Jump to content
 • Popularne artykuły

 • Grand Theft Auto V sprzedało się w 145 milionach kopii od czasu premiery

  Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Grand Theft Auto V dostanie kolejną odświeżoną wersję na Xbox Series X | S oraz PS5 zamiast nowej części, to niedawne wezwanie Take-Two rzuci trochę światła na stan ten rzeczy. Faktem jest, że od czasu premiery w 2013 roku gra zdołała sprzedać 145 milionów egzemplarzy i nadal rośnie dzięki ciągle rozwijanemu GTA Online.

   

  W apelu dotyczącym zarobków Strauss Zelnick - prezes i dyrektor generalny Take-Two, ujawnił gigantyczną liczbę, jaką Grand Theft Auto V udało się osiągnąć od czasu premiery. Zelnick stwierdził nawet, że sprzedaż gry przerosła ich własne oczekiwania.

  Cytat

  „Sprzedaż Grand Theft Auto V również przekroczyła nasze oczekiwania. Do tej pory tytuł sprzedał się w ponad 145 milionach egzemplarzy na całym świecie”.

   

  GTA Online odnotowało również ogromny wzrost w zeszłym roku, po wielu darmowych aktualizacjach, takich jak napad na Cayo Perico. Mimo że gra ma 8 lat, nadal wydaje się, że ma miejsce ogromny wzrost, szczególnie w segmencie gry online.

  Cytat

   

  „Widzimy znaczącą szansę na dalszy rozwój serii, ponieważ zapewniamy unikalne i innowacyjne doświadczenia w całej grze. Po raz kolejny kultowa seria Grand Theft Auto firmy Rockstar Games przekroczyła nasze oczekiwania, poszerzyła grono odbiorców i wyznaczyła nowe standardy w roku fiskalnym 2021., dzięki szeregowi nowych bezpłatnych aktualizacji treści i stałemu zainteresowaniu ostatnimi świętami, Dodatki taki jak Napady Cayo Perico w Grand Theft Auto Online skorzystały z silnych trendów zaangażowania w czwartym kwartale, w tym rekordowej liczby aktywnych graczy i drugiego kwartału pod względem powtarzających się zarejestrowanych wydatków konsumenckich.

   

  „Przez cały rok poziomy uczestnictwa osiągnęły najwyższy w historii poziom zarówno wśród nowych, jak i powracających graczy, a powtarzające się wydatki konsumentów wzrosły o 31%, osiągając nowy roczny rekord”.

   


  Red Dead Redemption 2 wydaje się również pochwalić dobrymi wynikami Take-Two, ponieważ gra sprzedała się na całym świecie w 37 milionach egzemplarzy od czasu jej premiery w 2018 roku. Podobnie jak GTA Online, komponent gry wieloosobowej Red Dead Redemption 2 wydaje się być prezentując ogromny wzrost, zwłaszcza w ostatnim kwartale, w którym pojawiła się samodzielna premiera internetowego segmentu gry.

  Podczas rozmowy nie było żadnej rozmowy, a nawet wskazówek dotyczących nowego wpisu Grand Theft Auto. Nie znaczy to, że tak się nie dzieje, ale Take-Two wydaje się być całkiem zadowolony z wyników obu wpisów, więc nie byłoby to zbyt zaskakujące, gdyby minęło trochę czasu, zanim zobaczymy kolejny wpis. Bez względu na to, jakie masz stanowisko w sprawie Grand Theft Auto V, nie można zaprzeczyć, że wywarło ono wpływ na rynek gier, a te liczby to potwierdzają.

  Czy jesteś jednym z 145 milionów graczy, którzy kupili kopię Grand Theft Auto V? Daj nam znać w komentarzach poniżej.


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Loading...

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.