W Mortal Kombat 11 pojawią się Terminator i Joker – sugerują pliki gry

Gracze, którzy uzyskali już dostęp do Mortal Kombat 11 w wersji Switch, przeszukali pliki gry. Okazuje się, że dane skrywają informacje na temat postaci, jakie pojawią się w bijatyce w formie DLC.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie LeoNatan twierdzi, że w kodzie projektu natrafił na wzmiankę o dziewięciu dodatkowych postaciach. Czwórka to bohaterowie z innych uniwersów.

Pliki sugerują, że do produkcji zawita Terminator z serii filmów wykreowanych przez Jamesa Camerona. Nie jest jednak jasne, czy postać przyjmie wygląd Arnolda Schwarzeneggera, który wcielal się w najsłynniejszą wersję zabójczego robota, ale jest to prawdopodobne.

mortal_kombat_11_dlc
Pliki wskazujące na postacie z DLC (źródło: Reddit)

Wśród pozostałych „gościnnych” wojowników jest Joker z komiksów DC – niewykluczone, że będzie bazował na wersji z Injustice 2, czyli innej bijatyki od studia NetherRealm. Do tego Spawn z historii obrazkowych Todda McFarlane’a i Ash z filmu „Martwe zło”.

Reszta dodatkowych bohaterów pochodzi ze świata Mortal Kombat. Z danych wynika, że do gry trafią indiański Nightwolf, spokrewniona z Kitaną królowa Sindel, bóg wiatru Fujin i półsmoczyca Sheeva. Kod wspomina też o Shang Tsungu, którego niedawno zapowiedziano.

injustice_2_mk11
Joker może pojawić się w Mortal Kombat 11

Zobacz: Mortal Kombat 11 – premiera i najważniejsze informacje

Co ciekawe, pliki sugerują, że twórcy przygotowują także dodatkową arenę oraz treści fabularne – być może zamierzają rozszerzyć historię z podstawowej wersji bijatyki. W planach jest również zbiorcze wydanie GOTY.

Oczywiście informacje są nieoficjalne, więc do doniesień należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że w przeszłości dochodziło do sytuacji, gdy w danych gier pozostawiano wzmianki o przyszłych DLC.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One, a w maju na Switch.

Źródło: Reddit

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade