Halo 5: Guardians – znamy datę premiery!

39480414_00_d-800x450_f-0_c-400x225

 

Microsoft ujawnił datę premiery Halo 5: Guardians, które ma pojawić się wyłącznie na Xbox One. Informację o tym podano na poniższym trailerze gry.

 

Pod koniec filmiku możemy zobaczyć przez chwilę datę premiery, która wypada 27.10.2015

 

Na trailerze widzimy jak agent Locke idzie w kierunku Master Chief na doszczętnej zniszczonej planecie. Master Chief jest na ziemi, a jego zbroja jest uszkodzona. Lecz dostępne są dwie wersje trailerów i na drugim sytuacja jest zupełnie odmienna.

 

O to druga wersja filmiku:

Na konferencji prasowej Microsoft  w komunikacie prasowym dodał „Master Chief. Spartan Locke. Kto jest myśliwym, a kto zwierzyną?”

Pierwszy spot przedstawia Spartan Locke stojącym nad Master Chiefem, kwestionując jego dziedzictwo i motywy.

Drugi pokazuje Master Chiefa z górnej strony nad poszkodowanym Spartanie Locke, dostarczając mu potężny manifest o prawdziwej cenie bycia bohaterem.

„Która wersja jest prawdziwa? Podajcie swoje opinie w komentarzach.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.