Pierwszy zwiastun Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker

Fani Gwiezdnych Wojen mogą w końcu zerknąć na kilka ujęć z filmu, który zobaczymy w kinach pod koniec tego roku. Oto pierwszy zwiastun Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker.

Kolejna część filmowej sagi o Gwiezdnych Wojnach otrzyma tytuł Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker. Disney pokazał właśnie pierwszy filmik z produkcji.

Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker zakończy sagę poświęcaną rodzinie Skywalker i będą pożegnaniem z serią na jakiś czas. Disney przyznał bowiem, że koniec z corocznymi wypadami do kina na Gwiezdne Wojny i choć kolejne filmy są w produkcji, nie zobaczymy ich zbyt szybko. Może to i dobrze, bowiem nawet od najlepszych smakołyków podawanych tonami może rozboleć brzuch.

Nie myślcie jednak, że Disney pozwoli nam odetchnąć od Star Wars definitywnie. Choć zapowiedziano przerwę od kinowych produkcji, na platformie Disney+ pojawi się serial w uniwersum Gwiezdnych Wojen zatytułowany The Mandalorian.

Wracając do nadchodzącego filmu – Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker zadebiutuje w polskich kinach 19 grudnia 2019 roku (premiera na świecie odbędzie się dzień wcześniej).

Artykuł Pierwszy zwiastun Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade