Jump to content

Wygląda na to, że Xbox Game Pass wkrótce trafi na Android TV

Raport pochodzi z   9to5Google  , który zanurzył się w niedawnej aktualizacji 2107 dla aplikacji Xbox Game Pass na Androida. Po jej analizie twierdzi, że "rozpoczyna ścieżkę do oficjalnej obsługi Android TV", umożliwiając dostęp do Game Pass z ekranu głównego Android TV i Google TV. Chociaż do tej pory nic nie powiedziano o oficjalnym wsparciu dla urządzeń opartych o te systemy, to wydaje się, że Microsoft przygotowuje się pod formalne wprowadzenie Xbox Game Pass na Android TV.
 
Jak wyjaśnił 9to5Google, do tej pory możliwe było załadowanie aplikacji Xbox Game Pass na telewizorze z Androidem za pośrednictwem zewnętrznego oprogramowania, ale strona zgłasza problemy z dużymi opóźnieniami, które sprawiają, że korzystanie z jej jest bezcelowe.
 
    Xbox Game Pass na Androida wystartował w zeszłym roku     i okazał się niezwykle udany. Od tego czasu całość stale się rozwija, a zespół poprawia problemy z opóźnieniami i udoskonala inne funkcje. Microsoft planuje pójść jeszcze dalej w przyszłości z  rozwijaniem swojej usługi Cloud Gaming udostępniając ją bezpośrednio na telewizorze. Te funkcje sprzętowe pozwolą użytkownikom przesyłać strumieniowo gry bezpośrednio do telewizora, a wszystko to brzmi naprawdę fajnie.
 

 
Naszym zdaniem wspaniale jest widzieć, że Microsoft prowadzi dalszy rozwój możliwości Cloud Gaming dla graczy, a im więcej, tym weselej, ponieważ już i tak spora biblioteka gier Xbox jest otwarta dla szerszego grona osób, którzy mogą je wypróbować nie posiadając konsoli.
 
Czy skorzystasz z subskrypcji Xbox Game Pass na Android TV jeśli ta się pojawi? Daj nam znać w komentarzach poniżej.
Read more...

Elden Ring pojawia się w ofercie przedpremierowej na Steam oraz Playstation Store, zawierające nowe szczegóły oraz zrzuty ekranu

Mimo że mamy datę premiery Elden Ring, rozgrywkę do obejrzenia i mnóstwo szczegółów, nadal nie wydaje się prawdziwa, prawda? Nie martw się, absolutnie tak jest, ponieważ zaczęły pojawiać się pierwsze oferty sklepów z rzekomą grą, pełne nowych szczegółów i kilku kuszących zrzutów ekranu.
 
Zarówno Steam, jak i PlayStation Store wystawiły grę Elden Ring, chociaż nie jest ona jeszcze dostępna nawet w przedsprzedaży. Pomimo tego, że strona Xbox nie jest jeszcze aktywna, spodziewamy się, że wkrótce będzie zawierać te same szczegóły.
 
Jeśli chodzi o to, co nowego znajdziemy w grze, kluczowe funkcje rzucają trochę światła na tryb wieloosobowy, historię gry i wiele innych. Gra online jest prawdopodobnie największą wiadomością, ponieważ potwierdzono, że gracze mogą łączyć się i podróżować razem, wraz z "asynchronicznym elementem online, który pozwala poczuć obecność innych".
 
Mówi się również, że narracja jest "wielowarstwową historią opowiedzianą we fragmentach", więc możemy mieć coś nieco bardziej spójnego, niż Dark Souls.
 
Kluczowe cechy

• Rozległy świat pełen emocji
Rozległy świat, w którym otwarte pola z różnymi sytuacjami i ogromne lochy ze złożonymi i trójwymiarowymi projektami są płynnie połączone. Podczas eksploracji czeka na Ciebie radość z odkrywania nieznanych i przytłaczających zagrożeń, co prowadzi do wysokiego poczucia spełnienia.
• Stwórz własną postać
Oprócz dostosowywania wyglądu swojej postaci, możesz swobodnie łączyć broń, zbroję i magię, którą wyposażasz. Możesz rozwijać swoją postać zgodnie ze swoim stylem gry, na przykład zwiększając siłę mięśni, aby stać się silnym wojownikiem lub opanowując magię.
• Epicki dramat zrodzony z mitu
Wielowarstwowa historia opowiedziana we fragmentach. Epicki dramat, w którym różne myśli bohaterów przecinają się w Krainach Pomiędzy.
• Unikalna gra online, która luźno łączy Cię z innymi
Oprócz trybu wieloosobowego, w którym możesz bezpośrednio łączyć się z innymi graczami i podróżować razem, gra obsługuje unikalny asynchroniczny element online, który pozwala poczuć obecność innych graczy.
 
Na stronie Steam pochowanych jest również kilka zrzutów ekranu. Jak zawsze, wygląda wspaniale i dziwacznie na wszystkie właściwe sposoby, z naprawdę trzewnymi widokami i groteskowymi bestiami.
 

Read more...

Ten piękny kontroler dla Xbox Series X|S na motywie Halo już niedługo trafi do sprzedaży, ale będzie Cię kosztował

Utalentowany twórca POPeART (wcześniej znany jako Xbox Pope) zaprezentował swój najnowszy niestandardowy projekt kontrolera Xbox w postaci "Halo Needler", a tym razem wielką atrakcją jest to, że możesz go bezproblemowo kupić (wcześniej pojawiały się ograniczone ilości lub brak wysyłki po za granice USA).
 
Kontroler jest sprzedawany przez serwis TREZN z bezpłatną wysyłką na cały świat, ale zanim się napalicie lepiej poznajcie jego oszałamiającą cenę 599,99PLN (149,99 USD). To oczywiście dlatego, że jest to niestandardowy kontroler, i tutaj należy sobie zadać pytanie, czy nasze kieszenie są wystarczająco głębokie!
 
 
Jeśli chcesz kupić jeden z nich, możesz użyć kodu WELCOME10, aby uzyskać 10 USD zniżki na pierwsze zamówienie. Kontroler ma zostać wysłany pod koniec sierpnia, a także otrzymujesz 90 dni gwarancji na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
 
Jeśli jesteś fanem pracy POPeART, ale nie jesteś zainteresowany tym kontrolerem to na stronie TREZN znajduje się cała kolekcja niestandardowych projektów kontrolerów i skórek konsolowych dedykowanych twórcy (a większość z nich jest o wiele tańsza!).
Read more...

GTA 5 sprzedało się w 150 milionach egzemplarzy

Grand Theft Auto V obejmie trzecią generację konsol, w momencie gdy Rockstar ponownie wyda tytuł debiutujący w czasach Xbox 360 oraz PS3 na PS5 oraz Xbox Series X | S jeszcze w tym roku. Jest to gra, która osiągnęła niezrównany sukces na rynku gier przekraczając 150 milionów sprzedanych kopii do tej pory, pobijając tym samym rekord sprzedaży. Odzwierciedla to zarówno cyfrowe pliki do pobrania, jak i kopie Blu-ray sprzedawane detalicznie - niekoniecznie konsumentom - ale patrząc na wykresy sprzedaży, wyraźnie nie ma stosów zakurzonych pudełek z kopią tej gry spoczywających na półkach sklepowych. Inne najlepiej sprzedające się gry oscylowały w liczbie 70-80 milionów kopii, więc wynik GTA 5 przebija je o połowę i sięga rekordowej sprzedaży w historii gier wideo - Minecraft 200+ milionów.
 

 
Niewiarygodnie, cała seria GTA sprzedała się w sumie w 350 milionach egzemplarzy, więc "piątka" stanowi prawie połowę sprzedaży całej serii. Jego długowieczność można częściowo przypisać sukcesowi GTA Online, które otrzymało ponad 40 aktualizacji od 2013 roku i jest już ogromną bestią , która swoimi dodatkami i możliwościami potrafi wciągnąć na setki dodatkowych godzin.
 

 
Tymczasem Red Dead Redemption 2 sprzedało się do tej pory w 38 milionach egzemplarzy, co byłoby również zdumiewającym osiągnięciem firmy. Rockstar twierdzi, że wycieczka Arthura Morgana jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w USA w ciągu ostatnich trzech lat, co jest bardzo specyficzną statystyką, ale wyraźnie wskazuje na udany produkt.
 
A Ty jaką posiadasz wersję gry (cyfrową czy pudełkową) i na jaką platformę? Podziel się swoją wypowiedzią w komentarzu poniżej.
Read more...
 • Popularne artykuły

 • Nintendo


  67 posts in this category

  1. Nvidia Shield zamyka dostęp do gier z Nintendo Wii w Chinach

   Plotki z 2017 roku stały się prawdziwe, ponieważ potwierdzono, że Nintendo wyda wybrane porty Wii działające w rozdzielczości 1080p HD, 60 FPS na Nvidia Shield w Chinach.
    
   Zaczęło się od wydania Super Mario Galaxy, a następnie inne tytuły, takie jak Donkey Kong Country Returns, The Legend of Zelda: Twilight Princess, New Super Mario Bros. Wii, Punch-out! i Mario Kart Wii.
    
   Starszy analityk Niko Partners Daniel Ahmad (źródło, które pierwotnie udostępniło te informacje) - ujawnił, że możliwość pobierania tych gier jest obecnie w trakcie zamykania. Chociaż gry są "nadal dostępne" w przypadku zakupu, to nie jest jasne, jak długo uwierzytelnianie serwera będzie nadal działać.
    
    
    
   To wszystko było częścią umowy partnerskiej z firmą Nvidia, która dostarczała dla Nintendo Switch układy scalone oparte na technologii "System-on-a-chip" Tegra (zintegrowane CPU z GPU), ta współpraca była kontynuowane nadal w 2019 roku, ale japoński gigant gier wideo teraz oficjalnie ogłosił partnerstwo z nowym producentem tego typu układów - a jest nią chiński gigant Tencent.
    
   W grudniu ubiegłego roku hybrydowy system Nintendo sprzedał ponad 1,3 miliona sztuk w Chinach - prawie dwukrotnie więcej, niż łączna sprzedaż PlayStation 4 i Xbox One w tym samym okresie. Daniel Ahmad odniósł się również do sukcesu Switcha w kontynuacji do oryginalnego wpisu w serwisie Tweeter:
    
    
    
   Zmiana dostawcy układów scalonych ma ograniczyć koszty produkcji hybrydowej konsoli, która oczywiście powinna się przełożyć na poprawienie wyników sprzedaży Nie wiadomo jednak kiedy Nintendo ma zamiar wprowadzić konsole z nowym tańszym układem od Tencent na inne rynki, niż chiński.

   0 comments
   13 views
  2. Ten ultra-rzadki egzemplarz oryginalnej gry Zelda na NES'a został sprzedany za 870.000 dolarów

   Nie tak dawno, super-rzadka wersja Super Mario Bros. zostało sprzedane na aukcji za 660.000 dolarów, a teraz przyszła kolei na The Legend of Zelda na konsolę NES.
    
   Tak, w szalonym świecie, w którym teraz żyjemy, ludzie kupują trudne do znalezienia katridże z grami retro za szalone sumy. Gra o której mowa to kopia z 1987 roku -  jest zapieczętowana i oznakowana klasą dziewiątą "Rev-A", co oznacza, że to wczesna wersji produkcyjna stosowana tylko na kilka miesięcy przed premierą - cena szybko przekroczyła 110.000 dolarów, a do końca zostało jeszcze pięć dni.
    
   Heritage Auction mówi, że może to być jedyna kopia tej konkretnej wersji, który kiedykolwiek będzie miał okazję zaoferować. Uważa się, że istnieje tylko jedna zapieczętowana taka kopia, która istnieje i nie ma mowy, że kolejna tak wysoko oceniona trafi do sprzedaży.
    
   Podczas gdy wielu z nas może nie być w stanie rozwidlić jak można dać tak wiele na kopię oryginalnej Legend of Zelda, to uspokajamy - za znacznie mniejsze kwoty zawsze możesz kupić używaną kopię lub po prostu uruchomić bibliotekę NES Nintendo na Switchu i tam zagrać w oryginalną przygodę Linka.
    
   Oficjalne po zakończeniu aukcji kwota jaką osiągnęła sprzedaż oryginalnej wersji gry Zelda na NES'a wyniosła 870.000 dolarów! Kwota przebiła rekord sprzedaży poprzednio wystawionej gry Super Mario Bros., która wynosiła 660.000 dolarów.
    
   Co myślisz o wydawaniu dużych kwot pieniędzy na gry wideo? Zostaw komentarz w dół poniżej.

   0 comments
   14 views
  3. Nintendo obawia się, że popularna strona z grami (ROM) może powrócić

   Nintendo wyraziło obawy dotyczące strony internetowej RomUniverse, która umożliwia powrót do sieci w przyszłości.
    
   Przedstawiciele prawni firmy niedawno rozmawiali z założycielem tej strony internetowej, Matthew Stormanem, który najwyraźniej nie wykluczył powrotu - nawet kazano mu zapłacić Nintendo 2,1 milionów dolarów odszkodowania na początku tego roku. W rzeczywistości operator strony internetowej złożył wniosek o usunięcie odszkodowania - argumentując, że Nintendo nie ucierpiało i kwestionując, czy prawa autorskie do gier zostały zarejestrowane w tym czasie.
    
   Jedynym zapewnieniem Stormana dla prawnika Nintendo jest to, że ponowne uruchomienie witryny nie będzie zawierało tytułów firmy.
    
   Kalifornijski sąd federalny wcześniej zdecydował się nie dać Stormanowi stałego nakazu sądowego, ponieważ Nintendo nie wykazało, że cierpi na "nieodwracalną szkodę", a strona została już zamknięta. Gigant gier wideo zwraca się teraz do sądu o ponowne rozpatrzenie tej decyzji:
   Przedstawicielstwo prawne Nintendo dodatkowo zwraca uwagę na to, w jaki sposób pozwany zlekceważył już wcześniejsze zobowiązania prawne:
    
    
   Na razie RomUniverse pozostaje w trybie offline. Jeśli usłyszymy inne aktualizacje, poinformujemy Was o tym.

   0 comments
   12 views
  4. NeoGeo Pocket Color Selection Vol.1 otrzymuje małą aktualizację

   SNK Neo Geo Pocket Color Selection Vol.1 właśnie został zaktualizowany na Nintendo Switch. To uderza grę do wersji 1.0.2.
    
   SNK Global był na tyle miły, aby opublikować pełne notatki patch na w mediach społecznościowych. Aktualizacja zawiera również poprawkę do SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium. Oto szczegółowe informacje:
    
   Jeśli wolisz cyfrową kopię tej kompilacji, która zawiera 10 klasycznych gier, 28 sierpnia ukaże się fizyczna wersja.
    
    
   Czy pobrałeś jeszcze tę najnowszą aktualizację? Znalazłeś coś jeszcze? Zostaw komentarz w dół poniżej.

   0 comments
   9 views
  5. Joy-Con może służyć jako zdalna migawka dla urządzeń mobilnych

   Czy kiedykolwiek chciałeś zrobić zdjęcie telefonu bez dotykania ekranu, ale nie chciałeś korzystać z funkcji czasowej? Okazuje się, że Nintendo Switch Joy-Con podwaja się jako zdalna migawka.
   Tak, jak pokazał Byotan na subreddicie Nintendo, możesz używać Joy-Con do robienia zdjęć telefonem. Wygląda na to, że nikt do tej pory tego nie podkreślał, mimo że użytkownicy Switcha już od jakiegoś czasu parują Joy-Con ze swoimi telefonami.
    
    
   Oznacza to, że możesz iść na spacer, sparować Joy-Con za pomocą funkcji Bluetooth, położyć go gdzieś, a następnie zrobić zdjęcie z daleka. Wiedziałeś, że możesz to zrobić? Czy widzisz siebie robiącego zdjęcie w ten sposób? Zostaw komentarz poniżej.

   0 comments
   85 views
  6. Studio odpowiedzialne z Metroi Prime zatrudnia artystę oświetleniowego z DreamWorks

   W ciągu ostatniego roku Retro Studios masowo zatrudniało osoby utalentowane w związku z długo oczekiwanym wydaniem Metroid Prime 4. Chociaż wydaje się, że ten ważny proces zwolnił w ostatnich miesiącach, najwyraźniej studio nie zostało jeszcze ostatecznie rozbudowane.
    
   Witryna fanów Metroid, Shinesparkers, donosi, że „artysta oświetlenia i kompozycji” o imieniu Chad Orr zapisał się do Retro jako starszy artysta oświetlenia. Te informacje pochodzą z LinkedIn. Jego poprzednie projekty są równie imponujące, jak inni rekruci w studiu, a nawet ma kilka wspólnych powiązań.
   Jeśli chodzi o film, pracował nad projektami dla Disneya, takimi jak animacje Moana i Zootopia oraz w DreamWorks Animation nad Jak wytresować smoka 3 i Krudowie 2: Nowa Era.
    
   Podobnie jak inni członkowie zespołu, pomógł Sony Santa Monica przy God of War, a także zdobył kilka nagród za tytuł Jak wytresować smoka 3. Pomagał również Sony Pictures Imageworks. Możesz sprawdzić jego sceny na Vimeo.
   To samo źródło zauważa, że oferty pracy dla artystów zajmujących się oświetleniem i środowiskiem zniknęły ze strony internetowej Retro - co może sugerować, że firma wypełniła wszystkie te miejsca. Wygląda na to, że na stronie pozostało tylko kilka miejsc pracy, więc być może ten projekt w końcu zyskuje na popularności.
    
   Najnowszy rekrut Retro dołączy do całego grona utalentowanych osób w studiu - w tym osób, które wcześniej pracowały przy hitowych tytułach, takich jak Halo, Call of Duty, Borderlands, Battlefield i Grand Theft Auto.
    
   Rozwój Metroid Prime 4 został pierwotnie wznowiony w Retro Studios w styczniu 2019 roku. Jak myślisz, kiedy faktycznie zobaczymy tę grę? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

   0 comments
   37 views
  7. Nintendo myśli nad przywróceniem serii F-Zero, lecz jak do tej pory nie ma na nią pomysłu

   Jeśli zapytasz któregokolwiek fana Nintendo, jaką serię chcieliby dziś wskrzesić na Nintendo Switch, to istnieje spora szansa, że w odpowiedzi pojawiło by się hasła "F-Zero".
   Futurystyczna seria wyścigowa zadebiutowała na SNES na początku lat 90. i chociaż od tamtej pory doczekała się kilku kontynuacji,  to od czasu premiery F-Zero Climax na Game Boy Advance w 2004 r. nie został nawet zlokalizowany poza Japonią.
    
   Jeśli szukasz natomiast ostatniej wersji wydanej na konsolę domową, to musisz cofnąć się o 18 lat wstecz do czasów GameCube'a na którego dostępny był F-Zero GX. Czy odświeżenie marki F-Zero ma szanse w najbliższych latach?
   W rozmowie z IGN, były pracownik Nintendo Takaya Imamura - który pracował nad tytułami takimi jak F-Zero i The Legend of Zelda: Majora's Mask podczas swojej 32-letniej kadencji w firmie - powiedział, że chociaż seria nie jest „martwa” jako taka, trudno jest ją wskrzesić:
    
   Komentarze Imamury przypominają te wypowiedziane przez Shigeru Miyamoto w 2012 roku, który powiedział, że był „zdziwiony”, gdy ludzie chcieli nowego tytułu z tej serii, ponieważ uważał, że Nintendo osiągnęło wszystko, co można było zrobić z tą serią:
   Mimo to Imamura jest nieugięty, to nie oznacza, że F-Zero odszedł na zawsze. Chociaż nie jest już z Nintendo, zapewnia IGN, że franczyza wciąż ma przyszłość - co może sugeruje, że w firmie trwają obecnie projekty, które może potencjalnie doprowadzić do nowej wersji F-Zero.

   0 comments
   37 views
  8. Profesjonalny kontroler marki PowerA dla Nintendo Switch już dostępny w przedsprzedaży

   Jeśli chcesz przenieść swoje sesje gier Nintendo na wyższy poziom, możesz sprawdzić nowy kontroler bezprzewodowy Fusion Pro firmy PowerA dla Nintendo Switch. Dzięki niej „materiały najwyższej jakości i funkcje gier na profesjonalnym poziomie” są na wyciągnięcie ręki.
    
   Ten „wysokiej jakości” projekt obsługujący technologię Bluetooth obejmuje wymienne panele czołowe (czarno-białe), wbudowane pierścienie przeciwcierne, przyciski z możliwością mapowania i dostosowywalne łopatki, wymienne drążki i futerał ochronny zapewniający bezpieczeństwo kontrolera i komponentów. Jest nawet gniazdo audio 3,5 mm, obsługa przewodowa i bezprzewodowa (działa do 20 godzin na jednym ładowaniu) i sterowanie ruchem.
    
    
   Zamówienia w przedsprzedaży są teraz dostępne na stronie internetowej PowerA za 99,99 USD (ok. 375 PLN), a każdy kontroler jest objęty dwuletnią gwarancją.
    
    
    
   Czy byłbyś zainteresowany wysokiej jakości kontrolerem Switch, takim jak ten? Zostaw komentarz poniżej.   0 comments
   31 views
  9. Najnowsza aktualizacja oprogramowania Switch'a najwyraźniej dodała obsługę dźwięku przez Bluetooth

   Ostatnia aktualizacja oprogramowania układowego Nintendo Switch 12.0.0 może nie wydawać się zbyt duża w oparciu o oficjalne informacje o łatkach, ale według dataminerów posiada o wiele bardziej ekscytujące informacje od jego zaplecza.
   Dzięki dochodzeniom w związku z aktualizacją - sugeruje się, że „nowa” stacja dokująca dla Switch'a może być w drodze, podobno odkryto informacje, że ta najnowsza aktualizacja dodała do systemu nowy sterownik Bluetooth do obsługi dźwięku.
    
   Te informacje po raz kolejny zostały udostępnione przez dobrze znany dataminer Nintendo OatmealDome:
    
   Jak dodatkowo zauważył, dźwięk Bluetooth był „bardzo pożądaną funkcją” na Nintendo Switch przez jego użytkowników, a ponieważ słuchawki Bluetooth stają się coraz bardziej powszechne, jesteśmy pewni, że wielu graczy doceniłoby możliwość podłączenia niektórych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do ich systemu.
    
    
   Aby zwalczyć brak wsparcia dla bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, przez lata widzieliśmy kilka firm zewnętrznych wypuszczających klucze sprzętowe, które podłączają się bezpośrednio do Switcha.
    

    
   Więc co o tym myślisz? Czy to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, czy myślisz, że Nintendo może wreszcie sprawić, że urządzenia audio Bluetooth będą kompatybilne z Switch? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

   0 comments
   251 views
  10. Aktualizacja systemu Nintendo Switch 12.0.0 jest już dostępna

   W zeszłym miesiącu pojawiły się doniesienia o niewielkiej aktualizacji systemu, które zmierzały na konsolę Switch, lecz zamiast tego Nintendo postanowiło przeskoczył ów "mini-aktualizację" prosto do wersji 12.0.0.
    
    
   Wydawałoby się, że skoro pomijając niewielkie zmiany aktualizacji z obecnego systemu 11.0.1 Nintendo przechodzi o numerek wyżej może oznaczać, że otrzymamy sporo nowości. Jeśli liczyłeś na takie rzeczy, jak foldery, motywy i różne inne ekscytujące funkcje, to niestety przykro nam to mówić, ale nic takiego nie znajdziecie w wydaniu 12.0.0. Zamiast tego ta najnowsza aktualizacja rozwiązuje problem związany z funkcją zapisywania danych kopii zapasowych oraz kilka innych problemów.
    
   Oto pełne zestawienie oficjalnych informacji o łatkach, dzięki uprzejmości witryny Nintendo:Ver. 12.0.0 (wydany 5 kwietnia 2021 r.)
   Znany dataminer OatmealDome udostępnił również dodatkowe informacje o wersji 12.0.0:
    
    
   Ta aktualizacja jest kontynuacją wersji 11.0.1, która została wydana w grudniu ubiegłego roku i rozwiązała szereg problemów, które wystąpiły w wersji 11.0.0. Dowiedz się więcej na ten temat w naszym poprzednim poście.
    
   Czy pobrałeś już tę aktualizację? Zauważyłeś coś jeszcze? Zostaw komentarz poniżej.

   0 comments
   53 views
  11. Fan zbudował największe na świecie działające Nintendo Switch

   Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było grać na gigantycznym Nintendo Switchu? Cóż, to samo przyszło na myśl pewnemu Youtuberowi - Michael „The Casual Engineer” Pick, który postanowił zbudować w pełni funkcjonalną większą wersję (niekoniecznie) przenośnej konsoli.
    
   Efekty jego pracy możecie podziwiać nabmateriale wideo zamieszczonym na wstępie tego artykułu - trzeba przyznać, że efekt końcowy robi ogromne wrażenie. Wszystkie przyciski działają, a nawet jest zasilany przez zwykłych rozmiarów Joy-Cony - które w razie potrzeby można łatwo wymienić. Całość jest połączona z 65" ekranem TV z rozdzielczością 4K.
    
   W powyższym filmie Michael omawia szczegóły tego, jak dokładnie się do tego zabrał. Na przykład wydrukowano na nim przyciski 3D. Podsumowując, ten gigantyczny Switch ma wymiary 30" na 70" cali, waży 29,48 kg i jest o 650% większynod standardowej jednostki.
    
   Trzeba przyznać, że efekt końcowy tego inżyniera jest piorunujący, choć samo granie już nie koniecznie ponieważ przez swoje gabaryty nie ma fizycznej możliwości komfortowego grania to sam pomysł i wykonanie zasługują na wielkie brawa.
    
   A wy co sądzicie o największej na świecie konsoli Nintendo Switch? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
    

   0 comments
   148 views
  12. Wii U otrzymuje pierwszą aktualizację oprogramowania systemowego od 2018 roku

   Kto by przypuszczał, że 2021 przyniesienie jakieś nowości dla starszych konsol Nintendo, kiedy ta skupiona jest aktualnie na swoim przenośnym urządzeniu. Produkcja 3DS została już przerwana i firma skupia się teraz całkowicie na Switchu, który ma prawie cztery lata. Pomimo wszystkiego, co dzieje się z tą platformą hybrydową od Nintendo, wydaje się, że gigant gier wideo wciąż ma wystarczająco dużo czasu w swoim napiętym harmonogramie, aby zaktualizować starsze systemy.
    
   W tym konkretnym przypadku mówimy o Wii U. Tablet i konsola zostały właśnie zaktualizowane po raz pierwszy od września 2018 r. Informacje o łatce nie są wcale takie ekscytujące (i wydają się być takie same jak ostatnia partia), ale nadal - to aktualizacja dla Wii U w 2021 roku!
    
   Oto pełna lista, dzięki uprzejmości oficjalnej strony wsparcia Nintendo:
   Ver. 5,5,5 U (1 marca 2021) - Ulepszenia stabilności i użyteczności systemu - Wprowadzono dalsze ulepszenia ogólnej stabilności systemu i inne drobne poprawki, aby poprawić wrażenia użytkownika. Znany dataminer Nintendo, OatmealDome, podzielił się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat najnowszej aktualizacji:
    
   Trudno w to uwierzyć, ale tak - to prawda! Układowe oprogramowanie Wii U zostało zaktualizowane w 2021 roku. Konsola, której premiera odbyła się w Kwietniu 2011 roku i zakończyła produkcję w 2017 nadal otrzymuje aktualizacje oprogramowania! 
    
   Będziesz oczyszczać z kurzu swój stary system, aby pobrać to oprogramowanie?

   0 comments
   48 views
  13. Super Mario 64 przeszedł metamorfozę z wykorzystaniem ray tracingu dzięki modyfikacjom

   Klasyk, ponadczasowy hit, święty graal - tak można potocznie nazwać grę Super Mario 64, która jako pierwsza z serii o zabawnym hydrauliku przeniosła nas w pełnym świat 3D. Pomimo faktu, że gra miała swoja premierę 23 czerwca 1996, czyli (prawie) 25 lat temu, to nadal cieszy się w sieci dużą popularnością.
    
   Dowodem na to, jest na ten przykład udostępniony niedawno w sieci kod źródłowy Super Mario 64, który został poddany inżynierii wstecznej i w efekcie wydany na PC. Oferując większe możliwości modowania, niż emulacja klasycznej platformy, Nintendo oczywiście próbowało całość zablokować i usunąć z sieci.
    
   Mimo całego zamieszania, w której główną rolę odgrywają prawa autorskie wsparcie dla projektu nadal jest kontynuowane i jeśli masz odpowiednią konfigurację, możesz zagrać w ten port nawet w 60 fps przy rozdzielczości 4K!
   W społeczności trwają prace nad kolejnymi modyfikacjami, w kolejce jest choćby dodanie śledzenie promieni. Aktualnie dostępne są lustrzane odbicia, które też wyglądają realistycznie.
    
   Aby je zaprezentować użytkownik Dario korzystający z Wet-Dry World, ujawnił mod będący w toku od listopada zeszłego roku, dodając realistyczne odbicia i oświetlenia do gry Super Mario 64 dla PC.
   Gra uruchamiana na GeForce RTX 3090 wygląda absolutnie oszałamiająco i jesteśmy ciekawi efektu końcowego.
    
   Tak więc jak widać, pewne gry się nie starzeją i ten przykład jest tego świetnym dowodem!
    
    
   Zainteresowany Super Mario 64 na PC? akie funkcje chciałbyś zobaczyć w najbliższych modyfikacjach? Dajcie nam znać w komentarzach.

   0 comments
   143 views
  14. 8BitDo ujawnia swój nowy konfigurowalny Arcade Stick dla Nintendo Switch, zamówienia w przedsprzedaży już dostępne

   Nadal szukasz odpowiedniego Arcade Sticka do konsoli Nintendo Switch? Być może zainteresuje Cię najnowszy produkt od firmy 8BitDo. Został zaprojektowany specjalnie dla Switcha i komputera, a według twórcy może mieć więcej funkcji, niż jakikolwiek inny arcade stick, jaki kiedykolwiek powstał.
    
   Produkt od 8BitDo zawiera oprogramowanie Ultimate, bezprzewodową łączność Bluetooth 2.4g i łączność przewodową, „ultra konfigurowalny Arcade Stick”, dynamiczne mapowanie przycisków, a nawet przyciski do ekranu głównego oraz tworzenia zrzutów ekranu konsoli Nintendo Switch.
    
   Kontroler możesz już teraz zamówić w przedsprzedaży w sklepie Amazon za 89,99 USD (ok 332 PLN), który zostanie wysłany w czasie oficjalnej premiery, czyli 30 października 2020 r.
    
   Poniżej lista wszystkich szczegółów technicznych:
   • Kompatybilny z Switch i PC
   • Obsługuje oprogramowanie Ultimate - dostosuj mapowanie przycisków
   • Ultra-moddable Arcade Stick - uniwersalna płyta montażowa obsługuje drążki takich marek jak Sanwa, Seimitsu, Happ i IL Arcade Stick
   • Bezprzewodowy Bluetooth, 2,4g z dołączonym bezprzewodowym odbiornikiem 2,4g i przewodową obsługą za pomocą dołączonego kabla USB-C
   • Przełącznik Quick Toggle dla: pada kierunkowego / lewego drążka analogowego / prawego drążka analogowego
   • 2 dedykowane przyciski makro (P1 / P2)
   • Akumulator 1000 mAh
   • Dedykowane przyciski Home i Screenshot (Zrzut ekranu) dla Switcha
   • Przełącznik trybu dla natychmiastowego przełączania
   • Funkcja Turbo
   • Dynamiczny układ przycisków - mapowanie przycisków zmienia się funkcjonalnie i wizualnie wraz z trybem
    
    
    
   Po raz kolejny firma 8BitDo dała przykład na to, że kontroler nie musi się wyłącznie opierać do jednego systemu oraz części. Opcja zmiany drążka jest bardzo przydatna, dzięki czmu z łatwością będzie można dobrać dla na wygodny markowy zamiennik.
    
    
    
   Poniżej mała galeria przedstawiająca wygląd kontrolera.
    


   0 comments
   372 views
  15. Animal Crossing: New Horizons sprzedało więcej kopii, niż cała seria Metroid

   Wczoraj Nintendo ujawniło, że supergwiazda Animal Crossing: New Horizons z 2020 roku sprzedała się już na całym świecie w oszałamiającej liczbie 22 milionów kopii. To w sumie sprawia, że jest to druga najlepiej sprzedająca się gra na Switchu, mimo że jest dostępna tylko przez kilka miesięcy, już wyprzedając takie jak Zelda: Breath of the Wild i Super Smash Bros. Ultimate.
   W innym porównaniu, o którym nie pomyślelibyśmy, że ta imponująca łączna sprzedaż oznacza również, że gra sprzedała się teraz w większej liczbie kopii, niż każda pojedyncza gra z serii Metroid łącznie. Na ten dziwaczny fakt zwrócił nam uwagę Christopher Dring z Reedpop, który wczoraj udostępnił następującą wiadomość w mediach społecznościowych.
    
    
    
   Trudno w to uwierzyć, ale szacunkowa całkowita sprzedaż wszystkich gier Metroid wynosi obecnie 18,23 miliona egzemplarzy na całym świecie. Oczywiście obejmuje to wszystkie gry Prime, stare klasyki i wszystko, aż do Metroid: Samus Returns na 3DS, przy czym przyjmuje się, że liczby są prawidłowe od marca 2020 r.
    

   W grę wchodzi wiele czynników - jak powiedzą wiele niezadowolonych odpowiedzi na tweet Christophera - ale jeśli cokolwiek, powinno to tylko pomóc nam docenić nowe gry Metroid bardziej niż dotychczas. Jako społeczność często oskarżamy Nintendo o pozostawienie swoich mniej znanych marek na śmierć, ale Metroid przez lata widział strasznie dużo miłości, biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską sprzedaż. Metroid Prime 4 i jego przegląd rozwojowy są na to kolejnym twardym dowodem.
    
    
   Poniżej lista kilku gier, które znajdują się na szczycie pod względem liczby sprzedanych kopii:
   Wii Sports - 82.90 million
   New Super Mario Bros. - 30.80 million
   Mario Kart 8 Deluxe - 26.74 million
   Wii Fit - 22.67 million

   0 comments
   176 views
  16. Paper Mario: The Origami King już dostępny na Nintendo Switch

   Paper Mario powraca, tym razem na konsoli Nintendo Switch - poznajcie Paper Mario: The Origami King.
    
   Podobnie jak w poprzednich grach Paper Mario, w The Origami King gracz kontroluje papierową wersję Mario w trójwymiarowym świecie, który łączy inne papierowe i trójwymiarowe konstrukcje, w tym rzeźby origami. Gracz eksploruje świat gry, aby zbierać monety i przedmioty, napotykać postacie NPC, rozwiązywać różne łamigłówki oparte na koncepcji świata papieru, a po spotkaniu z wrogami przystępować do walki, aby ich pokonać.
    
    
    
   Mario może w trakcie swojej podróży zyskać różnych towarzyszy, którzy pomogą rozwiązać zagadki i na jakiś czas dołączyć do bitwy. Na przykład, Olivia pomaga Mario wręczając mu „1000-krotne dłuższe ramiona”, które mogą dalej sięgnąć, aby oderwać części papierowego otoczenia, by odkryć jego kolejne sekrety.
    

    
   Gra to oczywiście nie tylko walka. Dużo czasu spędzamy na eksploracji. Zwiedzamy różnorodne lokacje, w których często czekaj
   ą proste zagadki środowiskowe - niezmiennie satysfakcjonujące. Nie obyło się też bez tradycyjnej dla tego cyklu dawki humoru.
   Gra wykorzystuje system walki oparty na pierścieniach: gdy gracz jako Mario jest pośrodku wielu pierścieni, będzie musiał ustawić wrogów, którzy siedzą na odcinkach tych pierścieni w ciągu krótkiego czasu, a następnie wybrać atak, aby zaatakować tych wrogów które mieszczą się w tym samym łuku pierścienia.

   0 comments
   267 views
  17. Nintendo Direct Mini: Partner Showcase - prezentacja nadchodzących gier na konsole Nintendo Switch

   Pierwsze Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, ogłoszone zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem, jest już dostępne.
   Film, zawierający „kilka aktualizacji niewielkiej grupy wcześniej zapowiedzianych gier na Nintendo Switch”, ze szczególnym uwzględnieniem partnerów deweloperskich i wydawniczych Nintendo. Poniżej wymienimy tylko niektóre z największych ogłoszeń z prezentacji wideo, więc najpierw obejrzyj wideo.
    
    
   Nintendo Direct Mini: Partner Showcase - najważniejsze informacje z lipca 2020 r.
   Cadence Of Hyrule otrzymuje 3 pakiety DLC, przepustkę sezonową.
   WWE 2k Battlegrounds to nadchodząca grą wrestlingową opracowana przez Sabre Interactive pełną absurdu i pozbawioną jakiegokolwiek realizmu.
   Rogue Company, nadchodząca strzelanka online od Hi-Rez Studios, pojawi się w bezpośredniej mini prezentacji Nintendo.
   Atelier Ryza 2: Lost Legends & The Secret Fairy powiewa na zmianę tej zimy
    
    
   Należy spodziewać się więcej odcinków Nintendo Direct Mini: Partner Showcase w 2020 roku, które samo Nintendo zapowiedziało.

   0 comments
   216 views
  18. Gracz ukończył The Legend of Zelda: Breath of the Wild bez chodzenia

   Streamer Pointcrow ukończył The Legend of Zelda: Breath of the Wild bez zrobienia nawet jednego kroku bohaterem. Do poruszania się wykorzystał inne sposoby - przede wszystkim skok w przód.
   Gracz użył też kilka razy bomby, by siła rażenia przesuwała Linka w określonym kierunku. Co ważne, streamer nie ruszył prosto w stronę finalnego bossa, ale po drodze zdobył wiele cennych przedmiotów.
   Bohater wyposażył na przykład maskę Majora's Mask, dzięki której o wiele łatwiej unika się wrogów. Pointcrow zdobył też cały zestaw pancerza Phantom Armor, wzmacniający atak postaci, co przydało się podczas walki z Ganonem.
   Czytaj więcej...
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   145 views
  19. Premiery gier PC, PS4, Xbox One i Switch na obecny tydzień

   Druga połowa kwietnia to przede wszystkim hordy zombie w grze World War Z, oczekiwany Dreams na PlayStation 4 czy Anno 1800 od Ubisoftu. Lecz to nie wszystko i zapewne wielu z Was postawi na mniej promowane tytuły, lecz równie dobrze rokujące. Czeka na nas polska brutalna gra akcji oraz polska gra strategiczna w realiach fantasy, wcielimy się w księdza walczącego z demonami czy w amerykańskiego fizyka, który stara się uratować świat. Na pewno w tym tygodniu nie będziemy narzekać na nudę.
    

    
   W tym zestawieniu znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem premiery gier, które zadebiutują w dniach 15-21 kwietnia. Jest to oczywiście wybór subiektywny i jeśli macie inne propozycje, dzielcie się nimi w komentarzach. Nasz przegląd rozpoczynamy od…

   World War Z
   Walka z hordami zombiaków rozpocznie się 16 kwietnia 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
    
   World War Z to przeznaczona dla maksymalnie czwórki graczy strzelanka kooperacyjna z perspektywy trzeciej osoby, w której znajdziecie ogromne chmary zombi i dużo szybkiej, paskudnie spektakularnej akcji.
    
   Stoczymy przeraźliwe walki z liczącymi setki tłumami nieumarłych, weźmiemy udział w kooperacyjnej kampanii fabularnej, powalczymy z innymi żywymi w trybach gracz vs gracz vs zombi. Do wyboru 6 klas postaci oraz opcja ulepszania broni.


   Platformy: PC, PS4, Xbox One
   Data premiery: 16 kwietnia
   Producent: Saber Interactive
   Wydawca: Focus Home Interactive
   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=kT7k1SAxPPs]

   Na drugiej stronie ekskluzywna gra na PS4.
   Artykuł Premiery gier PC, PS4, Xbox One i Switch na obecny tydzień pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.
    
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   142 views
  20. Shenmue III. Pierwsze materiały wreszcie ukazują sceny z rozgrywki

   Zespół Ys Net, któremu przewodzi Yu Suzuki jest już podobno na finiszu prac nad Shenmue III.

   Shenmue III na zwiastunie rozgrywki

   Na potwierdzenie tych słów otrzymaliśmy kolejne materiały z Shenmue III. Tym razem oprócz cutscenek pojawiły się wreszcie screeny z rozgrywki - m.in. minigierka z wózkami widłowymi (nawiązanie do pierwszego Shenmue).

   Wygląda to nieźle. Chociaż trudno przeoczyć fakt, że zaserwowano nam znów tylko zrzuty ekranowe, a nie filmik z gameplayem. Mimo wszystko warto odpalić poniższy panel dyskusyjny, w którym udział wziął Yu Suzuki.

   Shenmue III trafi na rynek 27 sierpnia 2019 r.

   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=dz8t2r225vo]

   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   140 views
  21. Mortal Kombat 11 – oto nowa postać Kollector i jej brutalne fatality

   Okazuje się, że wcześniejsze przecieki ujawniające Kollector’a są prawdziwe. Deweloperzy przedstawili nowego wojownika oficjalnie.
    

    
   Dopiero co pisaliśmy, że Kollector pojawił się na nieoficjalnej liście trofeów, które posiadacze PlayStation 4 zbiorą w Mortal Kombat 11, a NetherRealm Studios już potwierdza nową postać.
    
   Ciekawe zatem, czy skoro Kollector został potwierdzony, czy to samo wkrótce stanie się odnośnie Kitany oraz Frost – te dwie wojowniczki również widniały na liście trofeów.
    
   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=oFhU6xPQITs]
    
   Data premiery Mortal Kombat 11 została wyznaczona na 23 kwietnia 2019 roku. Pobawimy się na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.
    
   Artykuł Mortal Kombat 11 – oto nowa postać Kollector i jej brutalne fatality pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.
    
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   134 views
  22. Assassin's Creed Ragnarok to kolejna odsłona serii?

   Ubisoft pracuje nad odsłoną serii Assassin's Creed, która przeniesie graczy do ery wikingów - sugeruje grafika znaleziona w The Division 2 oraz nieoficjalne informacje. Projekt może otrzymać podtytuł Ragnarok.
    
   Jeden z miłośników wspomnianej strzelanki odnalazł w grze plakat reklamujący fikcyjną sztukę operową o nazwie „Valhalla” (w mitologii nordyckiej miejsce przebywania poległych wojów).
    
   Postać na obrazku ubrano w czerwono-białe szaty, kojarzone z bractwem Asasynów. Ponadto, mężczyzna z całą pewnością trzyma w dłoni Rajskie Jabłko - w serii o zakapturzonych zabójcach zaawansowany technologicznie sprzęt, stworzony przez Pierwszą cywilizację.
   Nie należy traktować plakatu jako zapowiedzi...

    
   ...ale Rajskie Jabłko to sugestywny symbol
   Ubisoft już wcześniej ujawnił grę za pomocą tzw. easter egga. W trakcie jednej z misji w Watch Dogs 2 mieliśmy okazję zobaczyć krótki zwiastun Pioneer - projektu, który nadal powstaje, choć ze zmienioną koncepcją.
    
   Co ciekawe, w Assassin's Creed 2 pojawiła się informacja, że złote jabłka, które często pojawiają się w mitologii nordyckiej, to wspomniane Rajskie Jabłka - wikingowie nie są więc nowością w serii.
    
   Wato też wspomnieć, że w lutym zeszłego roku do sieci trafiły grafiki również sugerujące powstanie Assassin's Creed Ragnarok. Pracująca w mediolańskim oddziale Ubisoftu artystka Michele Nucera opublikowała kilka obrazków z łodziami wikingów i zakapturzoną postacią.

    
   Na obu obrazkach widzimy drakkary

    
   Czy to grafiki koncepcyjne gry?
   Jeden z plików nazwano „michele-nucera-assassincreedragnarok-bay-09.jpg”.
    
   Przypomnijmy, że w 2019 roku nie zadebiutuje kolejna odsłona serii. Ubisoft skupia się na wdrażaniu nowej zawartości do Assassin's Creed Odyssey.


    
   [youtube
       Źródło: GamesRadar, Grynieznane
    
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   149 views
  23. Rune Factory 5 w 2020 roku na Nintendo Switch. Gameplay z Rune Factory 4 Special

   Rune Factory 4 pierwotnie zadebiutowało na Nintendo 3DS-a. Premiera w Japonii odbyła się w 2012 roku, a następnie produkcja wylądowała w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. W swoim czasie jRPG był doceniony przez fanów gatunku.

   PDP zapewni kontroler do Nintendo Switcha ze wsparciem do rozmów w grach

   Dzisiaj Marvelous Entertainment prowadziło relację live-stream, która była w pełni poświęcona marce Rune Factory. Gracze otrzymali możliwość spojrzenia na odpicowana wersję Rune Factory 4 – wydawca zapowiedział premierę na Starym Kontynencie do końca 2019 roku. Możemy spodziewać się, że szczegółowa data debiutu zostanie ujawniona przez Nintendo na jednym z Nintendo Directów. Japończycy zagrają w jRPG-a już 25 lipca.

   Nie otrzymaliśmy niestety oczekiwanych konkretów o Rune Factory 5. Studio pokazało krótki teaser nowej odsłony i zapowiedziało, że przygoda zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu w 2020 roku.

   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=UMce5zh-_Rw]

   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=fSWSORe99d4]

   [youtube https://www.youtube.com/watch?v=htDvzPo1rsA]

   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   129 views
  24. Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata

   Bulletstorm był spełnieniem marzeń twórców z polskiego studia People CanFly. Ich szalone pomysły zmaterializowały się w 2011 roku za sprawą brutalnej i szokującej strzelanki, docenionej przez graczy za niecodzienny humor i niepowtarzalną mechanikę. 2017 rok przyniósł odświeżoną edycję Full Clip na PC, PS4 i Xboksa One. Do listy platform docelowych wkrótce będziemy mogli dopisać także konsolę Nintendo Switch – Bulletstorm: Duke of Switch Editionpojawi się jeszcze tego lata!
    
   Rewolucyjny projekt autorów Painkillera czy Gears of War: Judgment zmierza właśnie na równie rewolucyjną konsolę, która pozwala graczom bawić się w ich ulubione produkcje gdziekolwiek chcą. Towarzysz Graysonowi Huntowi w jego pogoni za zemstą na swoim telewizorze i kinie domowym lub niech to on dołączy do ciebie podczas twojej podróży autobusem lub pociągiem.
    
   Książę na dworze
    
   – Już od pierwszego pokazu najnowszej konsoli Nintendo wiedziałem, że chcę mieć na niej działającego Bulletstorma – powiedział szef People CanFly, Sebastian Wojciechowski. – Cały nasz zespół strasznie się nakręcił na ten sprzęt – dodał. W grze znajdziemy pełną zawartość trybu dla pojedynczego gracza oraz wszystkie DLC. Tak, Duke również wpadnie, by kopać tyłki i żuć gumę balonową.
    
   Bulletstorm: Duke of Switch Edition powstało we współpracy z ukraińskim studiem Dragon’s Lake. Ci niezwykle utalentowani deweloperzy pracowali wcześniej przy tak uznanych tytułach AAA jak Alan Wake, The Division i Mass Effect.
    
   Więcej informacji dotyczących Bulletstorm: Duke of Switch Edition zostanie ujawnionych w najbliższych miesiącach.
    
   Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne
    
   Artykuł Bulletstorm: Duke of Switch Edition pojawi się jeszcze tego lata pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.
    
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   0 comments
   126 views
  25. Gra o Tron od twórców Dark Souls? To by była produkcja!

   George R.R. Martin wchodzi w kooperację z From Software. Planują całkiem nową grę.
    
   Liam Robertson ze Spawn Wave podaje, że George R.R. Martin, czyli twórca znakomitego serialu Gra o Tron, pracuje wraz From Software nad całkiem nowym IP. Gra miałaby polegać na atakowaniu królestw i walce z ich przywódcami. Brzmi znajomo? Jak najbardziej. Nie wiadomo jednak, czy może tutaj chodzić o przeniesienie Gry o Tron, kolejne zresztą, na konsole i PC.
    
   Prezentacja gry ma mieć miejsce w trakcie E3 2019. Może to zatem być spore wydarzenie dla fanów zarówno Gry o Tron, jak i From Software i gier typu Dark Souls. Połączenie umiejętności przedstawiania świetnej fabuły ze sztuką tworzenia rozgrywki na najwyższym poziomie, może zaowocować naprawdę dobrą produkcją. Tym bardziej, że From Software po niedawnej premierze Sekiro: Shadows Die Twice jest w formie.
    
   Czekamy zatem na więcej informacji w tej sprawie. Oby tegoroczne E3 okazało miłą niespodzianką.
    
   Artykuł Gra o Tron od twórców Dark Souls? To by była produkcja! pochodzi z serwisu Planetagracza.pl.
    
   Odwiedź oryginalną stroną artykułu

   1 comment
   152 views
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.