Jump to content

Nowa przeglądarka internetowa Xbox może uruchamiać gry PS1 i Nintendo 64

Długo oczekiwana nowa przeglądarka Edge oparta na Chromium w końcu została wydana, ale nie spodziewaliśmy się, że tak szybko użytkownicy Xbox znajdą nowe sposoby wykorzystania jej możliwości do grania w gry z innych platform.
 
Popularny YouTuber MVG (Modern Vintage Gamer) jako pierwszy podkreśla nowe możliwości emulacji w przeglądarce, wskazując, że wiele gier z PlayStation 1, Nintendo 64, SEGA Genesis i innych działa naprawdę dobrze na nowym Edge. Minus? Nie możesz grać w nie legalnie, ponieważ nie ma możliwości załadowania własnych gier przez przeglądarkę.
 
 
Zamiast tego musisz polegać na stronach, które już hostują te gry (do których z oczywistych względów nie będziemy tutaj linkować), ale film jest fascynującym materiałem, pokazującym, że takie jak F-Zero i Tekken 3 działają z prawie pełną prędkością.
 
To oczywiście nie tylko emulacja, ponieważ istnieje wiele innych gier internetowych, które działają dobrze z nową przeglądarką, a dzięki dodaniu obsługi myszy i klawiatury, takie jak Quake JS działają doskonale również na Xbox Series X i Series S. Nie wspominając już o platformie Google Stadia, który jest również obsługiwany. Teraz wystarczy poczekać na Geforce Now i gry ekskluzywne z konsoli konkurencji staną dla nas otworem!
 
Do czego do tej pory używałeś nowej przeglądarki Xbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Project Magnum wygląda bardzo efektownie w zwiastunie - nadchodzi nowa gra dla PS4 oraz PS5

Nowy zwiastun właśnie wylądował na stronie YouTube PlayStation i dotyczy gry znanej obecnie jako Project Magnum. Opracowany przez studio Nat Games z Seulu, nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat gry, z wyjątkiem wspomnianego wideo. Zalecamy zaznaczyć powiadomienie na kanale ponieważ sądząc po zwiastunie szykuje się bardzie ciekawa strzelanka z opcji kooperacji.
 
 
 
Nadchodząca gra to kolejny tytuł akcji z elementami RPG i choćby wydawało się, że w tej kategorii jest spory przesyt, to się ostatnio nie pojawiło się nic ciekawego, a powyższy zwiastun zachwyca efektowną walką i imponującymi wrogami. Wydaje się, że można go grywać w trybie współpracy z maksymalnie czterema osobami, a dzięki tym fajnym haczykom do grapplingu wygląda jak kinetyczna i wciągająca galeria strzelanin.
 
Nie ma jeszcze daty premiery dołączonej do gry, ale mam nadzieję, że ta nie jest odległa i zobaczymy Project Magnum na początku przyszłego roku. Wygląda to obiecująco, ale tak naprawdę nie wystarczy, aby dokonać osądu. Mimo to cieszymy się, że możemy dowiedzieć się więcej.
 
Co sądzisz o Projekcie Magnum? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej, aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
Read more...

Hyperkin przywraca oryginalny kontroler Xbox Duke

Być może pamiętasz, że klasyczny oryginalny kontroler Xbox "Duke", który był pierwszym kontrolerem stworzonym przez Microsoft dla oryginalnej konsoli Xbox. Jeśli nie to masz dobrą okazję sobie przypomnieć ponieważ teraz firma Hyperkin wymyśla go na nowo, a ich "nowy kontroler", czyli Xbox 20th Anniversary Edition ma pojawić się w pod koniec tego roku.
 
Szczegóły odnośnie sprzętu są praktycznie nieznane, ale wiemy, że będzie kompatybilny z Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i PC (Windows 10) i podobnie jak poprzednia wersja, będzie wyposażony w oryginalną animację startową Xbox.
 
 
Jak widać, będą dwie różne wersje - jedna w kolorze białym i jedna w kolorze czarnym - podczas gdy stare białe i czarne przyciski na kontrolerze będą działać jako spusty (RB i LB). Pojawi się także przycisk Udostępnij znany z konsoli Xbox Series X|S.
 
Hyperkin był twórcą poprzedniej wersji "Duke'a" na Xbox One (dostępnego w trzech kolorach), więc jeśli podobała ci się tamta wersja, prawdopodobnie spodoba ci się również ta. Firma nie bez powodu wskrzesza po raz kolejny kontrolery, ponieważ tym razem marka Xbox ma obchodzić swoje 20-lecie, które wypada 5 listopada 2021 r. Być może przed tą datą otrzymamy oficjalnie możliwość zamówienia kontrolera.
 

 
Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące cen, ale damy Ci znać więcej, gdy zostanie ujawnione.
 
Chcesz odebrać nowy kontroler 20th Anniversary Duke Edition dla konsoli Xbox? Daj nam znać poniżej.
Read more...

Na PS5 mogą pojawić się odświeżone wersje gier Twisted Metal oraz WipeOut

Młyn plotek wciąż się kręci i chociaż zawsze jesteśmy podejrzliwi wobec źródeł mediów społecznościowych, przypuszczamy, że brzmią one wystarczająco rozsądnie. Pierwszym z nich jest  Tom Henderson z  DualShockers,  który pokazał, że jego informacje często się potwierdzają - przykład mamy w przeciekach Battlefield przez niego udostępnionych. Opublikował tajemniczy obraz z jedną z postaci z gry Twisted Metal (Sweet Tooth) wraz z podpisem 2023, prawdopodobnie sugerując jakiś rodzaj odrodzenia  Twisted Metal w tym roku. 
 
  Normalnie wzruszylibyśmy ramionami, ale  Sony pracuje nad dużym programem telewizyjnym  opartym na serii walk samochodowych, a także chce tworzyć więcej gier dla wielu graczy. Zawsze czuliśmy, że japoński gigant przegapił sztuczkę z tą kultową serią (przy, której notabene sporo czasu spędziło się przy konsoli PS2): wyobraź sobie, jak dobry byłby na przykład Twisted Metal o tematyce Battle Royale.
 
  Pojawiły się również spekulacje dotyczące nowej gry  WipEout.  Dzieje się tak dzięki uprzejmości gospodarza Xbox Era Nicka Bakara, który twierdzi, że futurystyczna seria wyścigowa powróci, z pełnym wsparciem dla zestawu Playstation VR nowej generacji. Podejrzewa, że deweloper odpowiedzialny za Destruction AllStars (Lucid Games) jest u steru, a po tym, jak doskonała aktualizacja wirtualnej rzeczywistości dla WipEout Omega Collection przekroczyła oczekiwania, z pewnością ma to sens.
 
Zawsze jesteśmy sceptyczni wobec tego rodzaju historii, ponieważ bardzo łatwo jest wymyślić rozsądne prognozy takie jak te i ukryć je jako plotki. Niemniej jednak typerzy w tym przypadku mają wystarczająco dużo potwierdzonych wcześniej informacji, aby zasugerować, że nie są wtajemniczeni w sprawy wewnętrzne firmy, dlatego wydaje nam się, że faktycznie możemy zobaczyć, jak Sony przywraca te legendarne serie.
Read more...

Regulamin sklepu XboxArcade v1.2


Recommended Posts

Regulamin Sklepu XboxArcade v1.2


 

I. Zasady ogólne.

 1. Każdy zarejestrowany użytkownik (znajdujący się w uprawnionej grupie) może kupować przedmioty dostępne w sklepie.
 2. Wszystkie przedmioty w sklepie są dostępne w postaci cyfrowej.
 3. Użytkownik może zawierać transakcje w sklepie TYLKO poprzez wirtualną walutę - Punkty Arcade.
 4. Jeden użytkownik może kupować jeden lub więcej przedmiotów, o ile ich ilość oraz uprawnienia grupy na to pozwalają.
 5. Serwis XboxArcade nie ponosi odpowiedzialności za nieprzemyślane lub błędnie zakupione przedmioty.
 6. Serwis XboxArcade nie ponosi odpowiedzialności, za błędy związane z działaniem sklepu tj. finalizacja transakcji lub użycie zakupionego przedmiotu.
  - korzystamy z aplikacji osób trzecich, w której mogą pojawiać się drobne błędy lub problemy z działaniem.
  - w razie problemów z zakupem prosimy o zgłoszenie tego faktu do administracji
 7. W przypadku problemu z otrzymaniem zakupionego towaru koszty zakupu nie są rekompensowane lub zwracane.  
 8. W przypadku dokonania zakupu w sklepie towaru, którego z pewnych przyczyn nie ma na stanie zwracane są jego całkowite koszty.
 9. Na forum obowiązuje całkowity zakaz kupowania forumowej wirtualnej waluty za pieniądze.


II. Przedmioty i ich dostępność:

 1. Przedmioty w Sklepie są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.
 2. Cena oraz ilość wraz z dostępnością jest wymieniona w sklepie przy ofercie przedmiotu.
 3. Dostępność przedmiotów jest losowa, ich ilość może ulec zmianom bez wcześniejszej informacji przez administrację.
 4. Administracja XboxArcade zastrzega sobie prawo do zmiany, edycji lub usuwania przedmiotów ze sklepu bez podania przyczyny.
 5. Przedmioty z uaktualnieniem do grupy VIP oraz VIP+ są dostępne każdego użytkownika, aczkolwiek kolejnego zakupu można dokonać po degradacji.  
 6. Użytkownicy mogą przekazywać między sobą zakupione przedmioty, aczkolwiek nie mogą udostępniać przedmiotów przeznaczonych dla wybranych grup np. VIP.


III. Zwroty i reklamacje.
Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania lub nieprzyznawania przedmiotów bez zwracania poniesionych kosztów zakupu na rzecz kupującego, w przypadku gdy zauważy, że:

 1. Użytkownik celowo wymusza rekompensatę za zakupiony towar.
 2. Użytkownik przekazuje przedmiot innemu użytkownikowi, który docelowo znajduje się w grupie bez uprawnień do zakupu danego przedmiotu.
 3. Użytkownik zakupił przedmiot(y) za punkty wcześniej uznane za zdobyte niezgodnie z regulaminem.
 4. Użytkownik kupił ponownie ten sam lub inny przedmiot z aktualizacją grupy, pomimo aktywnego czasu trwania obecnego - dotyczy przedmiotów do zmiany grupy na VIP oraz VIP+.

 

 

W sklepie znajdują się przedmioty TYLKO cyfrowe! Serwis XboxArcade nie oferuje przedmiotów fizycznych i/lub niezgodnych z prawem.


Życzymy udanych zakupów - administracja XboxArcade!

 

 

 

Administracja XboxArcade może w dowolnej chwili wprowadzić zmiany powyższego regulaminu bez podawania przyczyny, natomiast o wprowadzonych zmianach będzie informować wersja tego regulaminu.

Gangst3r+PL.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.