Xbox Game Pass kwiecień 2019. Szykujcie się na 6 nowych gier

Microsoft, tradycyjnie, rozszerza ofertę Xbox Game Pass na dany miesiąc stopniowo. Już jutro poznamy kolejne tytuły.

Niedawno do Xbox Game Pass kwiecień 2019 dołączył nieśmiertelny Minecraft, lecz to oczywiście nie koniec atrakcji w tym miesiącu. Microsoft szykuje dla nas bowiem kolejne smakołyki, lecz tym razem nie ujawnia nawet pierwszych liter tytułów (co czasem miało miejsce). Musimy zadowolić się jedynie ogłoszeniem, że już 10 kwietnia (środa) poznamy kolejne sześć gier, które wpadną do Xbox Game Pass na kwiecień. Zatem czekamy i odliczmy godziny!

https://platform.twitter.com/widgets.js

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach). Gry dostępne już w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider i Fallout, czy DOOM, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r Gears of War 5. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Artykuł Xbox Game Pass kwiecień 2019. Szykujcie się na 6 nowych gier pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Autor: XboxArcade