Champions’ Ballad – nowe DLC dla gry Legend of Zelda: Breath of the Wild

Posiadacze gry mogą już zacierać ręce, ponieważ długo oczekiwany dodatek DLC do Breath of the Wild jest już dostępny. Pakiet wprowadzi szereg zmian do gry. Najważniejszym z nich jest nowa linia fabularna, podziemie do zwiedzenia oraz wyzwania. DLC Champions’ Ballad jest już dostępne na Wii U i Nintendo Switch.

Rozszerzenie ujawnił producent Eiji Aonuma, własnoręcznie wyciągając Master Sword na scenie podczas imprezy The Game Awards, ubrany w tunikę Linka.

Następnie pokazano krótki trailer, prezentujący co możemy znaleźć w nowym pakiecie DLC. Prócz nowych strojów pokazano również miejsce na nowy ekwipunek, szereg nowych kapliczek do eksploracji oraz imponujący motocykl Master Cycle Zero, który powinien znacznie usprawnić graczom poruszanie się po Hyrule. Maszynę otrzymamy jednak dopiero po ukończeniu wszystkich wyzwań z rozszerzenia.

Kolejnym ważnym elementem dodatku będzie możliwość ponownego spotkania się z czwórką tytułowych czempionów.

Gangst3r
Autor: Gangst3r

Fanatyk dobrych gier akcji, nie pogardzi także świetnymi pozycjami przygodowymi. Ciągle uważa, że nie liczy się grafika, lecz dopracowana grywalność, bez której najpiękniejsza gra nie jest nic warta. Lubi majsterkować w bebechach sprzętów i słuchać przy tym mocnej rockowej muzyki. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem grafik komputerowych.