Story Mode do Minicraft już dostępny dla Wii U!

Te gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Teraz możesz grać w dwie osobne gry na swojej konsoli., ponieważ długo oczekiwany tryb Story Mode w końcu pojawił się na konsoli Wii U. Pierwszy epizod nosi nazwę „The Order of the Stone” i jest dostępny już od 21 stycznia.

Koszt pierwszego epizody do nowego trybu gry będzie oscylować w granicach $4.99 w sklepie Nintendo eShop. Cena jest identyczna dla USA i Europy. Kolejne epizody będą pojawiać się w okolicach kolejnych tygodni. Deweloper zapowiedział, że gracze będą mogli także skorzystać z przepustki sezonowej za jedynie $19.99, które umożliwi im dalsze pobieranie kolejnych epizodów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Dla przypomnienia deweloper Teltalle Games planował już rok wcześniej wypuszczenie wersji gry z dodatkowym trybem Story Mode. Niemniej jednak prace się opóźniły na rzecz wydania pierwszych wersji na systemy Android, iOS, Mac, PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 i Xbox One.

Wersja dla Wii U wykorzystuje pełne możliwości jakie oferuje konsola i kontroler tj. granie bez włączonego TV, sterowanie za pomocą ekranu dotykowego.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.