PS4 Exclusive Games. Nowy filmik od Sony pokazuje, że na PlayStation liczy się fabuła

Sony uraczyło nas doskonałym filmikiem, w którym możemy zobaczyć gry, dla których kupuje się PlayStation 4.

W czasach, gdy króluje rozgrywka sieciowa i z niemal każdego zakamarka wyskakuje battle royale, miło jest obejrzeć materiał skupiający się wyłącznie na fabule i to nie byle jakiej, ponieważ ekskluzywne gry na PlayStation 4 pokazują w doskonały sposób, że singleplayer nie umarł i ma się doskonale.

Filmik prezentuje sześć gier, z których cztery są już dostępne w sprzedaży i okazały się wielkimi hitami. Mowa o God of War, Spider-Man oraz Horizon: Zero Dawn. Oczekiwane gry to natomiast Days Gone (premiera 26 kwietnia 2019) oraz The Last of Us 2Ghost of Tsushima (daty premier nieujawnione). Na wideo zabrakło jednej ważnej gry – Death Stranding od Hideo Kojimy. Zapewne dlatego, że jej premiera to temat bardziej odległy niż w przypadku innych zaprezentowanych tytułów.

Artykuł PS4 Exclusive Games. Nowy filmik od Sony pokazuje, że na PlayStation liczy się fabuła pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade

  • a_team napisał: 23:59

    I tu niestety PS4 przeważa bardzo nad Xbox’em. Pod tym względem konsola MS kuleje strasznie. Niestety dla takich dobrych tytułów jestem zmuszony kupić konsole konkurencji i szkoda, że tak się dzieje, bo to pokazuje, że Xbox ma w dupie graczy i woli inwestować w produkcję padów niż gier :( Dodałbym do powyższych jeszcze Beyond Two Souls, Detroit Become Human, Bloodborne :)