Microsoft wypuszcza aktualizacje dla Xbox 360 z obsługą HDD do 2TB

142859429045

Microsoft po sporej dawce aktualizacji dla Xbox One wreszcie wypuszcza istotny update systemu konsoli Xbox 360. Nowa aktualizacja ma umożliwić jej użytkownikom obsługę zewnętrznych dysków HDD oraz USB do 2TB.

Ostatnia podobna aktualizacja umożliwiła podpięcie pamięci zewnętrznej, lecz z ograniczeniem danych do marnych 32 GB. Mimo posiadania większej ilości pamięci konsola wykrywał tylko tyle ile jej na to pozwalało oprogramowanie.

 

Aktualizacja weszła w życie z dziś dniem, więc po uruchomienie konsoli otrzymamy komunikat o aktualizacji (póki co nie wiemy jaki to ma wpływ na przeróbkę LT).

Wraz z nową aktualizacją otrzymujemy kilka nowych udogodnień do których można zaliczyć:
– łatwiejsze usuwanie historii zakupów oraz dostęp do odzyskiwania hasła
– saldo naszego konta pojawia się teraz w prawym górnym rogu ekranu (istnieje możliwość wyłączenia)
– statystki sieci (możliwość podglądu stanu, utrat pakietu, szybkość pobierania czy siłę sygnału)

Pamiętajmy, że aktualizacja trafia do tych użytkowników, którzy zapisali się do programu beta testów najnowszego oprogramowania firmy Microsoft. Oficjalna data premiery nowej aktualizacji póki co jest nieznana.

 

Faktem jest to, że Microsoft uruchamiając serwis beta testów oprogramowania dla konsoli Xbox 360 (jak to się ma w przypadku Xbox One) prawdopodobnie planuje więcej aktualizacji dla tej konsoli.

 

 

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 22:33

  Aktualizacja nie usuwa przeróbki LT więc ci, którzy się zastanawiali nad instalowałem nowego dasha to mogę w 100% zagwarantować pełne działanie przeróbki LT3.0 :)

 • a_team napisał: 22:15

  wczoraj robiłem aktualizację i rzeczywiście mi pokazywało w górnym rogu ile mam kasy 🙂 No to jeśli dobrze rozumiem, to nie trzeba już pendrive’ów tylko kopie wszystkiego można trzymać sobie na dysku przenośnym 😀

 • Martinex napisał: 20:07

  Jakby nie mogli od razu dać obsługi 2TB tylko tak narzucają ograniczenia na siłę.

 • a_team napisał: 12:15

  No szkoda, że wcześniej nie dali, zanim kupiłem pendrive’y, żeby sobie pokopiować co bardzaiej wartościowe rzeczy 😀