drugi film z aktorem z Hangover i robertem de niro zapowiada się fajnie ;/ Trzeba będzie oblukać po premierze :D Dzięki a_team :P

 

 

Coś ode mnie jak ktoś lubi komedie romantyczne - ja nie za bardzo, ale ta pozycja była świetna :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=GgLDGVGeDd8

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

oglądałem wideo z planu i jakoś nie chce mi się marnować hajsu na kino

cytat: nie wiedziałem nic o rapie, nie wiedziałem kto to magik i czym jest Paktofonika..

każdy na planie, łącznie z aktorami mówił to samo.

 

wniosek jest taki - gimbusy dla gimbusów nakręciły film, facet palił ciągle bake więc jego działania były średnio przemyślane... nie dostawał kasy za nagrywki, więc poszedł impuls i skoczył z 9tego piętra wieżowca..

...a film ma przedstawiać jednego z producentów (jeśli o tym może być mowa kimś takim w rapie tamtych lat) jako dobrego wuja :E

 

Znany mi jest Kaliber44, znana Paktofonika, nie od 10lecia śmierci Maga, tylko od zawsze, jak patrze na ten sztuczny tłok przy jego grobie, to trochę mi się chce smiać, nie był żadnym bohaterem, tylko ambitnym artystą, większość pisanych przez niego tekstów to przenośnia, a gimby obierają je dosłownie

:]

EOT.. musiałem. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B8Xsl5RhA7Y#t=202s

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ViceT9x jesteś trochę dłużej na tym świecie ale nie zgodze sie z Tobą, nie mówię że jestem wielkim fanem pfk i że tylko oni są najlepsi

co do magika są osoby które go cenią i nie, temat jest sprzeczny, gimbusy atakują teraz wszystko co związane z pfk i magikiem,

Magik palił ale jak pewnie Ci wiadomo dużo tekstów które napisał były pisane pod wpływem.

Nie wiem jak Ty ale ja sadzę że magikowi nie chodziło o kase on chciał tworzyć, tylko on wie dlaczego to zrobił...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, ale on miał na głowie rodzinę, a jedynym źródłem dochodu mogła byc muzyka..(co by nie mówić, istniał potencjał i rozgłos by jej dużo zarobić) to nie były czasy hipsterów z ASP w których pchają kasę starsi :E

Fokus zamknął historie Magika w 5-6 wersach, mówiąc że chłopak nie miał honoru, chyba oczywiste że lądowanie na chodniku było zwyczajnie głupie, efekt impulsywnego myślenia, egoizm.

Magik nie zginął w wypadku, tylko zdołowany - popełnił samobójstwo mimo sytuacji z której dało się wybrnąc, zostawił syna - dlatego irytuje mnie to wywyższanie jego osoby, tak jak napisałem wyżej, nie był bohaterem narodowym.. mohery gloryfikują L.Kaczynskiego, a gimby P.Łuszcza :E

ofc 100% subiektynie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vice zasadniczo masz rację, ale Mag był w głębokiej chorobie psychicznej, a nie każdy jest superkurwahirosem żeby sobie dać radę z tym. Był słabą jednostką, był prostym wrażliwym chłopakiem z Katowic na którego łeb zwaliło się mnóstwo problemów i po prostu był za słaby żeby je udźwignąć. To nie jest powód by kogoś hejcić, bo nikomu z nas w tak młodym wieku (ile on miał jak się dowiedział że może być zarażony aids? mniej niż 20 lat bodajże) mógł rozpierdolić się cały świat, całe swoje życie. To rozwala psychicznie, każdy może być i udawać twardego, dopóki nie stanie twarzą w twarz z tym, czego się najbardziej boi. Dlatego Magik poległ. Dlatego każdy z nas może polec. Trochę obiektywizmu Vice, bo byłoby głupio gdybyś się przejechał z tą swoją postawą, każdy z nas może stanąć twarzą w twarz z czymś czego się boi i nie każdy musi być na tyle silny żeby temu podołać.

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ja go NIGDY nie hejtowałem, napisałem że śmieszny mnie magikomania jaka panuje od roku ;)

Myślę, że mimo wszystko najwięcej o nim wiedzą chłopaki z grupy, czyli Fokus i Rahim, połowa teorii która krąży w necie jest wyssana z palca, to są moje wnioski ustalone na podstawie nagrań, Magika nie znałem przecież osobiście. tylko z tekstów które do mnie trafiały i .. nadal tego słucham.

To i owo przeżyłem, aids oczywiście nie mam, przede mną - mam nadzieje - całe życie, jestem obiektywny i nie spoglądam na tą sprawę okiem zapatrzonego w FPKa gimbusa, tylko właśnie 20latka który i tak dorastał w bardziej stabilnym środowisku niż ONI 10lat wcześniejszej.

Stąd cała moja rozwlekła wypowiedź odnosząca się do filmu, który moim zdaniem jest nieprawdziwy i średnio zrozumiany jako 'dokument' przez samych aktorów ze względu na ich niewiedzę... opieram się na video z planu.

 

EOT.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

taka poważna dyskusja była przed filmem, a nikt nie wyraził swojej opinii po obejrzeniu go ? No więc ja moge zacząć - K44 i PFK to klasyka polskiego rapu, więc prędzej czy później mozna było spodziewać się obrazu, który pokazałby jak powstały te ekipy. Co prawda film jest głównie o PFK, K44 jest tylko wspomniany. Niestety film jest dla mnie najzwyczajniej w świecie słaby i nie wnikam już nawet na ile prawdziwy, bo nie o to tu chodzi. Dla mnie jest cienko nakręcony, kompletnie nie widać w nim zajawki tych chłopaków , przez cały film miałem wrażenie, że ktoś zmusza ich do nagrywania tego rapu (no chyba, że na serio oni tak ''jarali'' się rapem i robieniem go no to spoko), aktorzy zagrali słabo (no poza Jakubikiem, ale on nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu), no jak dla mnie kaszana. To chyba miała być taka nasza polska 8 mila, a wyszła setna kupa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.