Jump to content
 • Popularne artykuły

 • Aktualizacja 1.3.1 do Destruction AllStars już dostępne - zobacz jakie zmiany wprowadza

  Destruction AllStars mogło się nieco upaść, ale nie można zrzucić Lucid Games za wysiłki na rzecz ulepszenia gry. Studio wypuszcza aktualizacje w odpowiedzi na opinie graczy, a najnowsze z nich właśnie zostały wydane. Aktualizację 1.3.1 można już pobrać na PlayStation 5, waży nieco ponad 600 MB.

  Więc co robi ta nowa aktualizacja gry o tak niskiej wadze? Właściwie całkiem sporo. Dodatek w nagłówku to nowa, ograniczona czasowo playlista: Mayhem 8 na 8. Innymi słowy, drużynowy wariant „głównego” trybu wieloosobowego gry. Będzie tam tylko przez dwa tygodnie, więc najlepiej wykorzystaj to póki możesz.

   

  Wprowadzana jest duża nowa zmiana w cotygodniowych wyzwaniach. Będą one teraz nagradzać graczy punktami zniszczenia, a także monetami AllStar. Wcześniej punkty zniszczenia można było zdobyć tylko poprzez mikrotransakcje - dzięki tej zmianie w końcu będzie można je zdobyć poprzez grę. Liczba monet AllStar, które otrzymujesz za awans na wyższy poziom, została zwiększona, dodano kilka nowych skórek postaci i wprowadzono różnego rodzaju poprawki błędów.

   

  Oto pełna lista informacji o łatce, widoczna na subreddicie gry:

   

  • NOWOŚĆ: Lista odtwarzania Mayhem 8 na 8 jest teraz dostępna w trybie wieloosobowym.
   - Ta polecana playlista jest dostępna przez dwa tygodnie.
  • Cotygodniowe wyzwania będą teraz nagradzać punkty zniszczenia obok monet AllStar.
  • Zwiększono liczbę monet AllStar, które gracze otrzymują po awansowaniu na wyższy poziom.
  • Dodano do gry 9 nowych skórek AllStar.
   - Dodano pierwsze heroiczne i legendarne skórki poziomów - znaczne ulepszenie w porównaniu z poprzednimi poziomami.
  • Podium na koniec gry dla trybów gry jednoosobowej zostało rozszerzone o trzech najlepszych graczy.
  • Dodano podpowiedź do emotki na ekranie podium po zakończeniu gry.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego przejście ze szkolenia do trybu wieloosobowego wpłynęło na jakość dźwięku, w tym na głos spikera.
  • Naprawiono błąd powodujący odłączanie kamery od gracza.
  • Naprawiono błąd powodujący rozdzielanie się drużyn podczas ustawiania się w kolejce na koniec gry.
   - Powinno to pomóc złagodzić niezrównoważone zespoły w grach wieloosobowych.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre odznaki odblokowywały się po osiągnięciu stanu odblokowania innych odznak.
   - Nadal aktywnie badamy zgłoszenia trofeów, które nie są odblokowywane wraz z odznakami.
  • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom ukończenie celu gwiazdowego „Dowódca dymu wraku” w serii wyzwań Lupita Leader of the Pack.
  • Naprawiono numer poziomu gracza. Powinno to teraz zostać poprawnie odzwierciedlone we wszystkich obszarach interfejsu użytkownika.
  • Naprawiono kilka problemów z interfejsem użytkownika.
  • Poprawiona niezawodność kojarzenia graczy podczas wyszukiwania graczy.
   - Powinno to pomóc złagodzić sytuacje, w których gracze utknęli w nieskończonych poszukiwaniach.
  • Ulepszone komunikaty HUD związane z pingiem gracza.
   - Gracze doświadczający dużego opóźnienia przez dłuższy czas otrzymają niewielkie powiadomienie w prawym dolnym rogu interfejsu, w pobliżu minimapy.
  • Poprawiona stabilność matchmakingu.
  •  

  Czy wrócisz do Destruction AllStars, aby sprawdzić te zmiany? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Loading...

 • Similar Content

  • By Gangst3r
   Crash Bandicoot zaprezentował swoją najnowszą grę pod koniec zeszłego roku, a teraz otrzymał piękną metamorfozę dla Xbox Series X | S. Dobre wieści? Jest dostępny do pobrania już teraz i waży 22,2 GB dzięki funkcji Smart Delivery.
   Wersja nowej generacji ma jeszcze bardziej ulepszyć Crash Bandicoot 4: It's About Time dla systemów Xbox Series. Gracze na Xbox Series X znajdą natywne wsparcie 4K przy 60 FPS, podczas gdy właściciele Xbox Series S mogą spodziewać się 1080p przy 60 FPS.
    
   Aktualizacja dla nowej generacji nie jest tylko wizualną metamorfozą. Czasy ładowania zostały poprawione, gra wygląda wyraźniej i utrzymuje solidne 60 klatek na sekundę. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to przyzwoitą aktualizacją i będziemy mieli własne przemyślenia do podzielenia się w nadchodzących dniach. Może sprawi, że droga do 100% będzie trochę bardziej znośna.
    
   Czy zagłębisz się w Crash Bandicoot 4: Już czas na Xbox Series X | S? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.
  • By Gangst3r
   Pojawił się kolejny patch do The Medium, który ma na celu wprowadzenie do gry jeszcze bardziej płynnego działania. Fani z przyjemnością dowiedzą się, że najnowsza aktualizacja ma na celu naprawienie i rozwiązanie kilku innych problemów.
   Aktualizacja 1.2 jest już dostępna dla Xbox Series X | S i PC i zawiera szereg poprawek i ulepszeń. Istnieje nawet opcja obsługi ekranu UltraWide i SuperUltraWide dla graczy PC.
    
   „Drodzy gracze! Aktualizacja 1.2 na PC i Xbox z serii X | S. jest już dostępna. W tej aktualizacji skupiliśmy się na naprawieniu problemów, które nam wskazaliście i poprawieniu wydajności gry.
   Jest też niespodzianka. Oto poprawki, które się z tym wiążą:
   - Drobne poprawki błędów w rozgrywce
   - Drobne ulepszenia wydajności
   - Ulepszenia dostępności
   - Naprawiono problemy ze zmianami rozdzielczości pełnoekranowej w scenariuszach z wieloma monitorami
   - Naprawiono problemy ze zmianami urządzeń audio
   I wreszcie: dodano obsługę UltraWide (21: 9) i SuperUltraWide (32: 9). To jest to, czego najbardziej brakowało Ci w grze. Ze względu na projekt Medium (aparaty stacjonarne) wdrożenie było skomplikowane - ale jesteśmy bardzo podekscytowani, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić ”.
    
   Ta poprawka jest zgodna z poprawką popremierową, która pojawiła się w zeszłym miesiącu, co drastycznie poprawiło szereg problemów z uruchamianiem. Główną z nich były dziwne problemy graficzne, które przypominały artefakty i powodowały zawał serca, gdy to się stało, ponieważ zwykle pokazuje upadający system. Ale na szczęście były one ściśle związane z grą i szybko zostały rozwiązane.
    
   Jeszcze nie wypróbowałeś The Medium? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.
  • By Gangst3r
   Kto by przypuszczał, że 2021 przyniesienie jakieś nowości dla starszych konsol Nintendo, kiedy ta skupiona jest aktualnie na swoim przenośnym urządzeniu. Produkcja 3DS została już przerwana i firma skupia się teraz całkowicie na Switchu, który ma prawie cztery lata. Pomimo wszystkiego, co dzieje się z tą platformą hybrydową od Nintendo, wydaje się, że gigant gier wideo wciąż ma wystarczająco dużo czasu w swoim napiętym harmonogramie, aby zaktualizować starsze systemy.
    
   W tym konkretnym przypadku mówimy o Wii U. Tablet i konsola zostały właśnie zaktualizowane po raz pierwszy od września 2018 r. Informacje o łatce nie są wcale takie ekscytujące (i wydają się być takie same jak ostatnia partia), ale nadal - to aktualizacja dla Wii U w 2021 roku!
    
   Oto pełna lista, dzięki uprzejmości oficjalnej strony wsparcia Nintendo:
   Ver. 5,5,5 U (1 marca 2021) - Ulepszenia stabilności i użyteczności systemu - Wprowadzono dalsze ulepszenia ogólnej stabilności systemu i inne drobne poprawki, aby poprawić wrażenia użytkownika. Znany dataminer Nintendo, OatmealDome, podzielił się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat najnowszej aktualizacji:
    
   Trudno w to uwierzyć, ale tak - to prawda! Układowe oprogramowanie Wii U zostało zaktualizowane w 2021 roku. Konsola, której premiera odbyła się w Kwietniu 2011 roku i zakończyła produkcję w 2017 nadal otrzymuje aktualizacje oprogramowania! 
    
   Będziesz oczyszczać z kurzu swój stary system, aby pobrać to oprogramowanie?
  • By Gangst3r
   Widzieliśmy już, że wiele gier otrzymało aktualizacje Xbox Series X i S od czasu premiery dwóch konsol w listopadzie ubiegłego roku, od Gears 5 do Tom Clancy's The Division 2, które znacznie poprawiły ich wydajność.
   Na szczęście planowanych na rok 2021 i później jest o wiele więcej tych ulepszeń, więc zebraliśmy ich tyle, ile możemy znaleźć na poniższej liście, wraz z kilkoma szczegółami podkreślającymi to, co o nich wiemy.
    

   Assetto Corsa Competizione (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Nie podano
   „Franczyza rozwijała się gwałtownie wraz z wydaniem Assetto Corsa Competizione na Xbox One i PS4 w 2020 roku, a gra trafi na konsole następnej generacji jeszcze w tym roku”.
   Crash Bandicoot 4: It's About Time (12 marca 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Mamy grę działającą w natywnej rozdzielczości 4K z szybkością 60 klatek na sekundę, co pozwala nam naprawdę wykorzystać kreskówkową estetykę, którą stworzyliśmy dla gry”.
   Cyberpunk 2077 (druga połowa 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Dla tych, którzy grają w grę na konsolach nowej generacji dzięki kompatybilności wstecznej, planujemy w tym roku bezpłatną aktualizację gry Cyberpunk 2077 dla nowej generacji na konsolach Xbox Series. Aktualizację planujemy na drugą połowę roku”.
   DOOM Eternal (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „W nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy mieć więcej informacji na temat DOOM Eternal na Xbox Series X, w tym oczekiwaną listę ulepszeń”.
   Ghostrunner (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Właściciele wersji Ghostrunnera na konsolę Xbox One otrzymają bezpłatne uaktualnienie do wersji następnej generacji, gdy zostaną wydane w 2021 roku!”
    

   Grand Theft Auto V (druga połowa 2021 r.)
   Darmowa aktualizacja? = Nie podano
   „Nowa generacja GTA V będzie zawierać szereg ulepszeń technicznych, ulepszeń wizualnych i ulepszeń wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek”.
   GreedFall (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Nie podano
   „Podążając za opiniami naszej społeczności, Teer Fradee pojawi się na konsolach nowej generacji i otrzyma nową dodatkową zawartość!”
   Hellpoint (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Ulepszona wersja będzie obsługiwać większą liczbę klatek na sekundę i rozdzielczość 4k, krótsze czasy ładowania i wybór dwóch trybów wizualnych”.
   Little Nightmares 2 (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Jeszcze w tym roku, ulepszona wersja Little Nightmares II będzie dostępna dla Xbox Series X | S, aby w pełni wykorzystać ulepszony dysk SSD i zwiększoną moc tych konsol”.
   Marvel's Avengers (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Podjęliśmy również decyzję o przeniesieniu naszej premiery na PlayStation 5 i Xbox Series X | S do [2021], aby dać naszemu zespołowi czas na dostarczenie jak najlepszych doświadczeń na nowej generacji, pokazujących wszystko to, czym ta gra ma być”.
   Metro Exodus (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   Metro Exodus będzie działało w 4K / 60FPS z pełnym oświetleniem Ray Tracing na Xbox Series X. Podstawowa gra i rozszerzenia DLC będą zawierały zarówno nasze przełomowe technologie Ray Traced Global Illumination (RTGI), jak i techniki Ray Traced Emissive Lighting".
   Samurai Shodown (16 marca 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Główną cechą tej wersji jest wprowadzenie rozgrywki 120 klatek na sekundę, która wydaje się pojawiać na obu konsolach zgodnie ze zwiastunem gry”.
   The Elder Scrolls Online (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „W nadchodzących tygodniach i miesiącach będziemy mieć więcej informacji do przekazania na temat The Elder Scrolls Online na Xbox Series X, w tym oczekiwaną listę ulepszeń”.
   The Outer Worlds (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „The Outer Worlds i oba rozszerzenia będą również zoptymalizowane pod kątem Xbox Series X, ponieważ zarząd poprosił nas, aby tak było”.

   Wiedźmin 3: Dziki Gon (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Tak
   „Opracowana z myślą o wykorzystaniu najpotężniejszego sprzętu do gier, edycja nowej generacji będzie zawierała szereg ulepszeń wizualnych i technicznych - w tym śledzenie promieni i krótsze czasy ładowania - w podstawowej wersji gry, obu rozszerzeniach i całej dodatkowej zawartości . ”

   Warframe (ustalona na 2021)
   Darmowa aktualizacja? = Nie podano (darmowa gra)
   „Poświęciliśmy dużo czasu i energii na opracowanie naszego nowego ulepszonego rendera, aby Warframe był jeszcze bardziej imponujący wizualnie na nowym sprzęcie! Ta technologia renderowania tworzy dynamiczne oświetlenie, które podąża za naturalnym kierunkiem i siłą dowolnego źródła światła w środowisku."
    
    
   Na które z tych ulepszeń nie możesz się doczekać? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
  • By Gangst3r
   Flagowe cechy konsoli nowej generacji od Sony, PlayStation 5, są niesamowite, gdy wykorzystuje się ich pełny potencjał - ale obecnie nie widzimy ich zbyt wiele (w grach). Firmy zewnętrzne ledwie zarysowują możliwości urządzeń takich jak DualSense, więc z niecierpliwością czekaliśmy na kolejną rundę.
    
   Wszystko zaczyna się w przyszłym tygodniu za sprawą Destruction AllStars, nad którym pracuje Lucid Games we współpracy z Sony XDev Europe. Jak można się spodziewać, ta wersja zyska opcję błyskawicznego czasu ładowania dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD znajdującemu się w PS5. Ciekawsze jest jednak to, w jaki sposób tytuł będzie wykorzystywać adaptacyjne wyzwalacze kontrolera i dotykowe sprzężenie zwrotne.
    
   „Przeżyj niesamowite wrażenia z jazdy!” - czytamy na oficjalnej stronie gry. „Uzyskasz niesamowite wrażenia z jazdy każdym pojazdem, dzięki adaptacyjnym spustom kontrolera bezprzewodowego DualSense™. Poczuj uderzenia i zderzenia, kiedy dwa serwomechanizmy kontrolera bezprzewodowego DualSense™ symulują Twoje akcje w grze poprzez immersyjne zwrotne informacje sensoryczne.”.
   Dostępna będzie również obsługa dźwięku 3D: „Tak właśnie ma brzmieć chrzęst uderzenia we wroga! Usłysz oszałamiającą atmosferę stadionu w 360 stopniach, dzięki technologii dźwięku 3D Tempest". 
    
   Oczywiście całość będziemy mogli sprawić dopiero po premierze gry, która ma nastąpić 02.02.2021, czyli już na dniach. Miejmy nadzieję, że te i inne zapowiedzi dewelopera nie okażą się płytkimi obietnicami jak to miało miejsce przy pierwszych grach, które obiecywały wykorzystywać wszystkie funkcje kontrolera DualSense - chociaż jesteśmy dobrej myśli.
    
    
   Jak zapowiada się Waszym zdaniem gra Destruction AllStars na PS5? Napiszcie co o niej myślicie w komentarzach poniżej.
 • Forum Statistics

  5,503
  Total Topics
  30,616
  Total Posts
 • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 11 Guests (See full list)

 • Member Statistics

  8,274
  Total Members
  23,331
  Most Online
  Dziubek
  Newest Member
  Dziubek
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.