To jest największa maszyna Arcade na świecie!

Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko to jestem ciekaw, czy widzieliście największą maszynę Arcade zbudowana przez jednego człowieka.

Jason-Camberis-portrait_tcm25-394883

Inżynier Jason Camberis postanowił zbudować największą na świecie maszynę do gier Arcade. Jego dzieło mierzy ponad 4 metry wysokości i ponad 1 metr głębokości, a jego waga przekracza wagę średniego słonia afrykańskiego!

Camberis wraz ze swoim automatem znalazł się w Światowych rekordach Guinessa, gdzie w podsumowaniu swojego osiągnięcia dodał, iż motywacją do budowy tak wielkiego automatu było przyprawienie ludziom uśmiechu na twarzy. Chciał również odwzorować czasy jakie towarzyszyły mu jeszcze za czasów dziecka, kiedy to będąc w salonie gier miał trudności z dostaniem się do kontrolera. Patrząc na jego wielką maszynę, trzeba przyznać, że udało mu się to osiągnąć.

Jest to kolejny świetny przykład na to, że gracze są potrafią zrobić wszystko w związku ze swoim hobby.

Maszynka Arcade Camberis’a jest prawie 3-krotnie większa od wszelkich elementów znanych rozmiarów standardowych maszyn Arcade.
Posiada ogromny 16″ trackball oraz wysuwane schody umożliwiające dostanie się do panelu przycisków maszynki i zagrania w ok 200 dostępnych gier.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.