Skocz do zawartości
Przez Gangst3r

Microsoft otworzył wirtualne konsolowe muzeum Xbox z okazji 20. rocznicy marki

W tym roku wypadła 20. rocznica marki Xbox. Microsoft przygotował z tej okazji masę ciekawych gadżetów, promocji w sklepie Xbox oraz wypuścił nowe akcesoria w limitowanej wersji (zestawy słuchawkowe, kontrolery do konsoli Xbox Series X | S).
 
Jeśli myślicie, że na kilku nowinkach takich jak FanFest (ekskluzywne wydarzenia i promocje), możliwości pobrania kilku tapet i otrzymania dodatkowych gier z poprzedniej generacji w ramach wstecznej kompatybilności to mamy dla was jeszcze jedną nowinkę. Być może nie każdy zaczynał przygodę z marką Xbox od pierwszej konsoli, której premiera odbyła się dokładnie 15 listopada (w Stanach Zjednoczonych), to Microsoft przygotował coś specjalnie dla wszystkich fanów marki - Muzeum Xbox.
 
Można tam wejść bezpośrednio w cyfrowy świat historii marki i zobaczyć jak powstawała nie tylko pierwsza, ale każda kolejna konsola Xbox. Oprócz materiałów wideo z informacjami na temat powstawania pierwszej konsoli Xbox znajdziemy również takie ciekawostki jak pierwsze szkice i projekty sprzętu.
 
Po zalogowaniu możemy uzyskać informacje na temat naszego konta i przeglądnąć całą naszą historię pobytu z marką.
 
 
Czy już odwiedziłeś Muzeum Xbox? Jakie podobała ci się wędrówka po wirtualnym muzeum? Jak zwykle czekamy na Twoją wypowiedź w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Wersje dla nowej generacji gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 zostały opóźnione do 2022 roku

Mamy złe wieści, ponieważ CD Projekt Red potwierdził dzisiaj, że wersje ich gier przygotowane specjalnie dla nowej generacji Xbox Series X | S i PS5 zarówno Cyberpunk 2077, jak i Wiedźmin 3 będą dostępne dopiero w 2022 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2021 roku.
 
W opublikowanym dziś raporcie wyjaśniono, że "na podstawie zaleceń dostarczonych przez osoby nadzorujące rozwój, zdecydowano się przeznaczyć dodatkowy czas na oba projekty". Nowej generacji wersja Cyberpunk 2077 pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku, a Wiedźmin 3 w drugim kwartale 2022 roku.
 
Nikt z nas nie jest prawdopodobnie zbyt zaskoczony opóźnieniem Cyberpunk 2077, ale Wiedźmin 3 wydaje się trochę mniej nieoczekiwanym projektem na tej liście, biorąc pod uwagę, że gra ma już przeszło 6 lat, a za sobą sporo modyfikacji usprawniających jej mechanikę oraz animacje graficzne.
 
Ostatecznie wszyscy będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby uzyskać praktyczne informacje o tych bezpłatnych aktualizacjach dla nowej generacji.
 
Co sądzisz o opóźnieniu przejścia na Cyberpunk 2077 i Wiedźmina 3 na Xbox Series X|S oraz PS5? Powiedz nam poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Ubisoft podobno pracuje nad nową główną serią gry Splinter Cell

Mamy dziś więcej ekscytujących wiadomości do przekazania, ponieważ według nowego raportu, Ubisoft w końcu pracuje nad zupełnie nową grą Splinter Cell! Ten raport pochodzi od doświadczonego w branży gier Toma Hendersona i ludzi z Video Games Chronicle - warto śledzić ten serwis ponieważ dużo znajdujących się tam informacji często się potwierdza.
 
Według ich "źródła" publikacji, nadchodzący tytuł zmierza do "odzyskania sfrustrowanych fanów, rozgoryczonych ostatnimi wysiłkami w sprawie ożywienia serii w przestrzeni mobilnej i VR". Jak twierdzą, gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, prowadzonej przez studio spoza tradycyjnej bazy Ubisoftu w Montrealu, a całość może zostać ogłoszona dopiero w przyszłym roku.
 
Ubisoft został podobno poproszony przez VGC o komentarz w tej sprawie, ale firma odmówiła udzielenia odpowiedzi.
 
Jak zapewne wiecie, od 2013 roku nie pojawiła się żadna gra głównego nurtu trylogii Splinter Cell, więc czekaliśmy prawie dekadę na tę pozorną kontynuację. Po prostu trzymamy kciuki i palce u nóg, że ta informacja się niebawem potwierdzi.
 
Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.
Czytaj więcej..
Przez Gangst3r

Nowa aktualizacja oprogramowania układowego PS5 jest już dostępna do pobrania

Sony właśnie wydało kolejną aktualizację oprogramowania systemowego PlayStation 5. Kilka tygodni po pojawieniu się największej jak dotąd aktualizacji oprogramowania układowego PS5, które wprowadza między innymi obsługę dysków SSD na szynie PCI 4.0 M.2 NVME dostępna jest nowa łatka, gotowa do pobrania i zainstalowania już teraz.
 
Najnowsza wersja aktualizacji oprogramowania układowego PS5 to 21.02-04.02.00 i ma 913,7 MB. Nie oczekujcie jednak, że ta aktualizacja wprowadzi duże, zauważalne zmiany - ulubiona notatka wszystkich powraca.
 
"Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu."
Zamknij oczy. Niech słowa rozbrzmiewają echem w twoim umyśle. To stwierdzenie oznacza naszą przeszłość i przyjdzie do nas ponownie w przyszłości. To relaksujące, prawda? Eh... może na tym zakończmy tą ironię.
 
Po powrocie do pokoju pobierz aktualizację oprogramowania układowego PS5, aby utrzymać konsolę w jak najlepszej formie. Następnym razem postaramy się skupić na większych wydaniach aktualizacji, które wprowadzają coś więcej, niż.... poprawioną wydajność systemu (do czego już zdążyłem przywyknąć na moim Realme 7 Pro w oczekiwaniu na Androida 12).
 
A wy już pobraliście swoje aktualizacje na PS5? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Czytaj więcej..

Do czego wykorzystujecie swoje poczciwe Xbox'y


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie? Używacie jeszcze stare Xbox'y? Ja po zakupie nowego Xbox 360 częściej odpalam starego Xbox'a, niż tego nowego :D Głównie do muzyki i filmów :D oraz przydatny ftp do gromadzenia danych na dysku. Tego mi najbardziej brakuje na 360'tce. Mogli dodać jakiś odtwarzacz muzyczy a tu jakiś badziew do łączenia z PC. Wogóle to czekam na wydanie XBMC na Xbox 360, ale na takowego będzie nam jeszcze dane długo poczekać :E Choć kto wie już się spekuluje na temat temat, ale co z tego wyniknie i kiedy?

 

Niby mam tego Xbox 360, a i tak nadal od czasu do czasu lubie sobie pyknąć w gierki na Xbox1, a już częściej odpalam multi emulator CoinOPS jak mam ochote odświeżyć stare hity z salonów, a także konsol. Do tego możliwośc grania z kolegami całkowicie za friko nadal skupia myśli na poczciwym Xbox1 i dalej leży pod TV jako główna konsola, którą używam :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często używam starego xbox'a głównie do gier i filmów chociaż czasami też słucham na nim muzyki. Kupiłem go bardziej w celach naukowych niż do grania bo miałem swojego świętej pamięci x360 :D . Miał mi służyć do nauki różnego rodzaju przeróbek i modyfikacji. Z początku zastanawiałem się jeszcze między xbox'em a ps2 ale wybór padł na xbox'a, chociaż później i tak kupiłem ps2 slim którego zaraz sprzedałem bo przy xbox'ie to BARDZO słaby sprzęt. Mam jeszcze gamecube którego kupiłem tak samo jak w przypadku ps2 aby porównać go z xbox'em. Aktualnie posiadam już trzeciego xbox'a bo poprzednie niewytrzymały przeróbek :D

1537478_url.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał mi służyć do nauki różnego rodzaju przeróbek i modyfikacji

No to chyba lepiej nie mogłeś trafić :D

zastanawiałem się jeszcze między xbox'em a ps2 ale wybór padł na xbox'a, chociaż później i tak kupiłem ps2 slim którego zaraz sprzedałem bo przy xbox'ie to BARDZO słaby sprzęt

Mądre słowa ja miałem 4 czy tam Ps2 Fat i jakoś wszystkie pogoniłem na rzecz Xbox'a :D

Mam jeszcze gamecube

Nie wiem czemu ale jeszcze nachodzi mnie zagranie w kilka pozycji, które były exclusive'ami na tą platformę :E

Aktualnie posiadam już trzeciego xbox'a bo poprzednie niewytrzymały przeróbek

Ja nie będę się chwalił moimi rekordami :E

 

Mojego używam, kiedy muszę obejrzeć film w divxie, pograć w thps2x..

Ja to samo, a z gier to jakieś przechodzone action rpg na dłuższy seansik :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że X360 narazie stoi, obadałem wszystkie demka, które były możliwe do ściągnięcia łącznie z demkami gierek arcade :D Na półce stoi ponad 150 gier na X360, z czego przeszedłem tylko parę, a ja się bawię na X1 i pogrywam na xlinku, albo sobie grzebie i przerabiam :D Dzisiaj przerabiałem konsole, bo coś tam będę chciał sprzedawać, wczoraj lutowałem dodatkowy RAM do konsoli :E

 

Planuje uzbierać kasę i wymienić mój dysk 1 TB na 2 TB (ok 300 zł) i zrobić sobie mega centrum multimedialne, nawrzucać Divixów i filmów DVD, seriale + gierki i emulatory i kisić sobie na HDD :E

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A akutalnie powiem wam, że po kupieniu ps2 częściej je używam od xboxa :D

Skończyłem FFX, ICO, biorę się za PES4 - czyli budowanie dream teamu i FFXII. Może i słabsze to małe gówno od xboxa, ale bibliotekę gier ma sytą

 

Co do modyfikacji, u mnie skończyły się one na założeniu hdd i rozwaleniu 5 padów a następnie próbie ich złożenia spowrotem :D

 

A i swego czasem zabawy linuxem, nieudana próba odpalenia win98se, próba odpalenia zdalnego pulpitu stacjonarnego, nawet próbowałem zrobić port usb :E

Teraz mi się nie chcę nic z nim robić. Siedzi, zbiera kurz, jak wyżej pisałem odpale divxa czy grę, ale to raz na ruski rok.

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lutowałem dodatkowy RAM do konsoli

Dodaj, że zjebałeś przy okazji konsole :D

 

PS: MCL No wiadomo PS2 ma pokaźną bibliotekę, ale o tym FFXII to nie wiem no której konsoli gadałeś :E

Sam przeszedłem FFX giera masakra + kilka broni ostatecznych w tym Tidusa, dwóch babek i tego ślepca :D Nie udało mi się tylko uniknąć 200piorunów :E no a walka z Sinem i potem ojcem Tiduesa była mega :E

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega to było końcowe theme :D

Całą gierka lekkie pitu pitu w stylu Uematsu a na koniec:

http://www.youtube.com/watch?v=SmVls2heTbU

Aż się napierdalać chciało :>

 

Powiem ci że nie zbierałem weaponów, skupiałem się tylko na tych książeczkach od nauki jezyka al bhedów :E

 

FFXII - 12, wyszło na ps2, FFXIII - wyszlo na x0/ps3. mówiłem o 12, bo 13 średniawa

 

 

Co do ujebania konsoli ... to charlie six pamiętam jak opowiadał jak przelutował płyte główną na wylot starą lutownicą gazową właśnie przy zabawie z ramami :D

Jeśli Ci pomogłem, daj punkt reputacji :) To nic nie kosztuje a ja będę zadowolony :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zjebałem, tylko trzeba poprawić nóżki od kości i czekam na lutownicę, bo zamówiłem na allegro :D Już Gangster mnie nie dołuj, a jak spieprzę, to trudno, w zapasie parę xboxów mam, a płyta będzie na części. Jak się uda, to będzie mega satisfaction :D

 

A jak już gadacie o PS2, to kupiłem slima i mam Free MC Boot na memorce + parę oryginałów, które obiecałem sobie przejść, ale nie wiem kiedy :E

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier na Xbox 360 a Ty gadasz o PS2?? :E ja ma kilka pozycji do obadania na Xbox i kilka do przejścia :D ale jakoś ciężko się za to zabrać choć ostatnio jak się dorwę jakiejś gry to rozwalam całość :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu mówie mam jednego xboxa,Miałem wybor ps2 czy xbox.Lecz wybrałem sprzęt ze stajni Microsoft.Troche mnie to boli że praktycznie na każdym targu sa gry do ps2 a na xboxa wogóle nie ma,a także że nadal wychodzą.XBMC dobra rzecz jest musiałem się pobawić i Kodeki pobrzerabiać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie zależy do czego chcesz sprzęt, bo fakt Xbox kuleje pod względem dostępności gier a sam bym pograł Ratchet & Clank lub Jak & Dexter :P było wiele więcej świetnych pozycji, ale jakoś nie ubolewam nad tym :) Xbox wynagradza mi to swoimi możliwościami :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wawrzek wychodzą nowe gry na PS2, ale jeśli chodzi o konwersję z next genów, to jest padaka, więc szkoda zachodu :P Lepiej kupić next gena, albo nie grać wcale ;)

 

A co do Xbox'a to pełno gier na allegro albo na serwerach :P Zależy, czy lubisz mieć pudełkowe wersje, czy elektroniczne :)

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dual bios, to ja sobie od jakiegoś czasu dałem spokój :P Kiedyś miałem, ale doszedłem do wniosku, że kompletnie nie jest mi potrzebny, nie przełączam biosów, odpalam wszystko z Xeceturera 5035, no i nie muszę robić dziury w obudowie na przełącznik :P Także szkoda mojego czasu a do niczego mi się to nie przydaje :P

848843.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie jak mi coś się nie chce odpalić lub mam kabelek do przetestowania to wale na drugi bios :P zawsze jakaś alternatywa :P ale jakbym miał 10konsol to tylko w 2-3 przydałoby mi się tak na zapas reszta mogłaby zostać bez zmian :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ja starego potcziwego xboxa używam do filmów i grania. Najczęściej to brat z kuzynem gra. Ostatnio od jakiegoś miesiąca konsola leży u brata. Mam też Xbox 360. Ale muszę sprzedać bo kupuję lapka. W następnym tygoniu wystawię na allegro konsolę. Ogonie będę przechodził na PS3.

Xbox v1.0, 128 RAM, HDD 80Gb,TSOP 256Kb (X2 5003), 2x USB, Xbox Media Center.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi-x + XBMC to potęga multimediów :D sam korzystam z tej kombinacji :D

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kiedys do gier, teraz tylko do emu - psx, gba/gbc, N64, m.a.m.e, nes, snes, i paru innych :P Oraz do radia, bo nic nie ma lepszego od porządnego radia w nav-x :P

Gangst3r+PL.png 2877598.png

 

Newsy, ciekawostki, zapowiedzi oraz wiele więcej znajdziesz na - Portalu XboxArcade.pl

 

 

Masz problem lub pytanie zadaj je na forum! Nie pomagam na pw i gg od tego jest forum.

Korzystając z forum zapoznaj się z Regulaminem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.