Mod do Sekiro obniża poziom trudności

Sekiro: Shadows Die Twice należy do bardzo wymagających gier. Jeden z fanów przygotował jednak modyfikację, która pozwala zainteresowanym obniżyć poziom trudności tytułu od From Software.

Projekt autorstwa internauty o pseudonimie uberhalit umożliwia zmniejszenie prędkości poruszania przeciwników przy zachowaniu standardowej szybkości postaci gracza. Dzięki sztuczce, starcia z oponentami stają się znacznie łatwiejsze.

To jednak nie wszystko, ponieważ za pomocą modyfikacji można także znieść limit wyświetlanych klatek na sekundę i włączyć obsługę wyświetlaczy w proporcjach 21:9. Do tego opcja zmiany tak zwanego FOV, czyli pola widzenia.

sekiro_walka2
Sekiro rozgrywa się w szesnastowiecznej Japonii

Inną interesującą funkcją, z której pozwala skorzystać mod, jest możliwość sprawdzenia liczby zgonów oraz dokonanych zabójstw. Gracze mogą więc zobaczyć, ile razy ponieśli porażkę w starciu z oponentami.

Modyfikację pobrać można za darmo za pośrednictwem portalu Nexus Mods. Autor projektu podkreśla, że powinna działać ze wszystkimi wersjami gry – obecną oraz wszystkimi przyszłymi.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice – Poradnik, Solucja

Wydany w ubiegłym miesiącu tytuł studia From Software sprawia problemy nawet weteranom trylogii Dark Souls. Niektórzy jednak zdołali pokonać wszystkich bossów bez otrzymania ani jednego obrażenia.

Gra ukazała się na PC i konsolach. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” – czytamy w naszej recenzji Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: Nexus Mods, PC Gamer

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade