Nowy pakiet DLC dla Rise of the Tomb Raider już dostępny!

Nowy pakiet DLC od Square Enix dla Rise of the Tomb Raider doda kilka kolejnych godzin rozrywki. Dodatek pojawił się 26 stycznia. Pakiet nosi nazwę Yaga: Świątyni wiedźmy a wraz z nim otrzymujemy kilka nowych questów, osiągnięć i misji do trybu jednoosobowego.

 

Pakiet dostępny jest dla wszystkich, którzy zaopatrzyli się w przepustkę sezonową. Cena samego dodatku w Polskim sklepie Xbox Live wnosi – 34,99 PLN.

 

Na koniec krótki filmik prezentujący nowy pakiet.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

 • a_team napisał: 13:34

  Nie mam tej gry, w ogóle jeszcze nie mam Xbox One, więc ciężko ocenić co tam jest w tym DLC :D na pewno warto mieć pozycje w kolekcji ;) 

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 16:02

  Ale ta gra wyszła n Xbox 360. Sam aktualnie gram i powiem, że nie wiele zmieniło się w fizyce gry od poprzednika. Można powiedzieć, że to ta sama gra jedynie okraszona nową fabułą.

 • iras napisał: 16:30

  W Rise of  theTomb Raider gram jakiś czas, nie ukończyłem jeszcze …. więc zerknę za jakiś czas co ciekawego jest w DLC.

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 18:00

  Pakiecik niby ma dodać kila dodatkowych godzin gry, ale nie liczyłbym na wiele. Sam Story Mode przyciąga na max 8 godzin. Jedynie grobowce, misje poboczne i inne przedmioty do zebrania wydłużają czas gry. Jak przejdę Story Mode na max to zabieram się za ten dodatek :P

 • a_team napisał: 20:48

  no tak, ale postanowiłem nie kupować, bo wyszła na Xbox One, więc te tytuły będę kompletował już na nową generację 😀

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 20:00

  Racja, jak kupować te same gry to lepiej na nowszą generację, bo grafika miażdży… W Rise of the Tomb Raider nie ma wyjątku :)