Games With Gold na maj 2019: Marooners, Comic Jumper…

The Golf Club 2019 featuring PGA Tour i Earth Defense Force: Insect Armageddon. Oto wszystkie tytuły, w które będziemy mogli zagrać w maju 2019, jeśli tylko subskrybujemy program Microsoftu – Games With Gold. Poniżej podajemy dokładne daty wraz z krótkim opisem tychże produkcji. Trzeba niestety przyznać, że majowa oferta raczej na kolana nie powala, zwłaszcza że tytuły nie będą w ofercie na długi czas. Dużo lepiej prezentuje się z kolei Xbox Game Pass, gdzie znajdziemy m.in. Wolfenstein II, Tacoma, The Surge czy Surviving Mars. Widać więc, że Microsoft swoje siły ulokował właśnie w abonamencie Game Pass. Ciekawe tylko, czy tak będzie już zawsze, czy to tylko chwilowy, haniebny przestój… Dodam tylko, że roczna suma za wykupienie Xbox Games With Gold wynosi około 200 złotych.

Games With Gold maj 2019: Marooners, Comic Jumper, Earth Defense Force i The Golf Club 2019 – oto pełna, niezbyt zachęcająca lista gier w abonamencie.

Games With Gold na maj 2019: Marooners, Comic Jumper... [2]

  • Marooners – od 1 maja do 31 maja (XONE) – Marooners to zręcznościowa gra towarzyska. Produkcja składa się z zestawu minigier, między którymi przełączamy się w trakcie rozgrywki. W zabawie może brać udział do sześciu graczy, w tym boty sterowane przez AI. Dostępni bohaterowie to pocieszna gromadka składająca się m.in. z brodatego wikinga, egipskiej księżniczki, jaskiniowca czy też nurka w pełnym skafandrze.
  • The Golf Club 2019 featuring PGA Tour – od 16 maja do 15 czerwca (XONE) – The Golf Club 2019 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu symulatorów gry w golfa. Przygoda z The Golf Club 2019 rozpoczyna się od stworzenia awatara. Służy do tego specjalny, bardziej rozbudowany niż w poprzedniej części edytor. Następnie przechodzimy już do właściwej rozgrywki.

Games With Gold na maj 2019: Marooners, Comic Jumper... [1]

  • Earth Defense Force: Insect Armageddon – od 1 maja do 15 maja (X360 i XONE) – Earth Defense Force: Insect Armageddon to kontynuacja stosunkowo mało znanej gry akcji z perspektywy trzeciej osoby – Earth Defense Force 2017, w której ratowaliśmy planetę przed inwazją kosmitów. Tym razem stajemy do walki z olbrzymimi owadami.
  • Comic Jumper – od 16 maja do 31 maja (X360 i XONE) – Zabawna platformówka o przygodach Kapitana Smiley’a, bohatera wyjątkowo kiepskiego komiksu. Heros zostaje zwolniony z pracy przez wydawcę i musi odbudować swoją sławę poprzez gościnne występy w innych periodykach.

Źródło: Microsoft

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade