Sekiro: Shadows Die Twice największą premierą na Steamie w 2019 roku

Sekiro: Shadows Die Twice najwyraźniej cieszy się dużym zainteresowaniem – a przynajmniej na PC. Z danych Steama wynika, że tytuł jest największą z dotychczasowych premier na platformie w 2019 roku.

Dzisiaj popołudniu najnowszą produkcję studia From Software uruchomiło jednocześnie 108,42 tysiące użytkowników sklepu Valve. Obecnie plasuje się na czwartym miejscu najpopularniejszych gier – za Dota 2, PUBG i CS:GO.

Sekiro: Shadows Die Twice osiągnęło najlepszy wynik spośród gier wydanych w 2019 roku na Steamie. Produkcja wyprzedziła Devil May Cry 5 – dotychczasowego lidera – w które tuż po premierze w tym samym czasie grało niespełna 89 tysięcy osób.

Czytaj więcej…

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

  • a_team napisał: 16:01

    Dla mnie gra must have, mimo, że będzie wymagająca :)

  • Gangst3r
    Gangst3r napisał: 12:35

    Gra jest mega wymagająca. Internauci jednak nie kłamali już na samym początku miałem drobne problemy, a z serią Dark Souls sobie radziłem bez większych problemów nawet na NG+3 :E