Xbox One S All-Digital niemal oficjalnie. Wyciekło pudełko i data premiery konsoli bez napędu

Nie są to aktualnie potwierdzone informacje, ale redakcja WindowsCentral otrzymała cały zestaw konkretów oraz nawet materiałów promujących urządzenie. Xbox One S All-Digital znany w ubiegłym roku jako Xbox Maverick powinien zostać wkrótce zaprezentowany.

Xbox Game Pass znacząco rozbudowane. Kapitalne gry w usłudze!

Xbox One S All-Digital ma trafić na rynek 7 maja 2019 roku. Zdaniem dziennikarzy, Amerykanie zdecydują się na światową premierę, więc sprzęt trafi jednocześnie na wszystkie kontynenty. Redaktorzy nie mogą chwilowo potwierdzić ostatecznej ceny, jednak urządzenie będzie podobno najtańszym Xboksem One dostępnym na półkach sklepowych, więc jednocześnie najtańszą konsolą aktualnej generacji.

Pod względem wyglądu nie widzimy tutaj rewolucji. To w zasadzie Xbox One S bez napędu, który w standardowym modelu znajduje się po lewej stronie oraz przycisku odpowiedzialnego za wyrzucenie nośnika. Według dostarczonych zdjęć – Xbox One S All-Digital ma trafić na rynek z dyskiem 1TB i cyfrowymi kodami na Forza Horizon 3, Minecrafta i Sea of Thieves.

Należy zaznaczyć, że Xbox One S All-Digital nie zastąpi dostępnych modeli. Nadal na rynku znajdziemy Xboksa One S i Xboksa One X – będzie to po prostu dodatkowa opcja dla niektórych graczy.

Porównanie nowego i starego modelu:

Xbox One S i Xbox One S All-Digital

Pudełko:

Xbox One S All-Digital

Odwiedź oryginalną stroną artykułu

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.

 • a_team napisał: 16:00

  Dla tych co nie mają na konsolę i będą mieć Xbox Game Pass lub gry cyfrowe na promocji, to dobre rozwiązanie. Dla mnie niekoniecznie, lubię mieć gry w pudle i fizycznie na płycie :)

 • Gangst3r
  Gangst3r napisał: 13:11

  Gry w pudełko w dzisiejszych czasach mają jedną zasadniczą wadę – przy nowej generacji mogą służyć za ozdobę na półce, bo w razie gdyby Microsoft postawił na gry w chmurze to tytuły z poprzedniej generacji będą tylko dostępne w wersji cyfrowej.

  Dlatego wolę wersję cyfrowe bo tak jak z grami na Xbox 360 masz możliwość ich pobrania bezpośrednio na konsolę w przypadku, gdy kupiłeś wcześniej daną pozycję w sklepie Xbox. W przypadku płyt nie ma takiej możliwości…

 • a_team napisał: 23:54

  Jak trzymasz płyty na półce, to i konsole, która je odpali :P