Jump to content

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Read more...

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Read more...

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/28/2012 in all areas

 1. Jeżeli chcecie zagrać w gry na Xboxie po polsku to jest już od jakiegoś czasu taka możliwość. Daję tutaj linki do wszystkich spolszczeń jaki udało mi się znaleźć. Opis instalacji znajduję się w każdym archiwum, jeżeli go nie ma to po prostu działamy na tak zwaną "podmiankę" czyli zamieniamy pliki gry na te z paczki. AKTUALIZACJA 10.10.2021 - Odświeżone linki przez Gangst3r Black (28.67 KB) [Hidden Content] Blood Rayne (43.75 KB) [Hidden Content] Brothers In Arms Road to Hill 30 (254.5 KB) [Hidden Content]
  33 points
 2. Ostatnie zakupy (nie kompletne, bo część już zamontowana) dla konsoli Dreamcast. Ogólnie zestaw zawiera: RumblePack i karty pamięci VMU DCHDMI (HDMI Dla konsoli Dreamcast) Wingman SD do podłączenia bezprzewodowych padów od PS4/Xbox One Na koniec obudowa do GDEMU (zdjęcia kompletnie zmodyfikowanej konsoli pojawią się w krótce)
  2 points
 3. @Gangst3r podane tutaj hasło jest nieprawidłowe. Dobrze że gdzieś nadziałem się na hasło "http://xboxarcade.pl" - działa.
  2 points
 4. Zestaw za tą cenę dobry z uwagi na to że płyta główna trafiła się w jednym z lepszych modeli, czyli VA1 wraz z czytnikiem który nie tylko czyta kopię bez modyfikacji, ale również pozwala na montaż dysku HDD. Konsola ogółem przystosowana do modów.
  2 points
 5. Thief za dwa piwka (7,90) https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0082-CUSA00250_00-B000000000000923 Opis:
  2 points
 6. Postanowiłem trochę posegregować wpisy na stronie głównej związku z czym dodałem kilka nowych kategorii, aby uniknąć mieszania się wpisów oraz problemów z ich wyszukiwaniem. Nowe menu rozwijane z kategoriami znajdują się pod zakładką Portal. Jeśli macie jakieś nowe propozycje to zachęcam do udzielania się w tym wątku. Pozdrawiam
  1 point
 7. Czy wiesz, że firma Microsoft rozważała użycie (wczesnej wersji) logo Xbox 360 dla oryginalnej konsoli Xbox? Dzięki nowemu wirtualnemu muzeum Xbox możemy teraz zobaczyć, jak by to wyglądało w efekcie, a także inne alternatywne projekty. Na początku tego artykułu możesz zobaczyć dwie wizualizacje loga, z prawej strony okrągły projekt logo Xbox 360 wraz z oryginalnym stylem czcionki pierwszego Xbox'a, chociaż możesz zauważyć, że styl czcionki jest również nieco inny niż wersja ostateczna (logo po lewej stronie). Na wszelki wypadek przypominamy jak wyglądała animacja i log
  1 point
 8. Version 1.0.0

  7 downloads

  SOFTMOD by GANGST3R Witam! Chciałbyś, aby Twój stary dashboard wyglądał tak: -> Jeśli tak, to przedstawiam najprostszy i najszybszy sposób na przeróbkę software'ową konsoli Xbox1! Przedstawiam najprostszy i najszybszy sposób na przeróbkę software'ową konsoli Xbox1! Nie musisz nagrywać żadnych linuxów na płytę (przez co nie tracisz płyt CD/DVD), tracić czas na wywoływanie błędu 12, a także wyłączać swojego komputera! Wszystko czego potrzebujesz to paczki z moim softmodem oraz programu Xplorer360! Całość waży ok. 11MB!!! Pr
  1 point
 9. Version 1.0.0

  7 downloads

  SOFTMOD by GANGST3R Witam! Chciałbyś, aby Twój stary dashboard wyglądał tak: -> Jeśli tak, to przedstawiam najprostszy i najszybszy sposób na przeróbkę software'ową konsoli Xbox1! Przedstawiam najprostszy i najszybszy sposób na przeróbkę software'ową konsoli Xbox1! Nie musisz nagrywać żadnych linuxów na płytę (przez co nie tracisz płyt CD/DVD), tracić czas na wywoływanie błędu 12, a także wyłączać swojego komputera! Wszystko czego potrzebujesz to paczki z moim softmodem oraz programu Xplorer360! Całość waży ok. 11MB!!! Pr
  1 point
 10. Jeśli myślałeś, że Microsoft już pracuje nad mnóstwem obiecujących gier ze swoich własnych studiów, to zapnij pasy, ponieważ słowo na ulicy to kolejne pięć, które zostaną zaprezentowane na E3. Jak wspomniał dobrze znany informator Klobrille na forach Xbox Era, zasugerował, że możemy zobaczyć pięć zupełnie nowych gier z całego Xbox Game Studios. Mówi się, że wszystkie mają budżet AAA, dołączając do wcześniej ogłoszonych gier z zeszłego roku, takich jak Fable i Avowed. Klobrille wierzy również, że w tym roku zobaczymy o wiele więcej rozgrywki w porównaniu z rokiem ubiegłym. Nega
  1 point
 11. Wygląda na to, że Gearbox pracuje nad „nową franczyzą”, która ma zostać „wprowadzona” jeszcze w tym roku. Prezes Take Two, Karl Slatoff, mówił o tym, jak wydawca „wprowadzi w tym roku dwa wydania z nowych serii”, a jedno z nich będzie pochodziło od Gearboxa, twórcy takich gier jak Borderlands. Slatoff wspomina również, w jaki sposób te dwa tytuły mają zostać uruchomione w nadchodzącym roku fiskalnym, wraz z „sześcioma nowymi iteracjami poprzednio wydanych tytułów”. „W roku fiskalnym 2022 zaplanowaliśmy wydanie 21 tytułów, w tym cztery wciągające tytuły podstawowe do kupie
  1 point
 12. Tak, tak naprawdę minęło 20 lat od premiery oryginalnej konsoli Xbox - a przynajmniej 15 listopada 2021 roku! Aby doprowadzić do tej daty, Microsoft rozpoczął obchody wcześniej, wypuszczając pierwszą falę gadżetów z okazji 20-lecia sprzętu do Xbox Gear Shop, rozdając kilka rocznicowych tapet i wiele więcej. Ponadto zespół poradził fanom, aby zarejestrowali się dzisiaj na Xbox FanFest, aby wziąć udział w wydarzeniach z okazji 20. rocznicy FanFest, w tym ekskluzywnych loteriach, sprzęcie FanFest i doświadczeniach cyfrowych. Nie tylko oryginalna konsola Xbox świętuje swoje 2
  1 point
 13. Jeśli przedpremierowe zwiastuny i relacje zrobiły wystarczająco dużo, aby przekonać Cię do zamówienia Returnal w przedsprzedaży, możesz wyprzedzić oficjalną premierę gry, ładując już teraz ekskluzywną wersję PlayStation 5. Oczywiście, aby włączyć tę funkcję, musicie złożyć zamówienie w przedsprzedaży w PS Store, ale ci, którzy jeszcze nie mają takiej możliwości, od teraz do 30 kwietnia 2021 roku. Wtedy będziesz gotowy do gry o północy. Returnal waży dokładnie 56.101 GB, więc będziesz chciał zarezerwować trochę czasu, aby pobrać go w pełni. Czy masz już wstępnie załadowany Re
  1 point
 14. Pamiętasz Evercade? Urządzenie kieszonkowe Blaze'a było szlachetną próbą ożywienia fizycznych nośników w formie podręcznej, a od czasu premiery zobaczyliśmy kilka wspaniałych kolekcji klasycznych gier takich jak Namco, Jaleco i Atari - z których wiele jest wypełnionych tytułami NES i SNES. Cóż, firma powraca z innym powiązanym produktem (takim, o którym niedawno wspomniano), tym razem skierowanym do użytkowników domowych. Evercade VS, wyposażony w port katridży montowanych od przodu, który przywodzi na myśl kultowego NES, jest zasadniczo tą samą konsolą co Evercade, który łączy się z tele
  1 point
 15. Firma Sony poinformowała, że jeszcze tego lata odblokuje dostęp do gniazda M.2 konsoli PlayStation 5, ponieważ umożliwia graczom aktualizację pamięci systemowej konsoli za pomocą dodatkowego dysku SSD NVMe. Ale co się stanie, jeśli spróbujesz go teraz zainstalować? Według firmy Digital Foundry, która przetestowała tę funkcję, Twoja konsola nie uruchomi się nawet z umieszczonym w niej czystym dyskiem SSD. To oczywiście ma sens, ponieważ system jeszcze oficjalnie nie obsługuje tej funkcji - ale jesteśmy trochę zaskoczeni tym, jak długo PlayStation powstrzymało go przed użyciem. Na razie mus
  1 point
 16. Jeśli śledzisz scenę gier retro na Twitchu, prawdopodobnie spędzasz przyzwoitą ilość czasu na oglądaniu speedrunnerów. Fascynujące może być obserwowanie, jak manipuluje się starszymi tytułami, usprawnia je i opanowuje przez setki godzin, a co jeśli zdarzy ci się złapać rekord świata na żywo, może to być ekscytujący moment dla społeczności. Jeden z prawdziwych złotych standardów speedrunningu jest klasyczna znana chyba każdemu gra Super Mario Bros., która znalazła się w centrum uwagi, gdy gracze starają się wygładzić poszczególne klatki w związku z próbą bicia rekordu. Niedawno osiągnięto
  1 point
 17. Po ogromnej aktualizacji pod koniec ubiegłego miesiąca, CD Projekt Red wydał kolejną poprawkę do Cyberpunk 2077 na konsolach Xbox, która ponownie stara się naprawić szereg problemów i poprawek stabilności. Poprawka 1.21 koncentruje się na ogólnej stabilności gry, a jednocześnie dotyczy różnych bloków progresji, które uniemożliwiały graczom poruszanie się do przodu. To kolejna długa lista poprawek, więc weź filiżankę herbaty i pasek. Zadania i otwarty świat Naprawiono błąd w Kontrakcie: Ciepło, cieplej…, który uniemożliwiał obniżenie temperatury ciała 8ug8ear. Nap
  1 point
 18. Mo wiem , żona za to chce mnie z domu wywalić, ale cóż nie wiem czy to uzależnienie, czy ta konsola wręcz chce aby w niej dłubać :)
  1 point
 19. To już oficjalne: Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5 już 11 czerwca 2021 roku. Potwierdzono to w zwiastunie przedpremierowym zamieszczonym powyżej, drugi tytuł PS5 od Insomniac Games pojawi się w połowie 2021 roku. Gra będzie dostępna w przedsprzedaży w PlayStation Store od dziś, a jeśli zdecydujesz się zapłacić gotówkę przed premierą, zdobędziesz kilka dodatków. Pierwszy z nich to zbroja Carbonox z Ratchet & Clank: Going Commando i blaster retro z rebootu Ratchet & Clank z 2016 roku. Pierwsza z nich została zaktualizowana „o materiały o wysokie
  1 point
 20. Firma Epic Games podniosła dziś poprzeczkę na aplikację opartą na przeglądarce o nazwie „MetaHuman Creator”, która podobno pozwoli programistom i twórcom na znacznie szybsze tworzenie cyfrowych ludzi w przyszłości. Jak donosi VentureBeat, narzędzie to działa w chmurze przy użyciu technologii o nazwie „Unreal Engine Pixel Streaming” i kompresuje „tygodnie lub miesiące pracy” do zaledwie kilku minut, umożliwiając programistom tworzenie foto-realistycznych postaci. Aplikacja zostanie udostępniona w ramach wczesnego dostępu w ciągu najbliższych kilku miesięcy i ch
  1 point
 21. Wszyscy mamy możliwość zmiany, które chcielibyśmy wprowadzić w ekosystemie Xbox, niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę jakości życia, czy nowe funkcje. W ciągu ostatniego roku wielu fanów Xbox poprosiło o to zespół Xbox Insider na forum Reddit i okazało się, że zmiana w systemie nazw graczy była zaskakująco najczęstszą prośbą. Przez cały 2020 rok fani gromadzili dane na temat tego, co chcieliby zmienić w swoim systemie Xbox. Co tydzień wyróżniano trzy najlepsze wyniki, a dane zostały teraz zaokrąglone. Najpopularniejszym wynikiem było to, że fani chcieli, aby tagi graczy został
  1 point
 22. Pewnie wielu z was niecierpliwością czeka na to, co przygotuje dla nas Ubisoft w remake'u Prince of Persia: The Sands of Time, ale niestety będziecie musieli trochę poczekać, aby się dowiedzieć. Na oficjalnym kanale Twitter, Ubisoft ujawnił, że opóźnia grę w... nieskończoność (tym razem nie podano kolejnej daty premiery), wyjaśniając, że zespół rozumie, że aktualizacja może być zaskoczeniem i będzie na bieżąco informować fanów o postępach w grze. Według studia tworzącego grę, dodatkowy czas na rozwój "umożliwi naszym zespołom dostarczenie nowej wersji, która będzie
  1 point
 23. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zamówić kontroler i otrzymać go na inną konsolę? Pytanie wydaje się być absurdalne, ale wydaje się, że jeden nieszczęsny użytkownik Reddita spotkał dokładnie taki los. Tylko w tym przypadku kupujący otrzymał kontroler nie dość, że od innej konsoli, to jeszcze w unikatowej kolorystyce. Po zamówieniu nowego, błyszczącego kontrolera PS5 z serwisu eBay, użytkownik Reddit crihyde podzielił się końcowym wynikiem tego, co otrzymał, a produkt jest... wątpliwy. Wygląda na to, że wysłano mu kontroler od konsoli Xbox One, który został pomalowany tak, ab
  1 point
 24. Podobnie jak w przypadku Xbox One S/X również najnowsza generacja, czyli Xbox Series S/X, otrzymało drobnie poprawiony bezprzewodowy kontroler, czego nie można powiedzieć o kontrolerze DualSense dla PlayStation 5, który zawiera nie tylko zupełnie nowy projekt, ale także szereg nowych funkcji. Odważny krok ze strony Sony, który od premiery pierwszej konsoli nie decydował się na nic więcej, prócz kilka zmian w znanej już stylistyce pada, tym razem postawił wszystko na jedną kartę - efekty doceniają nie tylko sami gracze, ale również.. konkurencja. Według jednego z użytkowników
  1 point
 25. Chcesz zmienić swój profil Xbox? Firma Microsoft udostępniła dziś nową funkcję Motywy profilu dla wszystkich użytkowników w ramach aktualizacji z października 2020 r., Dodając w trakcie procesu kilka nowych projektów dla Xbox Series X | S. Jak pokazano na poniższym filmie, możesz uzyskać do nich dostęp, przechodząc do swojego profilu na Xbox One, wybierając opcję dostosowywania, a następnie przewijając w dół, aby „zmienić motyw” i dokonać wyboru. Jeśli masz ochotę na coś innego, funkcja Motywy profilu zawiera również różne motywy związane z grami, takie
  1 point
 26. W ciągu ostatnich kilku dni było wiele dyskusji na temat tego, czy Xbox Series X nagrzewa się zbyt szybko i pracuje w wysokich temperaturach, chociaż zdecydowana większość raportów sugerowała, że produkcja ciepła konsoli nie jest niczym nieoczekiwanym. Teraz GM z Xbox Games Marketing, Aaron Greenberg, osobiście odpowiedział na te plotki i raporty, wyjaśniając, że ciepło opuszczające konsolę „nie różni się znacząco od Xbox One X”. Więc proszę bardzo! Słyszeliśmy to bezpośrednio od Microsoftu - nie powinniśmy się o to martwić, jeśli chodzi o ciepło wydzielane przez konsolę, a
  1 point
 27. PlayStation 5 zawiera wiele przemyślanych pomysłów, jednym z nich są otwory pod boczną osłona obudowy, dzięki którym wydobędziemy z urządzenia nagromadzony kurz przy pomocy odkurzacza. Umieszczone za główną płytą czołową dwa otwory zostały specjalnie zaprojektowane do czyszczenia konsoli z kurzu, aby to zrobić wystarczy zdjąć zewnętrzną warstwę i zlokalizować dwa otwory. Dzięki temu że mamy do nich łatwy dostęp, to w prosty sposób zagwarantujemy sobie czystą i dalej cicho pracującą konsolę. Co zabawne, na końcu filmu po ro
  1 point
 28. Już wiesz, że Microsoft przejął Zenimax Media i wszystkich programistów, których jest właścicielem, w tym Arkane Studios, Machine Games i id Software. To stawia pod znakiem zapytania, czy gry takie jak Starfield i The Elder Scrolls VI pojawią się na PlayStation 5, ale teraz może pojawić się kilka innych gier AAA, które pojawią się znacznie wcześniej na konsoli Microsoftu lub z możliwością całkowitego pominięcia systemu PS5. IGN zauważył, że w ocenach ESRB dla listy gier dedykowanej nowej generacji takich jak Dishonored, Wolfenstein i PREY, nigdzie nie widać znaku towarowego Sony i marki PS5.
  1 point
 29. Oczywiście wcześniej widzieliśmy już różne demonstracje, w jaki sposób Xbox Series X wyróżnia się w grach zgodnych wstecz z szybszym czasem ładowania, ale nie widzieliśmy zbyt wiele o Auto HDR. Jest to funkcja, która stosuje HDR do gier, które nigdy go nie miały, zwiększając jasność w tych tytułach nawet w oryginalnych grach Xbox. Według Jeffa Grubba z VentureBeat jest to „duża korzyść”. Jak widać na powyższym filmie, Grubb wyjaśnia, że każda gra, którą testował w systemie, osiąga maksimum przy 1000 nitów (co jest miarą luminancji). W rezultacie wszystko wygląda jasno i kolorowo, a G
  1 point
 30. W zeszłym tygodniu ukazał się długo oczekiwany Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na Xbox One, ale nie było żadnych oznak dedykowanej wersji na Xbox Series X ... aż do teraz. Jak zauważył GamesRadar, gra została oceniona przez ESRB specjalnie dla konsoli Xbox Series X, która najwyraźniej pojawiła się dziś na stronie amerykańskiej tablicy rankingowej. To dosłownie wszystko, co na razie o tym wiemy, więc okaże się, jakie funkcje mogą zostać uwzględnione i czy ocena jest w ogóle legalna, ale miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej szczegółów na ten temat. Czy chciałbyś zobacz
  1 point
 31. Ostatnie 24 godziny były pełne plotek i spekulacji na temat PlayStation 5, ponieważ rzekomo wyciekły pierwsze obrazy interfejsu użytkownika konsoli nowej generacji - ale nie byliśmy w stanie zweryfikować ich autentyczności. Sony nadal bawi się z graczami w kotka i myszkę, co zaczyna być nie tyle frustrujące co żenujące... Właśnie dlatego, zważywszy uwagę na to, że z każdym kolejnym dniem co raz bardziej zbliżamy się do oficjalnej premiery w sieci można znaleźć sporo "przecieków" na temat wyglądu i możliwości. Ostatnim jaki pojawił się jest wideo z sekwencji uruchamiania systemu, ob
  1 point
 32. Zarówno Xbox Series S, jak i Xbox Series X pojawią się oficjalnie we wtorek, 10 listopada, a będziesz mógł zapoznać się z wybranymi tytułami startowymi od momentu włączenia nowego systemu. Microsoft oświadczył, że konsola będzie miała ponad 60 zupełnie nowych tytułów premierowych i ponad 40 starszych tytułów, które zostały zoptymalizowane dla systemu Xbox Series X|S,, ale na razie tylko kilka zostało potwierdzonych jako premiery wraz z wydaniem konsoli pierwszego dnia. Będziemy kontynuować dodawanie do tej listy, gdy pojawi się więcej, ale na razie oto, czego możesz się spodziewać:
  1 point
 33. Kilka tytułów ulepszonych pod next-gena, więc nie bardzo jest sens ich liczyć Marketing robi swoje Czekam na nowe świeże pozycje
  1 point
 34. Od samego początku wiedzieliśmy, że PlayStation 5 nie będzie uruchamiać gier z PS3, PS2 oraz PS1 - ale najwyraźniej niektórym trzeba było to wyjaśnić. A więc zaczynamy: PS5 nie odtwarza gier na PS3, PS2 i PS1. Potwierdzeniem jest wywiad z szefem Sony Jimem Ryanem, przeprowadzony przez japońską "biblię" o tematyce gier - Famitsu. Zapytany bezpośrednio o starszą kompatybilność wsteczną, dyrektor powtórzył, że konsola nowej generacji firmy będzie współpracować w 99 procentach z tytułami PS4, ale „nie może osiągnąć wdrożenia” kompatybilności wstecznej dla starszych konsol. Przypuszczalnie gry
  1 point
 35. W ciągu ostatnich kilku tygodni toczyła się spora debata na temat tego, czy Xbox Series S zostanie powstrzymany przez swoje ograniczenia (takie jak zmniejszona pamięć) w porównaniu z Xbox Series X, ale w niedawnym wywiadzie dla IGN, Xbox dyrektor zarządzania projektami Jason Ronald zasugerował, że tak nie jest. „Podstawowe możliwości obu konsol są takie same” - powiedział serwisowi, wyjaśniając, że Microsoft skupił się na krytycznie ważnych aspektach systemu, aby „odblokować coś w rodzaju tego następnego poziomu projektowania gier” i umożliwić programistom skalowanie i zmniejszyć jakość w
  1 point
 36. Nie od dziś wiadomo, że system Android jest tak wyjątkową platformą, pozwalającą zamienić nasz smartfon w wybrana starą konsolę. Obok znanych emulatorów konsol zarówno tych stacjonarnych oraz przenośnych, pojawił się kolejny - lecz tym razem stosunkowo młodej konsoli, którą jest Nintendo Switch. W Internecie pojawił się nowy emulator, który rzekomo pozwala na uruchomienie gier z Nintendo Switch na urządzeniach z Androidem - ale warto wcześniej przeczytać ten artykuł zanim ruszysz wklepywać stosowne hasło do popularnej wyszukiwarki... Emulator jest zdecydowanie bardzo podejrzany, p
  1 point
 37. Być może nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat tego, nad czym pracuje nowe studio Xbox , ale wygląda na to, że deweloper był bardzo zajęty rekrutacją poważnych talentów. Jak zauważył szef studia GameSpot, Darrell Gallagher, który dodał wpis na swoim profilu w LinkedIn, informuje o przyjęciu 16 nowych osób, które niedawno dołączyły do zespołu, w tym weteranów z takich studio jak Naughty Dog, Bungie, Crystal Dynamics, Rockstar Games i Respawn Entertainment. Wśród nich jest Remi Lacoste, który wcześniej pracował jako dyrektor gry przy Shadow of the Tomb Raider i Marvel's Avengers,
  1 point
 38. EA Access zmieni nazwę na „EA Play” od przyszłego tygodniaEA ogłosiło, że zmieni markę swoich subskrypcji EA Access (konsole) i Origin Access (PC), które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. 18 sierpnia - nowa nazwa dla obu będzie brzmiała „EA Play”. W poście na blogu firma wyjaśniła, że „przeniesienie wszystkich korzyści na jedną markę jest ważnym krokiem w usprawnianiu naszych usług, aby mieć pewność, że członkostwo EA Play jest najlepszym sposobem na grę”. Nie zauważysz żadnych zmian w korzyściach członkostwa - usługa dosłownie zyskuje nowy wygląd i nazwę.
  1 point
 39. Wersja demo Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 jest oficjalnie dostępna dla tych, którzy zamówili cyfrowo grę w przedsprzedaży w tym tygodniu, a Activision ujawniło teraz więcej szczegółów na jej temat. Akcja w demie odbywa się na kultowym poziomie Warehouse z oryginalnej gry i pozwoli ci na jazdę na pojedynczych sesjach - 2-minutowe rundy, w których musisz spróbować uzyskać jak najwyższy wynik. Nie ma ograniczeń co do liczby sesji, które wykonujesz, ale wygląda na to, że konkretne cele nie zostaną uwzględnione. Potwierdzono również, że Pro Skater 1 + 2 Tony Hawk
  1 point
 40. W sklepie Microsoft często pojawiają się ciekawe promocje na gry lub usługi, ale tej- ofert pewnością nikt się nie spodziewał. Jak przeczytałeś już w tytule chodzi o grę Panzer Dragoon Orta z 2002 roku wydanego na pierwszego na Xboxa? Czy byłbyś skłonny zapłacić za tą grę 2699,90 dolarów nowozelandzkich? Ponieważ w tej chwili tak właśnie jest w sklepie Microsoft Store w Nowej Zelandii. Poniżej znajdziesz zrzut ekranu tej "oferty", co najciekawsze zauważyliśmy podobną cenę w australijskim sklepie. Oczywiście jest to tylko usterka po stronie Microsoftu (w Polsce p
  1 point
 41. Nowy zwiastun drugiego i ostatniego rozszerzenia DLC do gry Control, ujawnia scenę, w której pojawia się długo oczekiwany powrót Alana Wake'a! DLC pojawi się na Xbox One 27 sierpnia i będzie zawierało nową zawartość fabularną i misje poboczne, a także nowe bronie i mody. Możesz sprawdzić nowy zwiastun poniżej. Nie możesz się doczekać powrotu Alana Wake'a? Podobał ci się pierwszy dodatek Control? Daj nam znać poniżej.
  1 point
 42. Lista nadchodzących gier pakiecie Games with Gold już dostępna. W tym miesiącu Xbox One Portal Knights (Sierpień 1-31) Override: ech City Brawl (Sierpień 16 - Wrzesień 15) Xbox (kompatybilne z Xbox One) MX Unleashed (Sierpień 1-15) Red Faction 2 (Sierpień 16-31)
  1 point
 43. Problem rozwiązany - powodem braku widocznych sygnatur była wyłączona opcja w panelu administracyjnym, która odpowiadała za wyświetlanie sygnatur. Treści zamieszczone w sygnaturach zostały przeniesione wraz z aktualizacją serwisu, więc nie wymagajat dodatkowych działań. W razie potrzeby edycję można przeprowadzać w tym samym miejscu, o którym pisałem wcześniej. INFO - Domyślnie wyłączyłem widoczność sygnatur w wersji dla urządzeń mobilnych, aby poprawić jakość wyświetlania zawartości na mniejszych ekranach. Dzięki za głoszenie [emoji14]
  1 point
 44. Gangster zagadki wrzuca do spakowanych plików a później myśl
  1 point
 45. Najnowsza i najbardziej realistyczna część symulatora lotu ukaże się już 18 sierpnia na PC z Windows 10. Twórcy przygotowali najbardziej realistyczną i dopracowaną pod kątem szczegółów odsłonę serii. Wiele miast i lotnisk odwzorowano z dbałością o najmniejsze detale. W najnowszej odsłonie znajdziemy zaawansowany system zmiennej pogody, która w połączeniu z realistyczną fizyką zapewni różne doświadczenia w zależności od panujących warunków. Poniżej możecie zobaczyć trailer z gry prezentujący jakość oprawy graficznej w imponującym symulatorze.
  1 point
 46. No i stało się... powrót do przeszłości - kupiłem konsolę SEGA Dreamcast z grami. Czas odświeżyć sobie bibliotekę gier retro Konsola jak na swoje lata ma dalej sporo możliwości, np. podpięcie dysku twardego lub montaż gniazda HDMI. Wszystko dzięki https://boutique-dragoncity.myshopify.com/collections/dreamcast
  1 point
 47. Coraz większe TV, coraz większe szafki pod RTV, to i coraz większe konsole Gdzieś tam się może upcha, ale XSX zdecydowanie na plus jeśli chodzi o gabaryty
  1 point
 48. Tak gałka trochę dziwna,mi najlepiej na psp grało się w gry z serii lego. A co do wygody to wygodniejsze jak dla mnie były wersje fat niż slim.
  1 point
 49. Po długich oczekiwaniach Sony w dniu wczorajszym w końcu przedstawiło długo oczekiwany ostateczny design nowej konsoli. Możemy, więc zapomnieć o projektach fanów czy plotkach związanych z wyglądem PS5. Najnowsza konsola Sony stała się faktem i na poniższym materiale wideo możecie zobaczyć jej design. Konsola ma trafić na rynek pod koniec roku. Więc możliwe, że niektórzy otrzymają ja pod choinką:D PlayStation 5 będzie dostępne w dwóch wersjach - normalnej i digital. Różnice polegają nie na mocy jak w przypadku wersji pro, lecz brakiem fizycznego c
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.