Sony ogłasza State of Play. Zapowiedzi nowych gier na PS4 i PS VR!

Sony przedstawiło właśnie inicjatywę State of Play, dzięki której mamy zobaczyć nie tylko nowe gameplay’e i zwiastuny znanych już tytułów, lecz również zapowiedzi kolejnych gier na PS4 i PS VR.

State of Play to seria filmów, która ma pokazać, że PlayStation 4 ma się dobrze i doczeka się jeszcze nowych tytułów. Pierwszy odcinek zostanie pokazany przez Sony w poniedziałek 25 marca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Jak podkreśla Sony, State of Play przyniesie ze sobą nowe informacje o ujawnionych już grach oraz ogłoszenia ze świata PlayStation. Pierwszy odcinek pokaże nadchodzące tytuły na PS4 i PS4 VR, w tym nowe trailery, zapowiedzi nowych gier oraz gameplay’e.

State of Play będzie transmitowane na żywo poprzez serwisy Twitch, YouTube, Twitter oraz Facebook. W poniedziałkowe popołudnie zaprosimy Was do wspólnego oglądania i zamieścimy linki do pokazu live.

Sony obiecuje, że State of Play nie skończy się na jednym odcinku i będzie z nami przez cały rok! Warto przypomnieć, że Sony odpuszcza sobie obecność na czerwcowych targach E3 i jak widać, chce nas poinformować o nowych grach na swój właśnie ogłoszony sposób.

State of Play

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.